TalTul

מין / מגדר
גבר
גיל
39
מצב משפחתי
רווק
מי אני
מי אני

אי אפשר לסכם אותי בכמה שורות.
סתם, בטח שאפשר :) הנה.

אני טל. סוטה אמיתי.
הולך בשבילי החיים ופוגש אנשים טובים בדרך. ביומיום דוקטורנט למתמטיקה. אוהב לקרוא ולכתוב. נהנה משיחות אל תוך הלילה. מעדיף שוליים על מיינסטרים. יודע להקשיב ורואה עמוק פנימה. אני פה בשביל להכיר אנשים עם טוויסט דומה ולהפוך דמיון למציאות.

אני מחפש מישהי סקרנית, עם לב טוב, דמיון אפל ורעב חזק לחיים. בואי ותביאי את מי שאת. ניתן לשדים שלנו לרקוד יחד ונהנה מהמנגינה.

אפשר להכיר אותי יותר דרך הבלוג.


אני ובדס"ם

I would rather be whole than good. — Carl Jung

בדס"ם הוא חלק ממני מאז שאני זוכר את עצמי. לא אוכל להתכחש לו ולא לברוח ממנו. להיפך. גדלתי מתוכו. כמו בשיר "הצל ואני" של יהודה פוליקר — "אתה תהיה לי כנפיים”. זה כלי נפלא לביטוי של רגשות. אני אוהב לאהוב גם בדרך הזו. כשזה קורה, זה מעורר בי כוחות רדומים שקיימים בי מאז שאני זוכר את עצמי. זה הצד האפל שלי, ששמור לרגעים מיוחדים, אבל הוא שם איתי תמיד.

אני לא מתקשט בבדס"ם. בשבילי זה לא תיבול או הצגה, אלא צורך עמוק שתמיד היה בי. הרגשתי אותו הרבה לפני שידעתי לקרוא לו בשם. אם את מזדהה עם זה, יש לנו עוד שפה משותפת.

כן, יש פה תמונה שלי. אין לי ממה להסתתר ואני עומד מאחורי הדברים שכתבתי. אם נבקש רשות מאחרים להיות מי שאנחנו, לא נגיע רחוק. יש עקרון שנקרא על הזין שלי. נסו אותו.

אני אוהב הרבה ממה שיש לבדס"ם להציע. אוהב מאוד לשלוט, עם הבחורה הנכונה גם להשלט, ויש עוד תפקידים בסיטואציה. במציאות אחרת, הייתי מביים סרטי בדס"ם מחתרתיים איפשהו במזרח אירופה. לצבוע ישבנים באדום זאת האהבה הראשונה שלי. יש עוד מגוון של מנות בתפריט, אבל אני מאמין בהתאמה בין בני-אדם, לא בין פֶטישים. קודם שיהיה לנו כיף לדבר. אם אין לנו על מה לדבר, אין לנו על מה להזדיין.


כמה הסתייגויות

אני לא מת על אווירת שוק-הבשר שנוצרה פה. אל תתני לאשליית השפע להטעות אותך: אינבוקס גדוש בהטרדות זה לא שפע. את רובם את לא רוצה, ואלה שכן — לא בטוח שמייעדים לך תפקיד שאת מעוניינת בו.

מה אני לא מחפש:
  • נסיכות, מפונקות או אגואיסטיות.
  • מי שהמראה שלה קלקל לה את האופי.
  • פמיניסטיות מצקצקות. אני רוצה מישהי שמאמינה בחופש, לא בתקינות פוליטית.

יהירות היא turn off בעיני. אני עונה רק להודעות שמעידות על כוונה טובה. תזכרי שאני בן אדם, לא שורה על המסך שלך. יש לי מה לתת. אני אכפתי, חבר טוב, יודע להקשיב ומכין אחלה קפה. הדדיות חשובה לי. כדי שזה יצליח, היא צריכה להיות חשובה גם לך.

גבול: אני לא חונק. לא הרבה, לא קצת ולא בכאילו.

פינת התרבות

אני מאוד אוהב...
  • הופעות חיות. במיוחד מטאל ורוק.
  • קולנוע
  • תערוכות צילום

אם את פרטנרית למשהו מזה, תכתבי לי. בלי קשר למה הסטיה שלך.

אני פתוח גם לחברויות חדשות. אנשים טובים באמצע הדרך תמיד מוזמנים.
גבולות
יתואמו בשיחה אישית ויאושרו ע"י משרד הבריאות.
מילת בטחון: Flüggegeheimen
חדשות
הבדס"מ שלי בא ממקום בריא. באמת!

 
לינקים אהובים(1)
לינקים אהובים(2)
לינקים אהובים(3)
תאריך עדכון
28 באוקטובר 2020
תאריך הצטרפות
11 באוקטובר 2003
  שלחי הודעה