דף נייר משומש
נשלט

איזור
דרום
מי אני
לא גר בארץ.

דף נייר משומש - בפח. נענש בעונש הכי נוראי שיש - חופשי, חלקית, אי שם. מוח מבריק במעטפת של רצונות בלתי ניתנים למימוש, נטיות טובות ונטיות רעות, גבולות רעועים.
השקפות על עולם השליטה
חוסר שליטה ממכר, לנשום באישור אחרים, גופי כקנבס, כשק איגרוף ונפשי כחימר ביד היוצר/ת. על כל זה מנצח מוח חד ושנון, אוהב עולם ואדם, הרפתקן ואיש ספרים. מוזיקלי גם. מנסה להיות ליברלי רוב הזמן, מנסה לתקן את עוולות העולם לפחות בעולמו שלו. לאבד את עצמי לחלוטין בידי האדם הנכון, לתת את כולי לו בחברות ונאמנות אין קץ. שליטה משמעותה לחשוב מהמוח ולא מהזין קודם כל, אחרי זה מהלב ורק לאחר מכן, איברי המין נכנסים לתמונה. אפשר לשחק עם הסדר של לב-מוח אבל הם תמיד יובילו. אוהב חבלים והשפלות, אוהב את האקט של הכנעה בכח. אוהב בריונות מרצון. אוהב שלא שואלים אותי וכופים עליי ובאותה נשימה קולעים בול אל תוך מכלול הרצונות שלי. חובב אלימות וספיגה, שונא ומתעב כאב. אוהב לכאוב, לחטוף מכות מראוייה. אוהב לכאוב עד גבול היכולת והרבה יותר.
גבולות
יש בודדים, מעדיף לדון בפרטי מהסיבה הפשוטה שכל גבול כמעט הצלחתי לגמש על עצמי ולכן, מאמין שעם האדם הנכון, כמעט כל גבול שארשום אפשר לפרוץ. כמובן שנגד הדברים הברורים כמו אונס אמיתי, חיות, ילדים, חסרי וחסרות ישע, ניצול מרות בפן הפלילי ועבירה על החוק במובן הרציני.
תאריך עדכון
2 באפריל 2019
תאריך הצטרפות
20 בדצמבר 2017
  שלחי הודעה