המלקה הצוחקת

מין / מגדר
אישה
מי אני
משפילה ומחייכת, מלקה וצוחקת
השקפות על עולם השליטה
אם אתה לא מוכן לכאב, אין מה לפנות. השפלה זה נחמד, אבל מכות זה הכרחי.
פוסט שכתבתי מלפני שנים - המתאר במדוייק את מה שאני רוצה:
'אני מלכה על כל המשתמע מכך אהובה, מפונקת, מכובדת, נערצת. אוהבת שרצוני נעשה ואוהבת לתת מכות כשלא וגם כשכן אוהבת להכאיב ואוהבת לראות אותך מוכאב - על ידי - על ידי המגפיים שלי, כפות הידיים שלי, השיניים שלי, הסיגריה הבוערת שלי, השוט שלי, שעווה רותחת ועוד. אוהבת לחייך ואוהבת לצחוק, איתך או עלייך. בעיקר עלייך. אני מלכה עדינה, אדיבה וחייכנית ולא המלכה הקשוחה הקלאסית מהדמיונות - אז יש מקום לעדכן את הפנטזיה. אני לא עובדת אצלך בלהשפיל ולצחוק עליך לפי תבנית שדמיינת על נושאים מוזמנים. או שזה בא לי טבעי בכיף, או שלא. אני לא מתלבשת להנאתך במגפיים, סנדלים, מחוכים, גרביונים, גרביים מעל הברך, ביריות אדומות ועוד. אתה לא שולט מלמטה. יש מקום לציין העדפות, ומה שינוסח בינינו בהתחלה יוסכם, הגבולות יקבעו ומאז התחת שלך יהיה שייך לי.'
גבולות
שוביניסטים, הייטקיסטים, מיזוגנים ואלרגים לחתולים.
וגם: עבדי ניקיון, עיסוי והסעות - אתם זנאים במסווה - רק שבמקום להציע כסף אתם מציעים הסעה ושאיבת שטיחים. דוחה בעיני, מספיק עם זה.
לכל כותבי האדומות הנמרצים - אם תרצו שאענה בחזרה עליכם להשקיע, לעניין אותי. אני לא עונה להודעות שניכר כי הן קופי-פייסט, להודעות שהן שאלות, ולהודעות קצרמרות (פחות מארבע שורות נגיד). (כל הודעה שתפר את אחד הכללים הנ"ל תוביל לחסימה. זה אולי נראה קיצוני, אבל כשמקבלות עשרות הודעות ביום(!) בודאי שלא אטרח עם מי שלא טרח לקרוא את הפרופ שלי או להשקיע ביישום).
וגם: מה שהכי חשוב לי זה האינטלקט. צריכה עניין, חיבור רגשי, מנטאלי, תודעתו של אדם במסע התפתחות. רוח, תרבות ואמנות, מוסיקה וספרים! (ברצינות, עליך להיות אדם קורא. ולא "ימי שלישי עם מורי", "האלכימאי", "הנסיך הקטן" והספר האידיוטי עם הנזיר והפרארי לא נחשב)
חדשות
לא מחפשת להכיר חדשים, תודה! יש לי מספיק צרות עם אלו שכבר יש לי
תאריך עדכון
27 במאי 2021
תאריך הצטרפות
6 באפריל 2021
  שלחי הודעה