vanvan duchess
שולטת

איזור
מרכז
מצב משפחתי
רווקה
מי אני
היי לכל הסוטים והסוטות פה באתר, 

לכל מי שפונה אליי, מאוד מאוד חשוב, לשלוח לי הודעה כמה שיותר מפורטת על עצמכם... שם, גיל, איפה אתם גרים, מה אתם עושים, מה אתם אוהבים, מה מעניין אתכם, מי אתם... איזה תכונות מאפיינות אתכם.. ותשלחו גם תמונה. אני שולחת רק כשאני מרגישה שזה נכון לי. אני מבינה שאתם לא אוהבים את זה אבל זה חלק מיחסי השליטה... ואם לא מתאים לכם זה גם בסדר אבל זה מה שאני מבקשת. סיכוי גבוה מאוד שלא אענה לפניות שהן לא כאלה.

אל תפנו אליי אם אתם לא קוראים את הבלוג שלי ומתעדכנים!!  

אז מי אני? בת 29, מהמרכז. עובדת בעבודה משמעותית עם אנשים מרקע קשה, חושבת על לימודי המשך בתחום הטיפול. אני חמה, חכמה, עמוקה ורגישה- תכונות שמאוד חשובות לי שיהיו גם בפרטנר שלי. המשיכה שלי מושפעת ממראה חיצוני בשילוב אישיות. האישיות שלכם מאוד חשובה לי ולכן גם ביקשתי שתציגו את עצמכם כמה שיותר בפירוט. אני מאוד מתרשמת מאנשים בעלי יכולת ביטוי גבוהה, מתרגשת ממילים, תיאורים, יצירתיות. מעריכה יוזמה ויצירתיות, גם בחיזור אחריי.

אני קינקית ופתוחה מינית. אוהבת לשלוט ולהוביל. אוהבת שמענגים אותי בלי הכרה במסאג'ים בכל הגוף, בנישוק, ליקוק ומציצה של כפות הרגליים שלי, באוכל ויין טוב ובצעצועי מין שווים. גם אוהבת שמבשלים עבורי, מנקים לי את הבית ומשקיעים בי בכל מיני דרכים שונות. אוהבת גברים שאוהבים להעניק, שיש להם לב טוב והם אוהבים להיות בנתינה.

כיום נמצאת במערכת יחסים זוגית פתוחה ומחזיקה בשני עבדים. מחפשת עוד עבדים לתפקידים שונים. עבדים מסורים ונאמנים שרוצים לתת מעצמם ללא כל תמורה. פשוט כדי להיות שם בשבילי ולהצטרף לממלכה שלי. עבדים שמשרתים אותי חייבים להיות כנים איתי במיליון אחוז.  

בלי שום קשר למה שאני מחפשת....: אני אוהבת שיורדים לי, עושים לי ביד (והרבה, אז חשוב שרירי ידיים), מזיינים אותי (והרבה, אז דרושה סיבולת לב ריאה ולא לגמור אחרי דקה!), עושים לי רימינג, מנשקים, מלקקים, מלטפים, אוהבים, סוגדים, נפעמים ומוקסמים ממני. נהנת ממשחקי תפקידים ומלחדור לגברים- זה מרגש אותי. אני אוהבת לנייש אבל רק בקטע של לדבר בלשון נקבה ולהלביש בחוטיני (לא בקטע של איפור ובגדי נשים). אני אוהבת להכאיב במידה בינונית. נהנת מהשפלות במידת מה.

אני אוהבת כלבלבונים מסורים אבל לא סמרטוטים חסרי אישיות שלא יהיה לי מעניין להיות איתם. חשוב לי מי האדם שמשרת אותי נאמנה. 

מאוד מתחרמנת מלחשוב על שני גברים יחד איתי. מלראות אותם נוגעים אחד בשני. עושים עבורי דברים. עוד יותר מדליק אותי אם הם גם ימשכו אחד לשני בנוסף למשיכה שלהם אליי.

אני פמיניסטית ומאוד חשוב לי גברים שמבינים את השיח הפמיניסטי. גברים שרואים בניוש השפלה- זה כל כך מעוות מבחינה מגדרית...

לפעמים אני נמשכת גם לנשים... יצא לי להיות עם נשים ואני בהחלט נהנת מזה אבל המשיכה העיקרית שלי היא לגברים.
השקפות על עולם השליטה
היכולת לשחק ולעבור בין תפקידים.. להנות מהגיוון. לנוע בין רוך לקושי. בין טירוף לחיבוק מתרפק. בין משיכה אינטלקטואלית להתמסרות לגוף.

השאיפה להגיע לסינרגיה מושלמת בין כל החלקים שקיימים בי, ולסינרגיה מושלמת ביני לבין הפרטנר שאיתי.
גבולות
בוגדים!! יחסים פתוחים בהסכמה זה בסדר אבל רק אם אני יודעת בוודאות שהפרטנר/ית יודע/ת על כך 

לא בעניין של דתיים


נשלטים מטומטמים ששולחים לי הודעות מבלי לקרוא את הפרופיל והבלוג שלי. שיש להם בעיה בהבנת הנקרא ולא ממלאים אחר ההוראות שלי...  לא יכולה לסבול הודעות לא מושקעות שלא כוללות את כל מה שביקשתי... 

נשלטים שמנסים לשלוט מלמטה!! 

שקרנים!! - כנות ואמון הם מאסט מבחינתי
חדשות
בימים אלו לא מחפשת נשלטים לעינוגים מיניים אלא רק למטרות שירותיות כמו טרמפים ודרכים אחרות לעשות את החיים שלי קלים ונעימים יותר :) 

מחפשת: 

נשלט/ת צלם שירצה לשרת אותי ולצלם אותי

נשלט/ת מסאג'יסטית מקצועית לטיפולים

נשלטים לתפקיד נהגים במרכז הארץ 

מדובר בתפקידים שירותיים כמו שאני אוהבת, ללא כל תמורה. עדיין חשוב שיהיה חיבור עם כל אחד מהנשלטים הללו... 

אל תפנו אליי אם אתם לא קוראים את הבלוג שלי ומתעדכנים!!  
תאריך עדכון
12 בפברואר 2020
תאריך הצטרפות
7 בינואר 2019
  שלחי הודעה