צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור האלתורים - איך לא חשבו על זה קודם

{dOmCruise{A
לפני 18 שנים • 21 ביוני 2005

שרשור האלתורים - איך לא חשבו על זה קודם

{dOmCruise{A • 21 ביוני 2005
מלכה כחולה היא האשמה בשרשור הזה. icon_biggrin.gif

הנה כמה עצות ממני, יגיעו עוד.

כל אחד מוזמן לתרום את שלו (העיצה סוטים, העיצה)

מצבטי פיטמות:
קולב חצאיות - מגיע עם שני מצבטים מצופי גומי, מאפשר גם למשוך ביחד את שתי הפיטמות.

מאותו קולב ניתן גם לפרק את המצבטים ולהשתמש בנפרד או במקומות אחרים.

בהום סנטר ניתן לקנות משקולות מפה (כן, בטח) בצורות שונות, במחיר של כ-15 ש"ח לרביעייה.
מגיעים בשלל צורוצ, לי יש קוביות, לימונים ותותים.
זהירות - המצבטים בעלי זיזים קטנים בפנים, לשימוש מכאיב במיוחד או שניתן לשייף בעדינות בנייר לטש או פצירת צפרניים.

קולר: בחנויות לחיות מחמד או בהום סנטר ושופרסל, ניתן לקנות קולרים לכלבים וחתולים, גם בגודל שמתאים לצוואר אדם, יש מרופדים, במחירים סבירים בהחלט, אומנם לא מראה BDSM, אבל תחליף לא רע בכלל אם זקוקים לקולר חזק.

תחושה:
הנה הכפפה שהרמתי.
בסופר פארם יש מבחר כפפות לסיבון במקלחת. כפפות רכות יותר וגסות יותר,
לשים על היד, וללטף או לשרוט את העור הרך (מההצלפה כמובן). יכול לשגע פילים.

יש גם מבחר מברשות וכלי קרצוף המיועדים לעזור במלאכת ניקיון הסאב/ית (סליחה - הבית), וגם הם מעולים למשחקי תחושה.

מברשת ניקוי עם ידית ארוכה - יופי של מחבט עץ כואב במיוחד.
זהירות - יש לבדוק את הצד המכאיב לסיבים, עדיפות למברשת קצת יותר יקרה עם ציפוי לכה.
גם יותר כואב גם גימור מעולה.
זהירות 2: כואב במיוחד, נא להשתמש לפי ההוראות.

גאג:
זהירות משימוש בכדורי עץ. לא היגייני, לא נעים, ומסוכן לשיניים.

כדורי גומי בגודל המתאים בחנוית לציוד ספורט או משחקי ילדים, שקלים בודדים לכדור, לא כואב הלב לזרוק אחרי הסשן - אפשר לקנות כמה במכה.
להכניס לפה, ולעטוף בתחבושת אלסטית שקניתם בסופר פארם. גם יחזיק את הכדור, גם יחסום קולות נוספים, גם ניתנת לכיבוס ושימוש חוזר.
ולא פחות חשוב - לא בעיה לקלף כמו סלוטייפ, שהדבק שלו יכול להיות אלרגני לחלק מהאנשים ולא בריא בכלל לכולם.

לא לשכוח - מי שפיו חסום צריך קוד בטחון - קחו כדור נוסף מהשקית שקניתם ותנו בידו/ה, נפל הכדור - נאמרה מילת בטחון, עדיפות לכדור עם פעמון בפנים לצורך הזה.

בחנות לחיות מחמד ניתן גם לקנות עצם גומי, כדור מחורר למשחקי חתולים ועוד שיכולים לשמש גם כגאג מעולה.

עד כאן להיום.
teacher​(שולט)
לפני 18 שנים • 23 ביוני 2005

באתר שלי יש דף שמדבר על זה:

teacher​(שולט) • 23 ביוני 2005
[web:6a189b99aa]http://www.angelfire.com/alt/bdsm/1.html[/web:6a189b99aa]
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 23 ביוני 2005
בקשר לקשירה בנייליון נצמד: הבנתי שיש עוד כמה אזהרות בטיחות כמו לתת לסאב לשתות הרבה מים כי מאבדים נוזלים בהזעהלארוך זמן ובנוסף הבנתי שמומלץ להשתמש בתעשייתי ולא בביתי כי הוא חזק, עבה ורחב יותר. במידה וכן, היכן ניתן להשיג אותו והאם זה נכון?
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 23 ביוני 2005
איפה להשיג?
כמו תמיד- ברשת חנויות הBDSM הגדולה בישראל - הום סנטר/אייס קנה ובנה......

יש שם קיינים, שאקלים, שרשראות, חבלים, טבעות,ניילון, מחבטים, מנעולים, וכו.

צריך רק דימיון.....
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 23 ביוני 2005
שמע, טיצ'ר... לא נעים לי להיות הילדה היחידה בכיתה שמצביעה כדי להגיד שהיא לא הבינה, אבל... מה עושים עם מייבש שיער? icon_rolleyes.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 23 ביוני 2005
וולפית כתב/ה:
שמע, טיצ'ר... לא נעים לי להיות הילדה היחידה בכיתה שמצביעה כדי להגיד שהיא לא הבינה, אבל... מה עושים עם מייבש שיער? icon_rolleyes.gif

וולפית באמת לא שמעת על סשן השפלות למתקדמים ?
אז אני אסביר לך , הסאבית קשורה והדום עושה לה פאן של פארה פוסט תוך כדי icon_twisted.gif

Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 23 ביוני 2005
אני סבור שהתהיה של וולפית לגיטימית
במיוחד כשמזכירים פאן אחרי שהדום גזז בלילה את כל שערותיה של הסאבית icon_twisted.gif
{dOmCruise{A
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2005

מלכה כחולה

{dOmCruise{A • 24 ביוני 2005
המלכה הכחולה כתב/ה:
בקשר לקשירה בנייליון נצמד: הבנתי שיש עוד כמה אזהרות בטיחות כמו לתת לסאב לשתות הרבה מים כי מאבדים נוזלים בהזעהלארוך זמן ובנוסף הבנתי שמומלץ להשתמש בתעשייתי ולא בביתי כי הוא חזק, עבה ורחב יותר. במידה וכן, היכן ניתן להשיג אותו והאם זה נכון?

ניילון נצמד ביתי הוא יקר יחסית לכמות, לא בהכרח חלש יותר או דק יותר.

ניילון נצמד באיכות סבירה, במחיר הגיוני ניתן לקנות בהום סנטר, אופיס דיפו ועוד.

התעשייתי מגיע ברחבים שונים, מ-15 ס"מ ועד מטר.
מכיון שמדובר בגליל עם כמות גדולה מאד, הגלילים ברוחב הגדול יוץר כבדים ולא נוחים לשימוש.

אני מעדיף גליל של 15 ס"מ עם ידית (רב פעמית - להעביר מגליל לגליל)\, ניתן לעטוף בקלות את הגוף, ובניגוד לביתי שמצריך חבילה וחצי שתיים לעטיפה טובה וחזקה, כאן הגליל הזה מספיק לכמה פעמים במחיר של חבילה ביתית אחת בערך....

לגבי כללי זהירות:
בנקודת מגע רגישות כמו ברכיים, מומלץ להכניס ריפוד קל למניעת נקודת לחץ.

באזורים שבהם את רותה לגזור אחר כך כדי לקבל גישה (כמו מפשעה למשל) מומלץ להניח קצתר צמר-גפן, ואז ניתן לגזור עם מספריים פתח בקלות ובבטיחות.
בכל מקרה מומלצים מספרי חובשים עקב המסנה של הלהב התחתון, שבנוי לא לפצוע את העור.

מי שחנוט, מרגיש חום רב יותר מאחר ואין התאדות טבעית של זיעה, ולכן יאבד מים תוך כדי, אך הזיעה נשארת על העור.

לכן מומלץ לבדוק במגע יד חום גוף כדי שלא תהיה התחממות יתר.
כן בהחלט - לתת לשתות.
להכין מגבת גדולה ושמיכה, לאחר הסרת הניילום לעטוף במגבת לספיגת זיעה ושמיכה למניעת התקררות פתאומית.

בנוסף, בזמן העטיפה, אם את מתחילה ממצב עמידה קחי בחשבון שהאובייקט מאבד יכולת לשמירת שיווי משקל.

ההעדפה שלי: לעטוף חלק גוף עליון ןאמצעי עד הישבן בעמידה, ואז להשכיב ולהמשיך.

בהצלחה.
הוא​(שולט)
לפני 18 שנים • 11 ביולי 2005

אמצעי קשירה מעולה ומומלץ

הוא​(שולט) • 11 ביולי 2005
חגורות של אומנויות לחימה
חנות "דו קרב" בבר כוכבא 63 קרוב לפינת דיזנגוף
או "בש גל"