Mrnick
שולט

מודעה
דרוש עבד ממוקם למפגשי קשירות וכאב
דרוש עבד ממוקם למפגשי קשירות וכאב אדון ותיק ומנוסה מחפש עבד (גילאי 18-40 בלבד), נראה טוב, ממוקם (חשוב מאוד), למפגשים מזדמנים עד קבועים, שיתמקדו בקשירות וכאב בעיקר. ניתן יהיה לתאם תוספות והתאמות בהתאם לעניין המשותף. חשוב לציין שיש לי עבד קבוע ואיני מחפש לחנך או לקבל עבד נוסף לשירותי, מחפש רק מפגשי קשירות וכאב. במידה ואתה ממוקם, נראה טוב, בטווח הגילאים, ומתעניין במפגשים מסוג זה מוזמן להיכנס לפרופיל לפרטים נוספים ויצירת קשר.
איזור
מרכז
גיל
32
מצב משפחתי
רווק
מי אני
*** בבקשה לקרוא את כל הפרופיל לפני הגשת מועמדות***

קצת עליי: אני בתחום כבר סביבות ה- 14 שנים, כך שראיתי ועשיתי מכל וכל. דיברתי ופגשתי הרבה אנשים טובים ופחות טובים, התנסתי במגוון מאוד רחב של תחומים והסתעפויות של תחום הבדס"מ. בעקבות זאת פיתחתי קו מחשבה ברור על מי אני, מה אני אוהב ואת מי אני מחפש.

אני מחפש עבדים / נשלטים (בטווח הגילים של 18-40 וממוקמים בלבד), רציניים, מביני עניין אשר יש בהם יותר משיח גנרי של תוויות אוהב/ לא אוהב.
אני בד"כ מעדיף אנשים עם נסיון קודם, שכן חסרי הנסיון לרוב יתקשו להתמודד עם מה שאני מציע ולרוב לא ידעו להעיד על עצמם מה נכון עבורם (על אף שתמיד ישנם יוצאים מן הכלל).
אני מחפש אנשים לסשנים קבועים של בונדג' וכאב חזק, במקרים בהם הקשר מוכיח את עצמו כראוי ומעניין, ניתן להרחיבו בהתאם להסכמת שני הצדדים.

בנוסף, אני תמיד פתוח לתפקד כ- Key Holder עבור נעילות ממושכות בחגורות צניעות של נשלטים המעוניינים בכך.

נכון לארבע השנים האחרונות אני נמצא בזוגיות. בן זוגי הוא מתחלף שמתפקד גם כעבד שלי, וגם כשולט עבור עבדים אחרים עימם הוא מנהל סשנים בנפרד.
כפועל יוצא מכך שאני לא מקיים יחסי מין בשום תצורה במסגרת סשנים שאני עורך עם אנשים אחרים.

כמה מילות מפתח שמעידות על דברים שאני ניסיתי ויכולים להיות חלק בסשן איתי: כאב (ספנקינג, הצלפות, מכות שימוש באביזרים שונים), בונדג' (מגוון של סוגי קשירות: אזיקים, Restraints, חבלים כלובים וכיוב'), CBT, השפלות (מנטאלית ופיזית), חגורות צניעות (בדגש על נעילות ממושכות), חיתולים למבוגרים / ABDL, נעליים (נישוק וליקוק), גאגים, Mumification, משחקי נשימה, Pupy play, משחקי נושאים (חטיפה, אחזקה בכוח).

אם עד כה מצאתם עניין, פרטים על אופן הגשת מועמדות תמצאו בסעיף "חדשות" של הפרופיל הזה (תחתית העמוד).
*** נא לקרוא את כל הפרופיל טרם הגשת מועמדות.***
השקפות על עולם השליטה
אני מאמין מאוד גדול בצייתנות מוחלטת, ונכונות של העבד לשים את עצמו מעל הכל לרגלי הצרכים של האדון שלו. מקום של ציות כל כך חזק יכול רק להגיע מקשר מבוסס בו יש אמון מלא של העבד באדונו, בהגנה שהוא מספק לו ומתוך רצון כנה של העבד לתת מעצמו הכל למען הריצוי של אדונו.

אני מצפה מעבד שמשרת אותי לתת מעצמו את המיטב שהוא מסוגל להקנות, בכל מטלה ויעד שאני מציב למולו.
אני לא מציב יעדים בלתי מושגים ואני לא מעניש על כשלון, אלא אם העבד לא השקיע את כולו בנסיון למלא את הוראותיי כנדרש.

חלק אינטגרלי בחינוך של עבד חדש הוא דרך כאב. אני מאמין גדול בשימוש בכאב, במידה מותאמת ליכולותיו של העבד לספוג, ולבנות אותן לאורך זמן. עבד שמעוניין לשרת אותי חייב לדעת מראש שהוא עומד לבחון את גבולותיו האישיים ולנסות להתעלות עליהם באופן שקול ומותאם ליכולותיו.

אם אתה נוהג: לדבר ללא מטרה / מחפש סקס או מין בכל תצורה שהיא / מתחיל שיחה מיד בתוויות של מה אתה אוהב / לא מסוגל לנהל שיחה בעלת עומק על החוויות שלך בשליטה / מעוניין להיפגש מיד לסשן - מקומך לא איתי, בבקשה אל תפנה.

אני מחפש אנשים שעולם השליטה הוא חלק מחייהם, ולא משחק או פורפליי לפני הסקס שלהם.
זה לא אומר שהם מסתובבים על ארבע כל היום. הכוונה היא לאנשים שחלק עיקרי מחייהם היא חווית השליטה. שלשרת את רצונו של אדם אחר שמתפקד כאדון שלהם ממלאת אותם סיפוק והנאה.
אנשים שיודעים להעריך את היופי והחוזק במישהו שיכול לוותר על עצמו לחלוטין, ולתת את כל כולו לטובת מישהו אחר שלוקח עליו את השליטה. - אם אתה מבין זאת אשמח לשוחח.
גבולות
הכל בהתאם למה שיסוכם מראש, פתוח לרוב הדברים גם אם לא התנסתי בהם בעצמי.
אני אסרב רק לדברים קיצוניים במיוחד (דם, מחטים, סיכון עבורי או העבד).
חדשות
אם קראת את הפרופיל במלואו, אתה מתחבר למה שקראת, ואתה חושב שתוכל לעמוד במה שמצוין, אתה מוזמן להגיש את מועמדותך לשירות שלי. ניתן ליצור קשר כאן בהודעה אישית או באתר שלי.

בכדי להגיש מועמדות לשירות, שלח תמונה עדכנית שלך לבוש בתחתונים / חיתול ופרטים על עצמך ונסיונך.
באם הפרטים והתמונה יעמדו בדרישות הסף שלי אשמח לבחון את מועמדותך ובמידת ההתאמה לקבוע סשן.
תאריך עדכון
18 ביולי 2020
תאריך הצטרפות
17 בפברואר 2008
  שלחי הודעה