אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חתולה במגפיים

מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 15 ביולי 2003

חתולה במגפיים

מוש​(נשלט){k} • 15 ביולי 2003
פנטזיה שאולי יום אחד תתרחש...

"מגפיים מדהימים"
"תודה"
אני ומיה יושבים בפינת החדר על הרצפה, כי לא נשארו כיסאות. זו הפעם הראשונה שאני כל כך קרוב אליה. מיה, בלונדינית מדהימה וסקסית להחריד נחתה במשרדנו לפני בערך חודש, אך זה הפרוייקט הראשון שאנחנו עובדים עליו יחד.
"אני חולה על מגפיים" אני מתוודה. מגשש לראות האם התגובה תקלע לרגשותי.
"רוצה להכיר אותם מקרוב?" בינגו!!!
זיק שובב חולף בעיניה, נראה לי שהגעתי למקום הנכון. מבט קר מהבוס שלי מחזיר אותי לנושא הישיבה. לאחר שהישיבה מסתיימת מיה מחליקה ליד שלי פתק עם כתובתה בת"א והשעה 9:00.

8:59 אני עומד מצוחצח ומגולח בפתח הדלת שלה. נקישה קלה והיא פותחת לי את הדלת. פנטזיה חלומית. שיערה הבלונדיני פזור, שמלת מיני קצרה וצמודה על גופה המושלם, והמגפיים השחורים המדהימים מהבוקר לופתים את ירכיה בשלמות אלוהית. היא מחייכת, "לצבוט אותך כדי שתאמין?" אני מהנהן בהלם. היא צוחקת ומושכת אותי פנימה אל הסלון.
"המגפיים שלי מחכים לך מהבוקר..."
"גם אני מחכה להם" אני אומר
"נו, אז הגיע הזמן שתיפגשו מקרוב לא?"
היא עומדת מולי. ברכי הרועדות לא עומדות בזה. אני צונח על הברכיים. היא מושיטה אלי את המגף הימני, אני מחזיק אותו בכף היד, מריח את ריח העור המשכר, מוציא לשון ומחליק אותה על פני העור.
"נראה לי שאתה תהיה כלב טוב" המלכה החדשה שלי אומרת
"כן מלכתי" אני מהנהן ומלקק כל פינה במגפיה המדהימים.
היא ניגשת אל הספה ומתיישבת. אני זוחל אליה במהירות וממשיך ללקק את מגפיה.
"תתפשט כלב" מצווה עלי המלכה. הבגדים עפים מעלי בן רגע ולשוני חוזרת לעבודת הקודש שעשתה לפני כן.
"תמצוץ גם את העקב" היא מצווה. אני מכניס אותו לפי ומוצץ אותו בתאווה.
"אתה אוהב את זה אה?" אני מעיף מבט חפוז למעלה, האלה שיושבת מעלי נראית מרוצה.
"כן מלכתי" אני מהנהן וממשיך למצוץ
לפתע היא קמה. "תצמיד את הראש לרצפה כלב, ופתח את התחת עם הידיים שלך" אני נצמד לרצפה, מרים את התחת ופותח אותו לרווחה, מרגיש את האנדרנלין משתולל בכל גופי. אני לא רואה דבר. עוצם עיניים ומחכה לבאות. פחד מעורב עם התרגשות ממלא את כל גופי.
אני מרגיש את המגף אותו ליקקתי מחליק על ישבני. הוא קר וצונן. המלכה יורדת איתו לאט לאט למטה ומשחקת לי עם הביצים. בועטת בהן קלות, אני נאנק מכאב כבוש. לפתע אני מרגיש עצם קר וחד ננעץ בישבני, שורף, חותך, קריאת כאב ותדהמה נפלטת מפי, ומייד ההכרה של מה שבדיוק קורה שם - זה העקב של המלכה שלי, ננעץ לי בתחת. היא ממשיכה לאט לאט, מחדירה עוד ועוד עד שכמעט כל העקב בפנים. אני גונח מכאב והנאה. בכל גניחה שלי אני שומע אנחה קטנה שבוקעת מן המלכה, אנחה של עונג. היא שולפת את העקב וניגשת אל הפנים שלי. היא מגישה את העקב לפי. אני מוצץ אותו בתאווה.
"אתה אוהב את זה כלב?"
"כן מלכתי, תודה מלכתי"
"רוצה להרגיש גם את המגף השני?"
"כן, בבקשה מלכתי"
דקה אחרי זה אני מרגיש שוב את הדקירה החדה מבפנים. המלכה שלי מזיינת אותי עם המגף שלה מאחור. אני נותן דרור לאנחות הכאב ושומע את אנחות המלכה מלוות אותי. הכאב שלי מחרמן אותה. העקב השני מוצא את דרכו אל הפה שלי, אני מוצץ אותו בהכרת תודה.
המלכה מתיישבת ותופסת אותי בשיער. היא מקרבת את פני אל בין רגליה. "תריח כלב" אני מקרב את אפי אל איבר המין המלכותי ומריח "גן עדן, מלכתי" היא מרימה את הרגליים ומניחה אותן על כתפי "בוא נראה מה הלשון שלך שווה כלב" אני עוצם עיניים וצולל אל עולם מתוק של אשליה...
עבד וירטואלי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 16 ביולי 2003
עבד וירטואלי​(נשלט) • 16 ביולי 2003
אני איתך בכל שנייה של הסשן
לראות מלכה או כל אישה עם מגף שחור על עקב ולחשוב איך אפשר
להשתעבד לרגע של הליקוק והסגידה שווה כל מחשבה

בהכנעה עבד וירטואלי
מוש​(נשלט){k}
לפני 20 שנים • 17 ביולי 2003
מוש​(נשלט){k} • 17 ביולי 2003
תודה שוקולית
לכבוד הוא לי

זה אגב רק הקצה של הקצה של הפנטזיה הזו...
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 17 ביולי 2003
הקצה?
מושי,תיזהר כשאני על הקצה הערפדיות שבי מתחילה לזרום
בתוך עורקיי אז כדאי מאוד,שתמשיך לכתוב.
מוש​(נשלט){k}
בשמחה...

הרגשתי את לשוני נוגעת בשפתיה הרכות של מלכתי . החלקתי עליהן בעדינות ושמעתי אנחה קלה מעלי. הרגשתי את הידה אוחזת בכוח בשערי ודוחפת את ראשי פנימה. לקחתי אוויר וצללתי. לשוני השתוללה בתוך המלכה שלי, מענגת, מרפרפת, מצמררת, בולעת בתאווה כל טיפה מהנהר שהלך והתעצם עליה. אנקה גדולה בקעה מבין שפתיה כשלפתע הרגשתי משיכה חזקה בשערי, הוטלתי אל הרצפה בכוח. היא נעמדה מעלי, הבטתי בה בהערצה גמורה מלמטה. סופג את היופי המושלם הזה שנפל בחלקי. המגף שלה התרומם והתמקם אל מול פני, ליקקתי את העקב בזמן שהיא דרכה לי על הפנים.
"אוהב להיות הכלב שלי?"
"מאוד מלכתי"
"רוצה שאני אכאיב לך קצת? כלבלב קטן?"
"בבקשה מלכתי"
בבת אחת היא עלתה לי את החזה. הרגשתי את האוויר נמלט החוצה יחד עם אנקת כאב כבוש. העקבים החדים ננעצו בפטמות שלי. המלכה הלכה עלי כמו שטיח. יורדת ושוב עולה. לבסוף נעמדה מעל הזין שלי שהיה על סף פיצוץ.
"חרמן כלב שלי?"
"כן מלכתי"
המגף שלה התמקם מעל הזין שלי וכופף אותו לכיוון הגוף. לאט לאט הרגשתי את כובד משקלה על הזין. הכאב היה חסר תקדים. הרגשתי את העקב החד ננעץ בביצים שלי. נשברתי. זעקת כאב גדולה פרצה ממני החוצה, הרגשתי דמעות של כאב נקוות בעיני. היא שלחה אלי מבט מבלי להזיז את רגלה ממרכז הכאב. בחנה את מצבי. ידעתי שאסור לי להפגין חולשה. אוגר את כל הכוחות שבי מלמלתי "תודה מלכתי" הרגשתי כי אני על סף עילפון. לבסוף היא שחררה את האיבר הדואב וניגשה אל הראש שלי.
"כיוון שזה המפגש הראשון שלנו, אני אקל עליך הפעם. סך הכל אתה כלב טוב..."
היא ליטפה את שערי ואת פני, נישקתי את ידה בהתרגשות ומלמלתי "תודה מלכתי"
היא קמה וניגשה אל השידה. ראיתי אותה שולפת דילדו גדול ושחור. לקחתי נשימה ארוכה וניסיתי להחזיר לגופי קצת מהאנרגיה שנסחטה ממנו. לא היה לי הרבה זמן.
היא סיימה לחבר את הדילדו וחזרה אלי. "על הברכיים כלב. פתח את הפה"
היא החדירה את הדילדו לפי והתחלתי למצוץ אותו. היא ליטפה את ראשי "אתה מוצץ יפה, ממש כמו זונה קטנה. ואתה יודע מה עושים לזונות?" גם לא רציתי לא יכולתי לענות לה כי באותו הרגע היא דחפה את כל הדילדו עמוק אל תוך הגרון שלי. מזל שאני אף פעם לא מקיא. ידעתי כי לשאלה הרטורית שלה תגיע תשובה בהקדם. הדילדו נשלף מפי ועשה את דרכו אל מאחורי.
"תצמיד את הראש לרצפה, פתח את התחת עם הידיים"
ניסיתי להרפות את השרירים בפי הטבעת. באמת שניסיתי.
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 17 ביולי 2003
""תצמיד את הראש לרצפה, פתח את התחת עם הידיים"
ניסיתי להרפות את השרירים בפי הטבעת. באמת שניסיתי." icon_wink.gif

מושמוש,אתה ממש טוב.
שני הפרקים,מדהימים אני מקווה מאוד שההמשך יהיה מחרמן כמו עכשיו.
מוש​(נשלט){k}
כיוון שיום חמישי היום, וגם ככה צריך להתחמם, אז הנה סוף הסיפור להיום (כי הפנטזיה הזאת נמשכת כבר חודשים...)

עונג וכאב בערבוב אדיר. פי הטבעת שלי מתרחב כשהיא מחדירה שוב שוב ושוב, נכנסת ויוצאת, בועלת אותי ותוך כדי מפליקה לי על התחת, שורטת אותי, מועכת לי את הביצים עם היד, קורעת אותי לגזרים. אני נאנח, זועק, מתמוגג, מתמוסס, מתרומם ומתפרק.
עיגולים שחורים סוגרים לי על העיניים, טשטוש משתלט על כל הגוף. עוד רגע ואני כבה. היא קולטת ועוצרת רגע לפני הסוף המוחלט. שולפת את הדילדו ומניחה אותו בצד. היא מתיישבת על הספה, בכוחות אחרונים אני מצליח לזחול אליה ומתרסק לרגליה. מתוך ערפול לשוני מוצאת שוב את המגף השחור ומלקקת אותו.
"עכשיו תשמע מה שהולך לקרות כלב"
"כן מלכתי"
"מידי בוקר אתה תגיע לעבודה לפני, ותניח על השולחן שלי כוס קפה. לאחר מכן אתה תעלם. אתה תשתדל לא לפנות אלי בעבודה ואם אתה חייב לעשות את זה, תעשה את זה הכי רגיל שבעולם."
"כן מלכתי"
"אסור שאף אחד בעבודה ידע על זה אתה מבין?"
"כן מלכתי"
"אתה תגיע אלי לדירה יום כן, יום לא, כי בשאר הימים יש לי שפחה אחרת."
"כן מלכתי"
כמה דקות לאחר מכן אני מוצא את עצמי מתלבש בחדר המדרגות החשוך. יורד למטה אל העלטה הקרירה ומדליק לעצמי סיגריה. עדיין מרגיש את החום השורף באיבר המין, מאחור, בכל הגוף. מתיישב על ספסל ברחוב, שואף את העשן ומשחזר לאט לאט כל רגע מן הערב הלא יאמן הזה. הכאב מזכיר לי שזה אמיתי, המוח מסרב לעכל שבחורה כל כך יפה, כל כך חכמה, כל כך מושכת, הסכימה לקבל אותי לרגליה.
אני ישן מעט בלילה, נרגש לקראת הבוקר והמפגש החוזר עם המלכה שלי. אני מניח את כוס הקפה שלה על שולחנה וניגש לחדרי שבסוף המסדרון. לאחר כמה דקות היא חולפת על פני מבלי להעניק לי חצי מבט. היא לובשת חצאית עד הברך מעור חום, חולצה עם מחשוף נדיב ולרגליה... מגפיים חומים מושלמים. עכשיו כבר אין לי ספק, אני מאוהב.