זאבה אפורה
אחרת

גיל
56
מצב משפחתי
רווקה
מי אני
לא בדס"מית במובן הצר והבנאלי של המושג, אבל בכל זאת נמשכת לאספקטים מסוימים שעשויים לרגש אותי, (אבל מרגשים אותי יותר דברים אחרים כמו כנות והומור עצמי ואינטלקט). מתגוררת בחיפה, אשת חינוך ואמנות, מטיילת מדופלמת, מכורה לנטפליקס ולפעמים קוראת ספרים בבולמוס, דעתנית, אשת שיחה, רחבת אופקים.
אני בעיקר "לא בעסק" (ביטוי ארכאי-משהו). כשניסיתי לשחק אותה סאבית זה לא עבד. כל דום שעיניו בראשו מייד זיהה שאני לא (הטיפשים חשבו שאפשר "לאלף" אותי. פחחח), מצד שני אני לבטח לא "מלכה", אם כי אני עשויה לחשוק בשליטה מינית על איזו פרגית שתתמסר לי (את שם, בובונת?). אז מה לעזאזל יש לעשות איתי אם אני אפילו לא מתחלפת? אני עשויה להיות קינקית. התנסיתי בדברים מגוונים, חלקם אף קיצוניים, שכבר הרגתי כמעט את כל הפנטזיות שהיו לי, ואלו שאולי נשארו לי - ממש אין צורך לממש. אני משתדלת לעשות תמיד או ככל האפשר מה שבזין שלי, ובד"כ את ההפך ממה שאומרים לי. אל תנסו ללמד אותי מה אני אוהבת ומה טוב בשבילי. מכל ההגדרות המתאימה לי היא "אחרת". אני לא מחפשת בנרות, אבל אם תמצאו אותי – מה טוב.

אז אם אתה גבר "אחר”, קינקי, מתחלף-לייט או דום-לייט שלא לוקח את התפקיד הזה ברצינות, וחשוב יותר: אם אתה מעניין, חכם, יצירתי, נאמן (אל תצחקו. זה עניין רגיש אצלי), פנוי לחלוטין, לא נשוי ולא בהליכים, מתפרנס בכבוד ומוכן להשקעה ולקילומטרז' (חיפה, ברור?! אינני ממונעת) בגילאים 46-59 ונראה לא רע, ובעיקר אם אתה מחפש קשר מאתגר, רציני ואמיתי מחוץ לעולם הבדס"מ - אתה מוזמן להגיש מועמדות. רצוי שתתבטא היטב בכתב, (עברית שפה יפה כל כך וקיבינימט יש לך ספלר, אז בלי "שגיעוט קטיב" כי אני אלרגית), ותכתוב על עצמך בפירוט. תתכונן למאתיים שאלות (שגם אני מוכנה לענות עליהן). מכיוון שאין לי מנוי זהב אזדקק בהמשך למשלוח פרטים אמיתיים, לתמונה עדכנית וכמובן לכתובת אימייל

סאבים, פטישיסטים ודומים "אמיתיים" שיורים לכל הכיוונים – תחסכו מעצמכם את בזבוז הזמן. סאבית אקסהיביציוניסטית (לא "שפחה" ולא מזוכיסטית קיצונית) מוזמנת להציע מועמדות רק אם את אישה צעירה ודו-מינית או סקרנית, לא טיפשה ולא יותר מדי שרוטה (עוד פעם צחקתם), שמחפשת להתמסר לידידות עמוקה עם אשה כמוני (מבוגרת, 52) שתשלוט בך מינית ותקשור אותך תרתי משמע, לא רק בחבל אלא בעבותות רגש ובמעשה אהבים – אזי את מוזמנת להציע את עצמך. דרישות סף לנשים: נכונות לסשן פומבי.
(ברור לי שבמחי כמה שורות הצלחתי להקטין את סיכויי לאפס פסיק שלוש. איזה בזבוז זמן. מוטב היה אפילו לסתום ת'פה הגדול שלי).
השקפות על עולם השליטה
היו לי פעם עקרונות, מכרתי את כולם, עסקה מוצלחת בשבילי, ודאי גם בשבילם, עכשיו כשלא נותר יותר במה להאמין, אני שוקעת לאטי בהזיות על מין
גבולות
נשואים ו"דיסקרטיים" שבעצם אינם פנויים - קישטה. כנ"ל כל מי שיכול להיות בגיל של הבן שלי.
האתר שלי
חדשות
שלג דאשתקד
תאריך עדכון
30 בינו׳ 2019
תאריך הצטרפות
1 בפבר׳ 2005
  שלחי הודעה