חומר ביד היוצרת
נשלט

מי אני
עבד בן 42 מרעננה, עובד הייטק, מתחבר לשליטה מנטלית טוטאלית, הכוללת אילוף עד ליצירת אישיות חדשה בתוכי המתאימה לצרכי המלכה. אישיותי ניתנת לעיצוב לפי צרכיה של המלכה, עד להתאמתה המלאה לרצונותיה המובעים והנסתרים.

שמי נבחר במיוחד כדי לבטא רצון ויכולות אלה של שינוי אישיות והתאמה. בהגיעי למצב זה בתוך השליטה המנטלית, אהיה נתון כבובה לרצונותיה של המלכה. השליטה המנטלית האיבוד העצמי וההערצה ללא גבולות למלכה היא לחם חוקי. אני זקוק ליד מכוונת, שתעלים את רצוני ותשים במקומו את רצון המלכה. רוצה לצלול לתהומות של חוסר בעצמי ושל ציות טוטאלי.

הכאב אינו מדבר אלי איני אוהב כאב או ביזאר. אני רוצה לתת פינוק נפשי וגופני למלכה לצאת איתה למסעדות ולהעריץ אותה.

מחפש אותך הבוגרת, האסרטיבית, הבטוחה, המתוחכמת, בעלת היכולת לתכנן מהלכי שליטה לטווח ארוך ולטוות קורי עכביש עד לכליאתי המלאה בהם. מחפש את המלכה היורדת לפרטים הכי קטנים ומתקנת את העבד בכל פסיק, כדי להסיר ממנו את בטחונו העצמי ולחשוש שכל מה שהוא עושה מכיל טעות, שהמלכה עלולה לגלות.

המלכה יכולה להיות רווקה גרושה או נשואה, יפה או מכוערת. אין זה חשוב,חשובה היכולת המנטלית לשלוט ולערפל את מוחו של העבד עד ללכידתו המלאה.
השקפות על עולם השליטה
עולם קסום ומשכר
גבולות
ביזאר מכל סוג ,גברים חיות ילדים מדיקל,
חדשות
אני די חדש בתחום, אבל עם הרבה רצון להתפתח. זקוק לשליטה של מלכה בוגרת, המתבטאת ברהיטות, ודורשת ומועכת נפשית כל עצמאות מחשבתית
תאריך עדכון
2 באוגוסט 2019
תאריך הצטרפות
23 באפריל 2009
  שלחי הודעה