נשלט שרירי ומתמסר
נשלט

מודעה
נשלט שרירי ומתאמן קבוע ל 2 שולטות עצמתיות
לשולטת שאוהבת להביא נשלט לחוסר אונים ואיבוד שליטה אני נשלט, שרירי ואסתטי - מנוסה בעל 8 שנים ניסיון בתחום העולם הזה. עברתי לא מעט. מתחבר ל- סטרפאון תוך כדי שאני לבוש בחוטיני זנותי..(עד לפה יחסית רגיל). במהלכו אני קשור ו 2 שולטות עושות בי את זממן. בישבן ובגרון עמוק עד הקאה. אם יש שולטות שרוצות נשלט שהן יוכלו לעשות בו את זה, אני הכתובת. תודה רבה על הזמן שהקדשת לקרוא, מקווה לפניה ממך/מכן.
איזור
מרכז
מי אני
נשלט בעל ניסיון של כ 8 שנים.
עברתי הרבה דברים במהלך הדרך בהיותי נשלט.

מגדיר את עצמי כאדם מכבד שחשוב לי החיבור המנטאלי הרבה לפני השליטה הפיזית עצמה.
התמסרות, קבלה והכלה של השולטת שלי היא בסיסית למהלך הקשר בין אם זה לפגישה חד פעמית ובין אם לפגישות קבועות.
הסיפוק של השולטת שלי מבחינתי מעל הכל ולכן עם השנים מתחתי את הגבולות שלי כדי לרצות את השולטות שלי. כמובן שמשם הגיע הסיפוק הכי גדול גם עבורי.
יש לי הרבה גמישות מבחינת זמנים עבור שולטת שתרצה לשלוט בין, בוקר, צהריים או ערב. גר באיזור המרכז, נייד אך לא ממוקם לפגישות.

מבחינה חיצונית -
אני מתאמן קבוע ומחשיב את עצמי שרירי עם קוביות (ניתן לראות בבלוג), אסתטי, שזוף אבל לא שחום מדיי ( איפשהו באמצע - גם את זה ניתן לראות בבלוג), באיזור ה 1.75, פנים יפות וסימטריות ועוד.

במה אני עוסק?
איש הייטק בתפקיד מאפשר זמינות רבה במהלך שעות היום.

למה מתחבר ובמה התנסתי בתור נשלט ( מבחינת אקטים)? 
** אין לי כוונה לקבוע מה לעשות על שולטת שתבחר שהיא רוצה להתנסות איתי. נטו לכתוב כאן את הניסיון שלי ודברים שהתחברתי וניסיתי ומוכן ואוהב באהבה לעשות שוב ) **
סטרפאון בכל הגדלים (החדרות רחבות ואגרסיביות או רכות ואיטיות), ניוש ( פתוח לניוש מלא, בדר"כ מעדיף חלקי ), יריקות, קשירות, חינוך גרון עמוק עם סטרפאון עד הקאה, חוסר אונים על גבול האונס,ספנקינג, קשירות, מוכן להתנסות בפורסד בי בסיטואציה המתאימה, גולדן שוואר, השפלות, השפלות איבר מין, ריבוי מלכות על נשלט אחד לערבי שולטות,הצלפות ( אם יש פה משהו שלא כתבתי כמובן שיש לי ראש פתוח לנסות ).
השקפות על עולם השליטה
מרגש. בעייני מקום מפלט וממש דרך חיים להנות ולמצות את החיים.
אני פחות מאמין בשליטה על החיים עצמם ומעדיף להשאיר את השליטה או למפגשים "בחדר המיטות" או למסיבות או מקומות המיועדים לכך.
* שפוי / בהסכמה / כבוד / הדדיות.
גבולות
* צואה ( עם שולטות מסוימות מוכן לחרוג בגבול הזה).
* מדיקל.
* סימנים קבועים.
* פגיעה בכבוד.
* פגיעה בחיים האישיים.
* מאונני / מאוננת מקלדת.
* וירטואלי - במקרים ספציפיים אהיה מוכן.
חדשות
חזרתי לעניינים. מאופס יותר, בוגר יותר, מתמסר יותר, נשלט יותר ובעייני חטוב ושרירי יותר ( שיהיה יותר נחמד לשולטת שלי לשחק בי ).
תאריך עדכון
5 במאי 2022
תאריך הצטרפות
1 באפר׳ 2019
  שלחי הודעה