חנונית
נשלטת

מי אני
<span style="color: #d0d0d0; font-family: Arial; font-size: 15.5px; text-align: right; white-space: pre-line; background-color: #222222;">קודם כל ילדה/אישה, חצופה, מרדנית ואשת שיחה<br />אחרי זה אני חנונית...<br />ובסוף בסוף.. כוסית שנראת טוב 🙈🙉🙊<br /><br />ואולי רק אולי ביד הנכונה אני גם גורה...<br />אני זאת שאתה תדע להעריך כל שניה וכל דקה איתה,<br />כל צחוק וכל שיחה..<br /> זה לא היופי שלי זה הרבה מימה שיש בתוכי..<br />אני לא נשלטת כדמות, אני בשר ודם עם חיוך כובש,<br />השאלה היא למה מגיע לך מישהי כמוני? תשאל תתאמץ תחשוב תחפש, כי אני שווה את המאמץ.. <br /><br /> ולא לא מעוניינת בנשוי אני רוצה לקום בבוקר איתך, רוצה להתאהב ולהתקשר כל היום. כן אני חנונית, זה הפרופיל שלי, ומצורף לי הטייטל נשלטת אבל לפני הכל אני בת אדם ומגיע לי את הטוב ביותר.. </span>
השקפות על עולם השליטה
סם.. גם שמתגברים עליו ב99% מהפעמים תמיד רוצים אותו עוד פעם..<br /><br /> יותר קל לעשות צניחה חופשית מלהגיע לסשן..
גבולות
לא חלק מהקהילה לא בעבר לא בהווה ולא בעתיד<br /><br />1. נשואים, תחסכו מימני את הסיפורי אלף לילה לילה שלכם.. (גם אם האישה יודעת וזה מקובל עליה עלי זה לא)<br /><br />2. יסלחו לי ה"מבוגרים" כאן אבל אין לי  "Daddy Issues "<br />לכן אם אתם יותר קרובים לגילו מאשר לגילי (29 לכל התוהים) <br />אז חבל על הזמן שלי ויותר מכל על הציפייה שלכם..
חדשות
הכל...הכל..ושוב פעם הכל!<br />בעייני אין דבר כזה  קשר שהוא ר-ק קשר של שליטה<br />לכן אם אתה לא יכול להכיל את הוניליות / קיטשיות /אכפתיות  של קשר רגיל אז....<br />הבעיה היא לא בי היא בך!!!<br /><br />אם אתה חושב שאתה נראה טוב ולא בטוח בזה.. אז חבל על הציפייה שלך.. 
תאריך עדכון
26 ביולי 2019
תאריך הצטרפות
3 בינואר 2007
  שלחי הודעה