סנדרה הגדולה​{אהבה בלבד}
שולטת

איזור
מרכז
גיל
48
מצב משפחתי
גרושה
מי אני
מנטורית! חריפה שנונה חדה עוצמתית בעלת יכול השפעה  יפה סקסית מטופחת שולטת מבטן ומלידה! מאד מנוסה עם נשים יודעת לגעת לעומק תרתי משמע.  חיה וטורפת את החיים, כנה ישרה אמיתית, לא סדיסטית אבל אוהבת להכאיב, ולא תמיד דרך השוט,  לא סובלת טיפשים ואנשים שמרחמים על עצמם! שקרנים וקמצנים לא בסביבתי!  ואת כל השאר תגלו בעמצכם!                       נמשכת לשליטה נשית בלבד!
השקפות על עולם השליטה
זה תחום מתוך חלק החיים שסובב את כולנו, בכל מערכת בחיים בעבודה בזוגיות יש שולטים ויש נשלטים, חלק מהאנשים מפנטזים, וחלק ממשים, לא מאמינה שיש אפשרות לחיות רק בתוך העולם הזה לא שולטים ולא נשלטים, מנסיוני במשך השנים הבנתי שזה מעורבב יחד. מאמינה מאד בכבוד האדם! אוהבת לגלות לבד את האובייקט שלי, ושם לגעת בעומקים לגרד בקושי לחנך ולפרוץ את הגבולות... מילת בטחון? לא הייתי צריכה להשתמש בה באף סשן!
גבולות
סמרטוטים טיפשים שקרנים קמצנים. (מכוון לנשים וגברים כאחד)   -   לקחתי תחת חסותי מספר נשלטות עיצבתי. עזרתי.  חינכתי. גידלתי ושחררתי. זו עבודה שאין לה תמורה.  בשביל להתקרב אלי את צריכה לחרמן לי את המח והאינטילגנציה להיות עצמאית ומסודרת מאורגנת על עצמך יודעת מה בדיוק את צריכה. ורק אז למסור את עצמך.גברים פסיבים נשלטים שגם בחיים שלהם סמרטוטים חסרי אופי. בשום אופן לא ניוש.

גבר מול אישה דומיננטית בהחלט יכול להיות גבר גבר כרזמטי חכם שנון מוביל!!!נשלטים מכל סוג שהוא אני לא בעיניין!!!!
חדשות
דרושה נשלטת קבועה. בוגרת.  חובה אינטליגנציה תקינה ומעלה. מאזור המרכז ולא לנשואים בשום צורה !!! גם לא כאלה שכמעט וליד וכאלה שבנשואים פתוחים וכאלה שכבר לא אוהבים את האישה שלהם.  פשוט זדיינו לי מהעיניים!!!!!
תאריך עדכון
4 במרץ 2020
תאריך הצטרפות
2 ביוני 2003
  שלחי הודעה