סרטבה
אחר

איזור
מרכז
גיל
31
מצב משפחתי
רווק
מי אני
הגעתי לכאן לפני כמה שנים די במקרה לאחר חיפושים מאד מסוימים, וזה היה לאחר כמה חוויות וטעימות של מה שיש לעולם הזה להציע. אני לא שולט במובן הכביכול נפוץ של המילה- אין לי שוט ואני לא מחפש להשפיל או להשפיט אף אחת, וכאב לא הכי מעניין אותי. גם ההגדרה הזאת של "שולט" לא הכי מאפיינת את הנטייה שלי כאן, כי בפועל אני גם מתחלף לא מעט. בחיים עצמם חשובה לי מאד השליטה, וחוסר השליטה מפריע לי. לכן כנראה נוח לי לאבד אותה במקומות הנכונים.
השקפות על עולם השליטה
תכלס יש בי אהבה עמוקה לדיגדוגים. משני הצדדים. כן! הנה- יש כאן עוד אחד כזה ואיזה כיף שאנחנו קיימים, כי זה פשוט פטיש נהדר! חיובי ומצחיק ומכיל אינספור אלמנטים שונים של בדסמ למי שממש רוצה. בשבילי זה לא דרך חיים אלא משהו שמתווסף לזה. עדיף עם מישהי שיש לי איתה כימיה טובה וקשר ידידותי. כל מי שזה מדבר אליה מבינה על מה אני מדבר, ולמה זה כל כך ממכר. התחושות המעורבות של צחוק וסבל, אובדן השליטה ה(כמעט) מוחלט, והמגע המדגדג והאינטימי. טובים ממני כתבו כאן על העולם הנפלא הזה, ואם תהיו עם ראש קצת פתוח לזה, תוכלו להכיר ולראות אם זה מתאים לכן.
גבולות
אני נהנה לשוחח עם אנשים וללמוד על דברים חדשים. וסתם להכיר אנשים חדשים ומעניינים. כל אחד מוזמן לייצר איתי אינטראקציה בכל נושא. ככה אגב אני גם מצפה מכם. תזכרו שתמיד מאחורי המקלדת יושב בן אדם עם רגשות וערכים שיכולים להיות דומים וגם שונים משלכם. זה לא אומר שאנחנו יותר טובים, אלא רק שונים. תהיו בני אדם אחד לשני. אגב זה אחד ממאפייני המקצוע שלי, ולכן אני רגיש לזה.
חדשות
רוצים לדעת איך נראים דיגדוגים בדסמיים? מוזמנים לשאול אותי או פשוט לחפש במרחבי הרשת- תמצאו מאות אלפי דוגמאות. בנוסף, מחפש פרטנרית :-)
תאריך עדכון
7 באוקטובר 2020
תאריך הצטרפות
22 ביולי 2018
  שלחי הודעה