ערום לעינייך
נשלט

מודעה
בשולטת למפגשי cfnm
למפגשים מספקים הדדית
מצב משפחתי
נשוי
מי אני
אינטילגנטי, שנון לעתים, רגיש מאד לפרקים, שפוי ברוב הזמנים (למעט בסאב-ספייס...). 
מחפש את השילוב הנדיר בין ברוטליות לרכות;  בין אהבה לארוס הפראי, המכרסם. 
דומיננטי ושיוויוני בחיי היומיום, נהנה גם מסקס ונילי, אבל מגיע לפסגות בסקס בדסמי. 
מטר שמונים, רחב כתפיים ומוצק, בן 42 מת"א. עוסק בפעילות גופנית ועוסק גם, להבדיל,  בכתיבה (:

נא לשים לב לסטטוס, ואנא, בלי הטפות מוסר. למי שלא מתאים - שתעבור הלאה.

בתחום הבדסמ:  פתוח לאפשרויות מגוונות של שליטה, בחיפוש אחר העוצמות הנרקוטיות שאין דומה להן של ההישלטות. כמעט ואין לי גבולות (בטח שלא גבולות 67', גבולות המותניים הצרים וכו'. עם זאת, לא עושה דברים בפומבי או בפרהסיה שאינם "שטח סטרילי" של יודעי ח"ן). חושק במיוחד בהישלטות מנטלית - חוסר אונים ורכות פלסטלינית, שהמלכה לשה בה - בשילוב של השפלה ורכות. חובב הערצת רגליים ואילוף, מקלחות זהובות, כילוב ואף ניוש (חידוש לשון חביב עלי שצמח במרתפים הווירטואלים שפה). אבל, כאמור, מגוון בתשוקותיי, כמו מיני-לקסיקון של BDSM. קיק מיוחד: אני מחפש להיות ערום לעיני המלכה (cfnm). המלכה אינה צריכה לעשות דבר רק לשבת ולהתבונן בחומרה, ברוך ובלעג, בעבד החשוף לעיניה, לשתות קפה להנאתה. ולצפות בו מתפתל ונגאל לבסוף מייסוריו(:


מחפש אותך, שסבורה, ובצדק, שגברים צריכים להעריץ אותך, ליפול לרגלייך, להיטרף מולך! מחפש מלכה להתבטל ולהתאיין מולה, לסגוד לה ולכתוב לה שירים מתפעמים - מחפש אותך, מי שתקבל בהבנה ובאופן מובן מאליו, כי כך ראוי לה, גבר שעובד אותה כמו שעובדים אלה.

מחפש מישהי, רצוי תל אביבית מושכת וממוקמת, רצוי צעירה יחסית אלי - ל---- מולה. אני אדם חם ואכפתי ולכן לא מדובר בהכרח בדבר מה מנוכר, למרות שזה אולי נשמע כך, אבל כן מעוניין בקשר דיסקרטי ללא שבירת מסגרות (יש אפשרות לתמורה).

השקפות על עולם השליטה
חלק חיוני במיניות שלי. תופס את החוויה באופן רליגיוזי: אחת הדרכים לגעת במיסטי שבחיים, לחרוג מהקיום הבנאלי. עם זאת, נהנה גם מסקס ונילי.
גבולות
בזמן הסאב-ספייס כמעט ואין. פרוע מאד מאד בפנטזיות שלי (שאת חלקן מימשתי) ואוהב לחרוג גם מהגבולות של עצמי. אבל מקפיד על דיסקרטיות והפרדה בין העולם מחוץ ליחסי השליטה (בו, כאמור, אני דומיננטי ושיוויוני) לעולם השליטה.

דיסקרטיות - חובה
חדשות
משתוקק לשרת בעירום עם עוד עבד/ים מלכה או מספר מלכות. התשוקה מאד גדולה, ויש לי גם ניסיון, אבל אני מבקש מראש סבלנות בתיאומים השונים. גם מבחינה טכנית לא קל לארגן את זה וגם מבחינה נפשית.
תאריך עדכון
8 ביולי 2017
תאריך הצטרפות
10 בדצמבר 2006
  שלחי הודעה