מתמסר לאחת
נשלט

מודעה
פרטנרים/ות לנסיעות משותפות למסיבות פטיש בחו"ל
שלום חברים יקרים, אני מחפש להתחבר לאנשים מעניינים עם ראש טוב לא משנה "נטייתם" בשליטה ולא משנה אם גברים או נשים או אפילו זוגות לטיסות לחו"ל למסיבות פטיש/בדס"מ . לא מדובר על מטרת הכרות לצרכי סשן/מין איתי אלא לחווית בילוי משותף . אני טס פעם עד פעמיים בשנה לעיתים לבד ולעיתים עם אנשים נוספים ונחמד לגוון . כך שמי שמעוניין מוזמן לפנות אליי בפרטי, הקיין שיחת טלפון ומפגש בחוץ לתכנן את הטיול הקינקי הבא .
מודעה
פינוקים והערצה לנשים
הפנייה היא לנשים בכלל לא בהכרח רק מי שמכנות עצמן שולטות ושהן נהנות להתפנק מגברים שמוכנים לספק צרכיהן בדרכים מגוונות. אפשרי גם במסיבות נשים סגורות בבית, גם ללכת יחד למסיבות בדס"מ קהילתיות , גם להתלוות אלייך/אליכן למטרות שונות. אתן לא מחוייבות אליי ואתן יכולות להשתמש בי גם באופן חד פעמי אך לא בטוח שתרצו רק חד פעמי כי אני משוכנע שתהנו. אחד השירותים שאני מציע זה מריחת לק ועיסויים, פוט מסג' ברמה גבוהה בלי קשר לשאר הפטישים, מסיגת משקאות, ריקון מאפרות, הגשת אוכל ופינוי ועוד ועוד. אפשרי גם לצרף איתי עוד נשלט או שניים במידת הצורך שלך/שלכן. לגביי - בסוף שנות ה-30 לחיי , נראה טוב מאד , עוסק בספורט ולא פחות חשוב בוגר, מנוסה ושלם עם מקומי. מראה זה עניין של טעם ולכן תראו תמונה שלי לפני שתחליטו . מתגורר באזור המרכז אך נייד עם נכונות לנסוע. אפשרות גם לארח בביתי. גבולות - כאב אקסטרימי, דם, חבלות, חבורות ומדיקל. מוזמנות לפנות בכיף.
מצב משפחתי
רווק
מי אני
גבר עם צדדים רבים ביניהם נשלט.
אקטיבי ואסרטיבי ביום יום, עצמאי ומצליח בתחומי.

אני אוהב להתמסר לנשים דומיננטיות , קינקיות ואציליות , עם ראש על הכתפיים, מעניינות, חכמות ונאות מראה ואסתטיקה שמוכנות למסע חדש ומאתגר וממושך ככל האפשר ובקיצור עדיפות לקשר רציני זוגי מבוסס שליטה.מכיר בחשיבות טיפוח ואימון הגוף והנפש.
אני עם ראש פתוח מאד, יודע לצחוק ולהצחיק, יודע מתי להיות רציני.
השקפות על עולם השליטה
הכח והעוצמה בלהשלט הם לא פחותים מהכח והעוצמה בלשלוט.

בשני המקרים דרושה אחריות, אינטלגנציה ורגישות מספיק גבוהה.
 
סה"כ חיבור נכון יכול להביא לעוצמות גבוהות.
גבולות
אקסטרים , דם, מדיקל
האתר שלי
חדשות


פתוח להעשיר את המעגל החברתי שלי תמיד ולהכיר גם אנשים חדשים ומעניינים בכל גיל ובכל מין .
אוהב לנסוע לטייל במסיבות פטיש בחו"ל ופרטנרים/ות מעניינים תמיד מוזמנים (כפרטנרים ממש לא קשור לסקס וסשנים)
תאריך עדכון
28 במאי 2019
תאריך הצטרפות
28 בדצמבר 2011
  שלחי הודעה