בתול
נשלט

איזור
מרכז
גיל
41
מצב משפחתי
רווק
מי אני
אדם המחפש אהבה ונתינה מהנשמה והלב, שמחפש להיות מאושר. כלבלב שמחפש בעלים, שרוצה להיות לשחק עם מלכתו,לאהוב אותה ללא תנאי,לנחם כשצריך. כמו כלבלב אמיתי, להיות לה למשחקי מין על כל המשתמע ובכל דרכיה, עבד שמוכן לשרת ולתת את עצמו אליה . והכל מאהבה ולא מפחד, מרצון.
השקפות על עולם השליטה
עבד, כמו המלכה הוא משהו פנימי, מצב נפשי ופסיכולוגי,ללא צורך בכלום חוץ מעצמו ומרצונו לתת,לא צריך משהוא אחר שיגדיר את מצבו, את נוכחותו, הוא כבר נמצא שם, מודע לזה בטוח במעמדו ורצונו.
הנתינה שלו באה מכוח האהבה, הרצון לתת חסרי הגבולות כמעט לגמרי. מתוך רצון לגרום למלכתו אושר טוטאלי.
מלכה אמיתית לא תצטרך הפחדה או איום כדי לשלוט. היא מחנכת, מורה.היא עוזרת לו למצוא את גבולותיו ולמתוח אותם, להתגבר על פחדיו וחששותיו, להכיר ולחדד את נטיותיו ולעצבם. ההמלכה מלמדת את העבד להכיר את מלכתו, את רצונותיה, משאלותיה, איך לקרוא אותה, איך לשרתה בצורה מושלמת. שליטתה נובעת מתוך אהבתה לעבד ואמון בו, וכך גם העבד המשרת את מלכתו. מלכה אמיתית לא צריכה שום דבר חיצוני כדי להות מלכה, היא נמצאת שם, מקרינה את מלכותה כמו אור לסביבתה, אל אנשים אחרים, וכך גם העבד צריך להיות.
יחסים הבנוים על האהבה ואמון אחת לשני, ולא על פחד, איום ועונשים ויהיו פתוחים ללמידה והתפתחות כל זמן שהם מתקיימים, השמים הם הגבול.
גבולות
כל דבר שיכול להסתכם בפגיעה לאיבר פנימי או חיצוני(לצמיתות),עינוי ביצים והשתנות ומניפולציה. מעונין לבדוק אותם ואולי גם להרחיב
חדשות
הכלבלב גילה שיכול להיות שהתבגר קלות, אבל הוא עדין כלבלב במיוחד בפנים באזור ולא ממומש, והוא נשאר נטוש ובודד שמחפש בית חם ואוהב וגבירה שתאהב אותו, תאלף אותו ותלמד אותו תרגילים להנאת שניהם, והוא יוכל לשחק עם מלכתו, להות לה לידיד, לענג אותה לפי רצונה ולשמח אותה.
המצב והשינוי קצת טילטלו אותי מדרכי אבל אני שב אליה.
אני עדין מוכן לעשות הכל ורוצה להתנסות בהכל וללמוד, כיום אפילו יותר מתמיד. אני אתן את עצמי למלכה לחלוטין.

אני מחפש מלכה שתעזור לי להגע למצב הטהור של הנתינה והאהבה הזאת
תאריך עדכון
5 באוקטובר 2005
תאריך הצטרפות
16 בינואר 2005
  שלחי הודעה