vanvan duchess
שולטת

נמצאת עכשיו בכלוב
איזור
מרכז
מצב משפחתי
רווקה
מי אני

היי לכל הסוטים והסוטות פה באתר, 

אל תפנו אליי אם אתם לא קוראים את הבלוג שלי ומתעדכנים!!  
ואם אתם קוראים את הבלוג שלי בקביעות ונהנים מהתוכן תדאגו גם לפרגן בלייק ולהעלות חיוך על פניי שאדע שיש לי עוד קורא/ת נאמנ/ה... 

לכל מי שפונה אליי, מאוד מאוד חשוב, לשלוח לי הודעה כמה שיותר מפורטת על עצמכם... שם, גיל, איפה אתם גרים, מה אתם עושים, מה אתם אוהבים, מה מעניין אתכם, מי אתם, איזה תכונות מאפיינות אתכם... בנוסף תציינו למה אתם רוצים לשרת דווקא אותי ותתייחסו לדברים שקראתם בבלוג ומדברים אליכם. ממליצה לכם למצוא את הדרך לכתוב את ההודעה באופן אישי כדי להעביר דרכה את מי שאתם. מי שישלח גם תמונה זה בהחלט יהיה מוערך! (הודעה באתר ולא בצ'אט!)

אז מי אני? בת 30, מהמרכז. עובדת בעבודה משמעותית עם אנשים מרקע קשה. אני חמה, חכמה, עמוקה ורגישה- תכונות שמאוד חשובות לי שיהיו אצל אנשים שאני בוחרת להיות איתם בקשר. המשיכה שלי מושפעת ממראה חיצוני בשילוב אישיות. האישיות שלכם מאוד חשובה לי ולכן גם ביקשתי שתציגו את עצמכם כמה שיותר בפירוט. אני מאוד מתרשמת מאנשים בעלי יכולת ביטוי גבוהה, מתרגשת ממילים, תיאורים, יצירתיות. מעריכה יוזמה ויצירתיות גם בחיזור אחריי.

אני קינקית ופתוחה מינית. אוהבת לשלוט ולהוביל. אוהבת שמענגים אותי בלי הכרה במסאג'ים בכל הגוף, בנישוק ומציצה של כפות הרגליים שלי, באוכל ויין טוב ובצעצועי מין שווים. גם אוהבת שמבשלים עבורי, מנקים לי את הבית ומשקיעים בי בכל מיני דרכים שונות. אוהבת גברים שאוהבים להעניק, שיש להם לב טוב והם אוהבים להיות בנתינה.

רווקה ויש לי עבד. מחפשת עוד עבדים ללא קשר מיני! עבדים שמבינים את מקומם ורק רוצים לשרת את המלכה שאני. 

החלום הוא יום אחד לחיות בממלכה אחת גדולה- אני, בני הזוג שלי ועוד מספר כלבלבי שירות בתפקידים שונים- נהגים, מנקים, בשלנים, מעסים ועוד ועוד.

עד שהיום הזה יגיע אני מחפשת כלבלב שירות חדש, כל הפרטים בפוסט הבא: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=1076470&blog_id=113824

אני אוהבת כלבלבונים מסורים אבל לא סמרטוטים חסרי אישיות שלא יהיה לי מעניין להיות איתם. חשוב לי מי האדם שמשרת אותי נאמנה. 

אני פמיניסטית ומאוד חשוב לי גברים שמבינים את השיח הפמיניסטי. גברים שרואים בניוש השפלה- זה כל כך מעוות מבחינה מגדרית...

השקפות על עולם השליטה
היכולת לשחק ולעבור בין תפקידים, להנות מהחלקים השונים שקיימים בכולנו. לנוע בין רוך לקושי, בין דימיון למציאות. האפשרות לשבור את השעמום של השגרה והנורמות החברתיות וליצור עולם משעשע ומעניין.
גבולות
בוגדים!! יחסים פתוחים בהסכמה זה בסדר אבל רק אם אני יודעת בוודאות שהפרטנר/ית יודע/ת על כך 

לא בעניין של דתיים


נשלטים מטומטמים ששולחים לי הודעות מבלי לקרוא את הפרופיל והבלוג שלי. שיש להם בעיה בהבנת הנקרא ולא ממלאים אחר ההוראות שלי... לא יכולה לסבול הודעות לא מושקעות שלא כוללות את כל מה שביקשתי... 

נשלטים שמנסים לשלוט מלמטה!! 

שקרנים!! - כנות ואמון הם מאסט מבחינתי

נשלטים שלא סגורים על עצמם, לא יציבים, נעלמים, אוכלים על עצמם סרט, פרנואידים... 
חדשות

אל תפנו אליי אם אתם לא קוראים את הבלוג שלי ומתעדכנים!!  
תאריך עדכון
8 ביולי 2021
תאריך הצטרפות
7 בינואר 2019
  שלחי הודעה