שולגין
שולט

איזור
מרכז
גיל
45
מצב משפחתי
נשוי
מי אני
גבר אינטליגנטי, סקסי והרפתקן. סקרן. טורף. מפתיע. בן 45.  תל אביבי. בהיר. נשקן מעולה. מקועקע. מאתגר ומרתק.

מחפש אישה לא שגרתית עם ראש פתוח. מישהי שכיף איתה. מישהי שאפשר לפתוח איתה את הערב עם שיחה זורמת בליווי קצת יין, וויסקי או ערק, או ישר להפשיט אותה.

מחפש מישהי שתעשה לי את הדבר הזה בבטן. רוצה להרגיש את החיבור הזה שאומר שעם האישה הזאת אפשר לשחרר. שאפשר להתחבר אליה ולהיסחף איתה הלאה. מין סוג של אלכימיה. בן הזוג הפרוע של משיכה מינית. התחושה הזאת שאחריה הכל הולך, כי אני דיי פרוע :) כל עוד זה נעשה בחיוך ובהסכמה.

יודע להוביל. לחפש. לחקור. לקחת. לתת. לרגש. להצחיק. להסמיק. ללכת אחריך. עושה את זה כבר לפחות 15 שנה.

אני נשוי פלוס שניים במערכת יחסים פתוחה. אני ואשתי אוהבים לחלוק את המיניות שלנו. ביחד וגם לחוד. גילינו שזה עושה לנו טוב, לכל אחד בפני עצמו וגם לזוגיות.

אשתי, סאבית בדימוס, איתי כבר כמעט חמש עשרה שנים. חברים הכי טובים ועדיין מאוהבים אחד בשני. אפילו הסקס מדהים. אבל הבדסמ כבר לא שם. היא שלחה אותי למצוא לעצמי סאבית.
השקפות על עולם השליטה
בדסמ בשבילי הוא קודם כל משהו טוטאלי. שני אנשים, או יותר, שבוחרים לעצור הכל לרגע ולהתמסר אחד לשני באופן מוחלט. להצליף באישה דורש נוכחות מלאה. להיות מחובר באופן שאתה יודע מתי הגוף שלה רוצה עוד ומתי קצת לסגת. זה דורש להתמסר להצלפה באופן טוטאלי. 

בדסמ הוא סוג של נטיה אישיותית/מינית. הוא מורכב ממשחקים. כל מיני טקסים קטנים ואקטים שנותנים לנטיה הזאת מקום להתבטא. 
אני הטורף ואת הטרף. אני הזאב הגדול והרע ואת חתולה ששולפת ציפרניים. אני מלטף אותך ואת מגרגרת. המשחק משחרר משהו בפנים ונותן לנו את המרחב להיות מי שאנחנו באמת. 

משחק שליטה הוא משחק תפקידים נראטיבי שבוא צד אחד דומיננטי והצד השני מתמסר. משחקים נראטיביים הם סוג פחות מוכר של משחקים. במשחק נראטיבי הדגש הוא על יצירה משותפת של החוויה והסיפור. יש להם מעט חוקים, אם בכלל. 

משחקי תפקידים מאפשרים לשחקנים להיות מישהו אחר ו/או לחיות במציאות אחרת. הדמות מורכבת מהחלקים הרלוונטיים באישיות של השחקן בתוספת של דבק שמורכב מדברים שמדליקים אותו. לי זה מאפשר לקחת חלקים אגרסיביים מהאישיות שלי ולשחק איתם באופן שהוא כיפי ובטוח.  

המטרה של משחק נראטיבי היא לבנות סיפור ביחד. זה דומה למשחק מטקות. המטרה היא לראות כמה פעמים אפשר להעביר את הכדור ברצף. אין מנצחים ומפסידים.
גבולות
פעם כמעט ולא היו... היום אני מבין שאיטיות היא הדרך המהירה ביותר ושצריך מעט מאוד כדי להגיע רחוק. כל השאר זה רק פירוטכניקה. אבל כשזה עובד, זאת חתיכת פירוטכניקה :)
חדשות
אשמח להכיר נשלטת מקסימה שתרגש אותי, למערכת יחסים פתוחה ומתמשכת.

למי שנמצא כאן מעל לעשור, הנה הלינקים לפרופילים הישנים שלי ושל זוגתי:
לינקים אהובים(1)
לינקים אהובים(2)
לינקים אהובים(3)
תאריך עדכון
21 באוקטובר 2019
תאריך הצטרפות
20 באפריל 2019
  שלחי הודעה