ניצי המלכה המתוקה

מין / מגדר
אישה
מצב משפחתי
נשואה
מי אני
אישה סקרנית, אינטליגנטית, שמנה וקסומה. בת 35.

❤️בזוגיות ❤️ 

שולטת עדינה ומתוקה שמגדירה את השליטה הנשית בהתאם למה שמתאים לה ומה שהיא אוהבת.
❤️
מחפשת חוויות טובות ונעימות. מפונקת מאוד.
השקפות על עולם השליטה
משקיפה... וגם משחקת :)

במה אני מאמינה? שאתה קורא את המילים שלי ומבקש להרגיש אותי. 
ומה למדתי? שאף אחד לא ילמד אותי איך לשלוט, רק הלב והמוח שלי.

מתמלאת עונג כשאני מרגישה את התשוקה, הגעגוע, הכמיהה והצורך שלכם בי - לראות אותי, לקרוא אותי, לשמוע אותי, לקבל פיסה קטנה ממני... יום יום, שעה שעה, דקה דקה.

אחרי ששוחחתי עם כמה עבדים מקסימים ופתוחים, אני רוצה לשתף אתכם בתחושות שלי. נראה שלא מעט מכם חווים תחושות שליליות ביחס לעצמם, בעקבות שיפוט וביקורת שקיבלו מאחרים, בעיקר מאחרות. לנשלטים המתוקים, אני מבקשת לומר שאתם לא צריכים להרגיש בושה, אשמה או כעס על עצמכם. לדעתי, מלכה טובה ובריאה תגרום לכם לתחושת שחרור ועונג עילאי, לא לאובדן הערך העצמי או חיים בבושה וכאב יומיומי. כולנו בני אדם, והמשחקים האלה צריכים להתקיים בגבולות האנושיות וההסכמה ההדדית. אתם לא פוגעים באף אחד ולא עושים דברים שאינם חוקיים, אל תשתפו מי שנראה לכם שיכול לפגוע בכם. אל תרגישו אשמים. זה בסדר שלא תאהבו אותי. לא לכולם יש טעם טוב 😉

אני מלכה משחררת. אני לא נהנית מסבלם של אחרים, שאינו מועיל לשחרורם. אני לא נהנית מהתעללות שאין לה הצדקה ולא נהנית משיעבוד שאין לו תמורה. זה סגנון השליטה שלי, שמוביל אתכם להתמסרות טוטאלית והוקרת תודה על הזכות ללמוד ממני כל כך הרבה. אני רוצה להעצים אתכם ולחזק אתכם, גם בחיים האמיתיים.

זו תפיסת עולמי.
מי שמתחבר, מוזמן לכתוב. מי שלא, אני מקבלת, ואבקש לא ליצור איתי קשר מראש כדי למנוע עוגמת נפש ובזבוז זמן. החוקים שלי לגבי כבוד, אכפתיות והסכמה ברורים מאוד.

אוהבת אתכם ואותי בעיקר :)

ניצי
גבולות
כבוד - במידה ובחרת לכתוב לי הודעה, עשה זו בצורה שמכבדת אותי ואותך. 
פרטיות - במידה ומסרתי פרטים אישיים, אינך רשאי להעבירם לאיש. כך גם לגבי תמונות. 
ללא אלימות - לא מילולית, לא פיזית ולא איומים. אם פגעו בכם - כתבו לי, אני מסוגלת לטפל בדברים בצורה טובה ואחראית. 
בלעדיות - פחות מתחברת למי שעוברים ממלכה למלכה. אם אתה בוחר אותי, אני מקווה שנייצר קשר ארוך טווח, חם ומעשיר עבור שנינו, כאשר התלות שלך בי מורגשת ונעימה לשנינו. 
איכות - אני אוהבת נאמנים ואיכותיים בלבד. צייתנים שעונים באופן מיידי, ללא אגו וללא שאלות מיותרות. פשוט עושים מה שאני אומרת. אני מזהה מצוין של שליטה מלמטה, אז כדאי שתשקלו כל מילה שאתם כותבים לי.

הגבולות חלים עליך - ועליי באותה המידה. 

לא משפילה. לא רעה. לא קשוחה. תכבדו את מי שאני ואל תנסו להפוך אותי למה שאתם רוצים כי זה יגרור חסימה מיידית או התעלמות. 

מגיע לי הכי טוב שיש, נראה אם אתם יכולים לי.

לכל מי שקוראים את הפרופיל שלי, המסר הכי חשוב לי עבורכם ועבורכן!
הכלוב יכול להיות מקום מסוכן מאוד, כמו גם עולם ה-BDSM. אם עברתם/ן כל סוג של אלימות שדורשת טיפול או פגיעה כלשהי, אני (ולא רק אני) כאן. אתם לא לבד. אתן לא לבד. ואתן לא אשמות  או אשמים! אשמח לסייע לכל מי שצריכים. אפשר לכתוב לי, ולהתייעץ. 


חדשות
אם אסכים שתהיו שלי, אנחנו משחקים ברמות הגבוהות בלבד.
תאריך עדכון
18 בפברואר 2022
תאריך הצטרפות
15 באפריל 2018
  שלחי הודעה