ניצי המלכה המתוקה

מין / מגדר
אישה
מצב משפחתי
רווקה
מי אני
אישה סקרנית, אינטליגנטית וקסומה. בת 34. שולטת עדינה ומתוקה שמגדירה את השליטה הנשית בהתאם למה שמתאים לה ומה שהיא אוהבת.

❤️
השקפות על עולם השליטה
אף אחד לא ילמד אותי איך לשלוט, רק הלב והמוח שלי. ואתה, שתהיה שלי ואני בשבילך.

מתמלאת עונג כשאני מרגישה את התשוקה, הגעגוע, הכמיהה והצורך שלכם בי - לראות אותי, לקרוא אותי, לשמוע אותי, לקבל פיסה קטנה ממני... יום יום, שעה שעה, דקה דקה.

אחרי ששוחחתי עם כמה עבדים מקסימים ופתוחים, אני רוצה לשתף אתכם בתחושות שלי. נראה שלא מעט מכם חווים תחושות שליליות ביחס לעצמם, בעקבות שיפוט וביקורת שקיבלו מאחרים, בעיקר מאחרות. לנשלטים המתוקים, אני מבקשת לומר שאתם לא צריכים להרגיש בושה, אשמה או כעס על עצמכם. לדעתי, מלכה טובה ובריאה תגרום לכם לתחושת שחרור ועונג עילאי, לא לאובדן הערך העצמי או חיים בבושה וכאב יומיומי. כולנו בני אדם, והמשחקים האלה צריכים להתקיים בגבולות האנושיות וההסכמה ההדדית. אתם לא פוגעים באף אחד ולא עושים דברים שאינם חוקיים, אל תשתפו מי שנראה לכם שיכול לפגוע בכם. אל תרגישו אשמים. זה בסדר שלא תאהבו אותי. לא לכולם יש טעם טוב 😉

אני מלכה משחררת. אני לא נהנית מסבלם של אחרים, שאינו מועיל לשחרורם. אני לא נהנית מהתעללות שאין לה הצדקה ולא נהנית מניצול שאין לו תמורה. זה סגנון השליטה שלי, שמוביל אתכם להתמסרות טוטאלית והוקרת תודה על הזכות ללמוד ממני כל כך הרבה. אני רוצה להעצים אתכם ולחזק אתכם, גם בחיים האמיתיים.

זו תפיסת עולמי מי שמתחבר, מוזמן לכתוב. מי שלא, אני מקבלת, ואבקש לא ליצור איתי קשר מראש כדי למנוע עוגמת נפש ובזבוז זמן. החוקים שלי לגבי כבוד, אכפתיות והסכמה ברורים מאוד.

אוהבת אתכם ואותי בעיקר :-)

ניצי
גבולות
ללא אלימות קשה, ללא אביזרים עלובים מייד אין צ'אינה, ללא גברים שעוברים ממלכה למלכה (במיוחד לא לאלה בתשלום! בעעע), או חושבים שמעניין אותי לשמוע על הסשנים הקודמים (לא. אל תנסו אותי). אני אוהבת נאמנים ואיכותיים בלבד. צייתנים שעונים באופן מיידי, ללא אגו וללא שאלות מיותרות. פשוט עושים מה שאני אומרת. אני מזהה מצוין של שליטה מלמטה, אז כדאי שתשקלו כל מילה שאתם כותבים לי.

לא משפילה. לא רעה. לא קשוחה. תכבדו את מי שאני ואל תנסו להפוך אותי למה שאתם רוצים כי זה יגרור חסימה מיידית או התעלמות. 

מגיע לי הכי טוב שיש, נראה אם אתם יכולים לי.

לכל מי שקוראים את הפרופיל שלי, משהו אישי מניסיון: הכלוב יכול להיות מקום מסוכן מאוד, כמו גם עולם ה-BDSM. אם עברתם כל סוג של אלימות שדורשת טיפול או פגיעה כלשהי, אני (ולא רק אני) כאן. אתם לא לבד. אתן לא לבד. ואתן לא אשמות  או אשמים! אשמח לסייע לכל מי שצריכים. אפשר לכתוב לי, ולהתייעץ. 


חדשות
אם אסכים שתהיו שלי, אנחנו משחקים ברמות הגבוהות בלבד.
תאריך עדכון
19 בספטמבר 2020
תאריך הצטרפות
15 באפריל 2018
  שלחי הודעה