TalTul

נמצא עכשיו בכלוב
מין / מגדר
גבר
גיל
38
מצב משפחתי
רווק
מי אני
מי אני

אי אפשר לסכם אותי בכמה שורות.
סתם, בטח שאפשר. הנה:

אני טל. סוטה אמיתי. חי את החיים והולך בדרך שלי.
ביומיום עובד על מחקר. בזמן הפנוי קורא וכותב, מטייל ופוגש חברים. אוהב שיחות אל תוך הלילה. מעדיף שוליים על מיינסטרים. קפה הוא הדלק שלי.

אני פה בשביל להכיר אנשים עם טוויסט כמוני ולהפוך פיסות דמיון למציאות. אני רוצה להכיר מישהי מעניינת, שכיף לדבר איתה ושאפשר לעוף איתה. מישהי שמחפשת תשובות ומגלה את הצד האפל שלה. בואי נעשה את זה ביחד. תכירי לי את העולם שלך ואכיר לך את שלי.

אני פתוח גם להיכרויות וחברויות חדשות. מידידות פשוטה עם תחביבים משותפים ועד התנסויות פרועות בכל מיני הרכבים. אנשים טובים באמצע הדרך מוזמנים לדבר איתי. אפשר להכיר אותי יותר דרך הבלוג.


אני ובדס"ם

I would rather be whole than good. — Carl Jung

בדס"ם הוא חלק ממני מאז שאני זוכר את עצמי. לא אוכל להתכחש לו ולא לברוח ממנו. אם אהיה מספיק חכם, אוכל לגדול מתוכו. כמו בשיר "הצל ואני" של יהודה פוליקר — "אתה תהיה לי כנפיים”. זה יכול להיות כלי נפלא לביטוי של רגשות. אני אוהב לאהוב גם בדרך הזו. כשזה קורה, זה מעורר בי כוחות רדומים שקיימים בי מאז שאני זוכר את עצמי. זה הצד האפל שלי, ששמור לרגעים מיוחדים, אבל הוא שם איתי תמיד.

אני לא מתקשט בבדס"ם. בשבילי זה לא תיבול או הצגה, אלא צורך עמוק שתמיד היה בי. הרגשתי אותו הרבה לפני שידעתי לקרוא לו בשם. אם את מזדהה עם זה, יש לנו עוד שפה משותפת.

אין לי בעיה לשים פה תמונה אמיתית שלי כי אני עומד מאחורי הדברים שכתבתי. אם נבקש רשות מאחרים להיות מי שאנחנו, לא נגיע רחוק. יש עקרון שנקרא על הזין שלי. נסו אותו.

לגבי העדפות: אני אוהב הרבה ממה שיש לבדס"ם להציע. בין אם זה לשלוט, להשלט, או לצפות בסיטואציה. במציאות אחרת, הייתי מביים סרטי בדס"ם מחתרתיים איפשהו במזרח אירופה. בייחוד אני אוהב חינוך ומשמעת. יש עוד מנות בתפריט, אבל אני מאמין בהתאמה בין בני-אדם, לא בין פֶטישים. קודם שיהיה לנו כיף לדבר. אם אין לנו על מה לדבר, אין לנו על מה להזדיין.


כמה הסתייגויות

לצערי נוצרה פה אווירה של שוק בשר. אל תתני לאשליית ה"שפע" להטעות אותך: אינבוקס גדוש בהטרדות זה לא שפע. את רובם את לא רוצה, ואלה שכן — לא בטוח שמייעדים לך תפקיד שאת מעוניינת בו.

מה אני לא מחפש:
  • נסיכות, מפונקות או אגואיסטיות
  • מי שאין לה מה לתת חוץ מאיך שהיא נראית
  • לוחמות פמיניסטיות ברוח התקופה. אני לא חושב שהיחסים בין המינים צריכים להיות מלחמה וסולד מהשיח החדש של תקינות פוליטית. (בינינו, מי שחיה בפטריארכיה ומוחפצת השכם והערב על-ידי גברים פריווילגיים — יש לה מספיק בדס"ם גם בלעדי.)

יהירות היא turn off גדול בעיני. אני עונה רק להודעות שמעידות על כוונה טובה. פניה שחצנית תזכה ממני לדלי של מים קרים.

בקיצור, אני בן אדם, לא שורה על המסך שלך. יש לי מה לתת. אני איש שיחה, חבר טוב, יודע להקשיב ומכין אחלה קפה. הדדיות חשובה לי. כדי שזה יצליח, היא צריכה להיות חשובה גם לך.

גבולות:
  • אני לא חונק. לא הרבה, לא קצת ולא בכאילו.פינת התרבות

אני מאוד אוהב...
  • הופעות. במיוחד רוק ישראלי ומטאל
  • קולנוע
  • תערוכות צילום

אם את פרטנרית למשהו מזה, תכתבי לי. בלי קשר למה הסטיה שלך.
גבולות
יתואמו בשיחה אישית ויאושרו ע"י משרד הבריאות.
מילת בטחון: Flüggegeheimen
חדשות
אצלי הבסד"ם בא ממקום בריא. באמת!

 
לינקים אהובים(1)
לינקים אהובים(2)
לינקים אהובים(3)
תאריך עדכון
12 במרץ 2020
תאריך הצטרפות
11 באוקטובר 2003
  שלחי הודעה