שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ציוד BDSM ללא עור

{dOmCruise{A
לפני 18 שנים • 21 ביוני 2005

ציוד BDSM ללא עור

{dOmCruise{A • 21 ביוני 2005
בעקבות השרשור בכללי, ותלונות של חלק מהכותבים שם שאין ציוד שאינו עור, אני פותח שרשור זה.

אשתדל להביא כאן רעיונות וציוד שעשוי ללא עור, והיכול לשמש תחליף במידה מסויימת לציוד ה"רגיל", כגון שוטים, אזיקים ועוד.

שוטים אפשר לנסות להכין מדמוי עור כגון זמש, ואני מבטיח בזמן הקרוב להתחיל בניסיונות להכנת שוט באיכות סבירה שכזה, כמו גם לחפש עבור מי שמעוניין חומרים אחרים לשוטים.

לגבי אזיקים למשל, הבעיה קצת יותר קשה, יש אומנם בשוק אזיקים מחומרים כמו ניילון ארוג שנסגרים באבזם או סקוטש, אבל יש להם נטיה להתהדק יתר על המידה, התחושה שלהם לא מי יודע מה, והעמידות שלהם כמו גם חלוקת הלחץ אינה משתווה לעור.

בכל זאת, אחפש ואראה אם אני מצליח למצוא שילוב שינסה גם להיראות טוב וגם להיות סביר.

שוטי גומי כמו שנכתב כבר, הם פתרון לא רע, ויש לי שוט אחד כזה קנוי (יש בפנטזי שופ בשיינקין), אבל הם לא תחליף לשוטי עור, אלא השלמה למחסן הנשק בלבד....

זמש, מישהו שאל אותי? זמש הוא עור לכל דבר שעבר עיבוד שונה, זה הכל.

מבטיח לעדכן ברגע שאמליח להגיע למשהו סביר.

קחו בחשבון שכמות ההשקעה שלי תלויה כמובן בהתעניינות שלכם, ואם תהיה התעניינות סבירה, שווה לפתח את הנושא.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 21 ביוני 2005
"מדמוי עור כגון זמש"

ואז...

"זמש הוא עור לכל דבר שעבר עיבוד שונה, זה הכל."

תחליט: דמוי, או אמיתי?

אם אמיתי, אז כבר עדיף עור לכל דבר...

מדוע שוטי גומי אינם יכולים להיות טובים מספיק?
מה לגבי קיין?

אגב, מאז שנתקלתי בהתמחות הראויה לציון של זאבה אפורה- כלי מטבח מעץ בעיקר, אני חייבת לציין שגם אני גיחכתי בהתחלה, אולם אז הכרתי ביתרונות הרבים שלהם...

אנשי קהילה רבים מאלתרים בציוד- מכף עץ ועד אטבי כביסה.
מי מתוך אידיאולוגיה, מי מתוך הנאת האילתור וצניעות ומי מתוך מחסור במזומנים (ציוד הבדס"מ יקר ובייחוד מוצרי עור למיניהם).

אני חושבת שאכן יהיה ראוי שרשור אילתורים.
למשל במקום גאג מכדור פלסטיק ורצועת עור- אפשר לקנות רצועה אלסטית, גאג מחבלים או אפילו מסקינטייפ לעת מצוא...
icon_smile.gif

אשמח לשמוע הצעות נוספות!
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 21 ביוני 2005
אזיקים מניילון ארוג עם ביטנת קורדורה או חומר ספוגי מתופרים - עם הידוק אבזם או סקוץ' .
ואני לא מסכים עם קרוז שהם מתהדקים - הכל בדרך העשיה .

שוטים מניילון כואבים יותר משוטי עור
שוטים מחבל כנ'ל
שוטים מחוטי חשמל עוד יותר ,

כלי מטבח מעץ - לא ניתן לנקות כמו שצריך
כלי מטבח מנירוסטה - יותר טוב - אבל יותר כואב,
הכי טוב - כלי מטבח מחומרים פלסטיים .

גאג כדור עם רצועת ניילון ארוג מאובזמת

חבלים חבלים חבלים - טובים להרבה שימושים - אזיקים , גאג , הוגטטי וכד' (וגם לתחתוני רטט icon_biggrin.gif)

ניילון נצמד - רק בזהירות !

וכמובן לא לשכוח את כל לבוש הויניל וה PVC , שניתן להכין מזה גם מסכות וHOODS

ומחבטים למינהם - ניתן לעשות מגומי קשיח , מפלסטיק על כל סוגיו ( מומלצת כף הנעליים הארוכה מאיקאה - 9 ש'ח - ואפקט אכזרי המיוחד )

קולרים - ניילון ארוג , משי ,קטיפה, דמוי עור , ויניל , PVC, וככל העולה על הדעת - תלוי רק לפי מידת הלחץ המופעל ....

פרוות , בדים וכל הטקסטיל מאוד מתקדם היום - ניתן להכין הכל - פשוט הכל מחומרים ללא עור!
{dOmCruise{A

טעות סופר

{dOmCruise{A • 21 ביוני 2005
המלכה הכחולה כתב/ה:
"מדמוי עור כגון זמש"

ואז...

"זמש הוא עור לכל דבר שעבר עיבוד שונה, זה הכל."

תחליט: דמוי, או אמיתי?

אם אמיתי, אז כבר עדיף עור לכל דבר...

מצטער, ואיתכם הסליחה.

הכוונה הייתה לסקאי, רק חשבתי כבר שתי שורות קדימה והאצבעות הסוררות הקלידו זמש.

כמובן שזמש הוא עור.

ולגבי עדיפות, שוטי זמש הינם גכים יותר, מלטפים יותר, מתאימים לחימום, הצלפה במקומות עדינים ועוד.

ציטוט: מדוע שוטי גומי אינם יכולים להיות טובים מספיק?
מה לגבי קיין?

לא אמרתי ששוטי גומי אינם טובים מספיק, אלא שהאפקט שלהם שונה, ולכם הם אינם תחליף.
כמו שמלפפון לא מחליף עגבניה, וכמו שחבל לקשירה לא מחליף אזיקים.

לכל אחד יעוד שונה במצבים שונים ותלוי במטרה ובתחושה שרוצים להשיג.

לגבי קיין - בדיוק אותו דבר.
קיין הוא מוצר מדהים בפני עצמו, אך אכזרי יותר מרוב האביזרים האחרים, בעל כאב חד מאד, לעומת מחבט רחב שאפקט הכאב שלו הוא כאב חזק ועמום יותר על שטח גדול יותר.

לגבי כפות עץ ושאר כלי בית, כבר כתבו ואמרו שאחת החנויות הגדולות ביותר לציוד BDSM היא הום סנטר, סופר פארם וכדומה.

כף עץ היא בהחלט כלי משחית מעולה.

לגבי ההערה הנכונה של טיפוס לגבי ניקיון, השאלה היא למה משתמשים במוצר, היכן בגוף עליו או בתוכו, והכי חשוב, מאחר ותמיד יש אפשרות לדימומים קלים שאינם נראים - האם אותה כף משמשת ליותר מנשלט/ת אחת?

מחירה הזול מאפשר ליעד כף לכל אחד, ואפילו כף חדשה לכל סשן.
מחירי הכפות מתחילים ב-3 שקלים...

לגבי אילתורים - מרים את הכפפה (תרתי משמע) ופותח עוד שרשור.

עוד לגבי הערות של טיפוס:
שוטי ניילון כואבים יותר מעור - אמת, אבל גם המיומנות הנדרשת גבוהה יותר, והחש לחתכים בעור גבוה מאד, במיוחד בשימוש ע"י מי שאינו מיומן, כמו גם העוצמה שהם מעבירים ופגיעה בטעות במקום לא נכון יכולה לגרום לנזק אדיר. זהירות!!

חבל - כנ"ל, ובמיוחד מאחר וקיימת נטיה לקשור בחוט את קצוות החבל כדי שלא יפרם - ואז הקצה כואב במיוחד. גם בניילון נוהגים לצרוב בחום את הקצה ומתקבל קצה קשה ומסוכן.
חוטי חשמל - בדיוק כנ"ל.

כלי מטבח - מעץ מצויינים, בהתחשב בהגבלות של ניקיון, והשגחה שלא יצאו סיבים העלולים לפצוע,
זולים לכן קל להחליף במקרה של בלאי.
כלי מטבח מפלטיק - לרוב הפלסטיק לא מתוכנן לחבטות בעוצמות שלנו, ולכן נשברים יחסית מהר, ואז בזמן השבירה שמגיעה בפתאומיות יכולים לחתוך בצורה מכוערת את המטרה.

כלי מתכת להכאה - נו באמת, יש יותר מסוכן? (אולי הלקאה בחרב סמוראים).

ניילון מצמד - מעולה, עוד בשרשור השני.

מחבטים למינהם - יש בהחלט מחבטי פלסטיק מעולים, כבר עשיתי מגומי, אין בעיה,

קולרים - יש תחליפים.
ארז1303
לפני 18 שנים • 22 ביוני 2005

ציוד נטול עור

ארז1303 • 22 ביוני 2005
[/img]

קיים מבחר נרחב ומגוון של ציוד ללא שימוש בעור כלל
באיכויות גבוהות מאוד
ההבדל העקרוני מציוד בעור הוא בלאי מהיר יותר של ציוד מסקאי ותחליפי עור.
ניתן להשיג במספר חנויות בת"א.

לדוגמא גאג כדור גומי מלא, רצועת ניילון סגירה מהירה ומכוון אורך רצועה להתאמה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 22 ביוני 2005

נסו בגוגל את מילות הקסם

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 22 ביוני 2005
Vegan Bondage

הנה הקישור הראשון שעלה לי בגוגל.

בהצלחה!

icon_twisted.gif

נ.ב. שימו לב שחומרים פלסטיים מופקים ממאובנים, שחלקם היו בעלי חיים לפני אי אלו פרקי זמן גיאולוגיים. icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif