ItsEden

מין / מגדר
גבר
מצב משפחתי
רווק
מי אני
אני בן 19 לא מגדיר את עצמי בתור נשלט או שולט (למרות שאני כן ממש נוטה לנשלט) יש לי אינטליגנציה רגשית גבוהה ואני מאמין במה שאני אומר ועושה.
גר בקיסריה ובקריית חיים ונראה טוב מבנה גוף סבבה לגמרי ופנים יפות (בגיל קצת יותר צעיר הציעו לי ללכת לדוגמנות,לצערי אני הייתי אידיוט וכי לא האמנתי בזה וויתרתי).

קצת עצמי:
אוהב לנגן בגיטרה ולהוציא את הרגש במוזיקה שלי כנראה אתחיל בקרוב ללמוד כינור, להתאמן לשחות ולצלול בעיקר (תמיד הייתה אצלי תשוקה לים) לצייר פחות בסגנון ריאליסטי ויותר כל מה שעולה לי בדימיון מתעסק לפעמים יותר מידי במוזיקה אין ספק שזה בין הדברים שהכי מעניינים אותי
בחיי היום יום שלי אני בן אדם שאפתני וכמעט תמיד יודע מה אני רוצה

קצת על האישיות:
אני אדם חברותי בעיקרון ואוהבת ומשתדל להיות אדם קשוב ולהרגיש את מי שמולי

פה (לא לגמרי) בשביל:
מחפש מישהי(לא שולל זוג) שתדע להכיל אותי ואני אוכל להכיל אותה לדאוג לה ולתמוך ברגעים הקשים והכואבים, שלי ושלה.
אני תמיד אהיה שם בשבילה גם לא לדברים בדסמים ואהיה לצידה לכיף של שנינו.
או לחילופין מישהי שאני אוכל להגן אליה ולהיות של עמוד תמיכה בשבילה גם אם זה אומר להוריד אותה כשהיא רוצה אבל תמיד להעלות הכי גבוה ולהמשיך קדימה.

מישהי שתרגישי מספיק בטוחה איתי בשביל לוותר על השליטה המוחלטת שיש לה על החיים שלה ולתת לי גם קצת מהחיים שלה ולהחזיר הענק בין אם זה ברגעים הקשים או סתם כשהיא תרצה או תצטרך לצחוק.

האמת שנכנסתי לאתר כדי להכיר שולטת בהתחלה אבל אני נהנתי לגלוש בפורומים והבלוגים השונים והבנתי שזה שאני פה כדי להכיר לא אומר שאני לא יכול להנות מכל דבר אחר שהאמת הזה יכול להציע.

הבריאות הכי חשובה של שני הצדדים (מנטלית ופיזית כאחד).
השקפות על עולם השליטה
אני מאמין שבדסמ הוא חלק ממני שכנראה כבר לא יעזוב ואני מאמין שקשר בדסמי הוא לא שונה בכללי מקשר וונילי (הרי בשני המצבים שני הצדדים עושים את זה בהסכמה מלאה וכדי להנות בעיקר) זאת תשוקה כנה ואמיתית ומשהו נהדר בפני עצמו.
משפט שאני ממש אוהב, לא זוכר איפה שמעתי אותו
"היא כאיבה,והוא כואב.היא משפילה,והוא סופג"
היא משפילה וכשצריך מרימה, והוא מושפל ומתמסר להשפלה ובסופו של דבר זה מרים אותו לגבהים חדשים (ולהפך כמובן)".
הבנתם את הקונספט...

עדכון:
זה הקצרה מי שאני יש הרבה דברים יותר מפורטים בבלוג. הרבה היו תקפים ללפני שנה כמעט אולי יותר אבל הרבה השתנו ואני אעשה בלוגים נוספים שמסבירים אותי יותר.
וזהו נראלי תהנו
גבולות
אני מאמין שגבולות אמורים להיקבע עם הצד השני כי הם תמיד משתנים ממקרה למקרה ולעיתים גבולות מועדות כדי להישבר בזמן המתאים אבל בכל זאת כמה שכוללים את שני צידי השוט...

כמובן נזק בלתי הפיך(מיותר לציין),דם,צואה, סאונדינג ועוד כמה דברים הזויים
חדשות
בלוג חדש
תאריך עדכון
3 באוגוסט 2019
תאריך הצטרפות
30 בינואר 2019
  שלחי הודעה