Lady Hightower
נשלטת

איזור
ירושלים והסביבה
גיל
36
מצב משפחתי
רווקה
מי אני
***לא פנויה להכרויות***

אני אקדמאית מירושלים האהובה שאין שניה לה. חדשה ולא מנוסה במיוחד בעולם הזה, מגששת בזהירות את דרכי. סקרנית מאוד לבדוק מה אמצא במורד השביל.

בחורה מופנמת ועדינה, קצת חולמנית וקל לי בהרבה להתעסק בעניינים ברומו של עולם מאשר בטרדות החיים עצמם. משהו במנטליות שלי לא מפה וכבר לא יהיה. מעדיפה להישאר בבית או לשבת בבר קטן ואינטימי, לא טיפוס של מסיבות. אוהבת להרחיב אופקים תמיד. נמשכת לכל מה שקשור לפעם ומסתובבת בתחושת נוסטלגיה תמידית כלפי העבר. מחפשת תמידית אחר יציבות והמשכיות. אוהבת ציניות אבל לא ציניקנים. מתרגשת מדברים קטנים. קצת בומרית בנשמה.

אני שמרנית אך פתוחה וסקרנית. זקוקה בקנאות מוגזמת לפינה שלי אבל גם אוהבת לגלות מקומות חדשים. מפנטזת על להיות שפחת מין קינקית וגם נסיכת דיסני. חיה עם הניגודים הללו בשלום רוב הזמן.

מקפידה על ניקיון ואסתטיקה וזה חשוב לי מאוד גם בפרטנר. לא מתלבשת חשוף בפומבי.

מחפשת אותך, בן שלושים ומעלה, המענטש, הרגיש והחכם. איש השיחה, עדין הנפש, בטוח בעצמך ובעל שקט פנימי, אינטואיציה חזקה וסבלנות. כזה שקשה לראות עליו במבט ראשון את הסוטה המלוכלך שבפנים. אני רוצה להעריץ אותך, לא רק כאדון, אלא קודם כל כאדם. להסתובב בעולם עם חיוך קטן וסודי בזכות מי שאני בזכותך. אני חולמת על מערכת יחסים אינטנסיבית, יצירתית, ומלאת דמיון. אוהבת מגע ממושך, רטיבות ומילים, המון מילים. משתוקקת לענג, להעניק ולהתמסר.

לוקח לי זמן לבטוח ולהיפתח. זקוקה ליחס מכבד, לחברות ולביטחון רגשי מוחלט בקשר כדי להרגיש חופשיה - להפקיד בידיך את המושכות, לתת לך לעשות בי כרצונך ולהרגיש את חוסר האונים המתוק הזה בנוכחותך; איך אתה ממיס אותי במבט או במילה, ואז לראות אותך מתרגש ממה שזה עושה לי.

יחס וולגרי, משפיל, כוחני לא יעשה לי את זה.
אני לא מחפשת להיות מוקטנת או בתפקיד חיית מחמד/משק כלשהי.
אל תמהר לקחת לפני שאני מוכנה לתת.
וגם אם אתה הכי מנוסה בעולם, אני לא לוח חלק לקשקש עליו.

אתה מוזמן להציץ בבלוג שלי, שם אני יותר ספונטנית ונותנת ביטוי לזרם התודעה שלי וזה ייתן לך מושג די טוב עליי.
השקפות על עולם השליטה
כניעה היא הפיסה החסרה שלי. האושר העילאי. המפתח לשחרור המיניות שחוששת אך מתחננת לפרוץ ולמצוא פורקן. המקום הנסתר, המדויק והאמיתי ביותר בו אני גלויה לפניך לחלוטין ופוחדת בדיוק במידה הנכונה. גשר דקיק ומסוכן מעל מים סוערים אל עולם פנטסטי מהאגדות שבו אתה גבר ואני אישה במובן העמוק ביותר.

== Results from bdsmtest.org ==
94% Submissive
88% Rope bunny
72% Brat
68% Vanilla
68% Masochist
59% Degradee
47% Experimentalist
41% Exhibitionist
38% Voyeur
37% Slave
גבולות
*נשואים או במערכת יחסים (כולל הפתוחים והמאפשרים לסוגיהם) - לא יקרה אז תחסכו לעצמכם את בזבוז הזמן בבקשה.
*הכנסת א.נשים נוספים למיטה
*אנשים שמשמיטים את כינוי הגוף מהמשפט כי אין להם כוח וכי עברית תקנית זה פאסה.
חדשות
***לא פנויה להכרויות***
לינקים אהובים(1)
תאריך עדכון
6 ביולי 2023
תאריך הצטרפות
2 באוג׳ 2021
  שלחי הודעה