לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לי שאלה לדומים הנכבדים , מרוממי ההוד והמעלה

dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2005
אני מסכים עם אדון טיפות הגשם.
אם כי אני אישית, לא מסתדר עם חוסר נימוס, סנוביות וטיזריות מוגזמת.
Gentlewhip​(שולט)
Gentlewhip​(שולט) • 24 ביוני 2005
אני מעדיף מישהיא עצמאית וחכמה שחוץ מיזה שהיא מתמסרת מרצונה אפשר גם לדבר איתה
לא אוהב כנועות שבחייהן הפרטיים הכניעה מפריעה לתפקודן
DOM Perignon​(שולט)

ממש לא רלוונטי

DOM Perignon​(שולט) • 24 ביוני 2005
שקט חזק כתב/ה:
בעייני, לשלוט על מישהי שרוצה את זה, ושזה מתחבר אצלה להרגשה פנימית, קמאית, יצרית. הסוגיה של "איך היא בחיים" לא רלוונטית. החיים לפעמים דורשים מאיתנו לשחק ולשים מסכות בסיטואציות ובהקשרים מסוימים. החיים "האמיתיים" הם לא אלה עם המסכות, אלא דווקא מה שמתחת למסכה, ואם אנחנו זוכים לחיות גם אותם הרווחנו.

שח

תקראי ד--פנה,
זו התשובה לשאלה שלך.

DOM Perignon .
Tobias​(אחר)
לפני 18 שנים • 25 ביוני 2005

אין חיה כזאת

Tobias​(אחר) • 25 ביוני 2005
אין סאבית שברירית

תאמיני לי
שמי שיסתכל על העולם שלנו במבט ונילי
יאמרו לך שמי שהם תופסים כחזק שם זה את הסאבים

תאמיני לי
צריך להיות בן זונה קשוח אמיתי בשביל לספור הצלפות ועוד לומר תודה.
אליסיה

?

אליסיה • 25 ביוני 2005
ממרומי המה?
דום31​(שולט)
דום31​(שולט) • 25 ביוני 2005
גם אני מן הסתם אצהיר שזה יותר נחמד לשלוט (במובנים מסויימים) על מישהי חזקה אבל זו שאלה שקשה להוציא ממנה תגובות כנות. ואם מישהו מתחבר לסמרטוטות ומפחד מנשים חזקות אז הוא יצהיר על זה כאן ?
אני חושש ששליטה על נשים חלשות זה משהו שהוא לא נורמטיבי פה בקהילה. לא שמישהו חושב שזה לא מוסרי אלא זה פחות נחשב. מה שנחשב לטוב ולראוי נהיה הנורמה והבעיה של ללכת נגד הנורמה בכל מסגרת, לא דווקא בדס"ם, היא לבחור בחיים של מה שנחשב סוג ב'.

דבר נוסף - לא אהבתי את הביטויים "שטיחים נועדו לקישוט" ו"סמרטוטים לניקיון". מה יש, מי שהם יותר חלשי אופי לא ראויים לאושר? להם לא מגיע למצוא אהבה בדס"מית ? עד שהם לא יהיו חזקים יותר הם אמורים להתנזר ממין ומקשר ?
בכל זאת יש גם בקהילה הזאת סוג של מצורעים ?
אם מישהי בוחרת בחיים שמנוהלים על ידי אדון לא רק במובן המיני, כי נוח לה להעביר לאדון את האחריות להחלטות מסויימות, האם זה לא משהו שראוי לפרגן לו ? הייתי אומר שהמבחן הוא בסופו של דבר אילו החלטות בוצעו ולא מי החליט. מי שמזהה אנשים חכמים ממנו (ואני לא מאמין שסאבית תתמסר או תעביר כוח למישהו שנראה לה פחות חכם ממנה) ופועל לפי מה שהם אומרים לו רק צריך לשבח אותו על יכולתו לרסן את האגו שלו.