קליניקל

מין / מגדר
אישה
מצב משפחתי
רווקה
מי אני
*******כל שיחה איתי (צאט או הודעה) צריכה להתחיל כמו שכתבתי בסעיף חדשות!!! הנה כאן גלגלו למטה...זה החוק שלי! ******* ולפני שתתחילו בשיחה תסתכלו קצת סביב על התמונה על הנייק ורק אח"כ תפנו אלי. אני חוסמת כמעט מיד אם לא מתיחסים ל"סעיף חדשות"! .........
מתענינת בעיקרי במה שהשארתי מספיק רמזים אליו כאן!
וגם לאחרונה מאד בעניני דיגדוגים, לא מהסוג האגרסיבי אלה יותר הנעים עם מכשרים שונים!


יש לי פטיש! אני לא BDSM! כן כן יש גם דברים כאלו...!!! המילים שולטת, נשלטת, מושפלת, משפילה לא מבינה בחרטה הזה באמת שלא!
מי עובר מידית לרשימת התעלמות?_____ קבלו -  חסרי פרופיל, חוצפנים וסוטים מהודעה ראשונה, תאורים של נרקסיסטים "נאה גבוה גוף שרירי מעונין להכירך מלכה יקרה" , כאלו שמבקרים את הפרופיל שלי וסתם מי שבא לי, הרשימה הולכת וגודלת אני מנפה מהר מאד, אז תנסו לרצות אותי,  וחוץ מזה די ברור מה תחומי הענין שלי, ואם אתה /את לא שקועים עד הצאוור באהבה של הדברים שאני אוהבת, אז אל תצפו שלא תהיה דרישה לדברים אחרים מצידי. ****** אז לפני שאתם פונים אלי תסתכלו קצת סביב תראו את התמונה שבחרתי!!! את השם!!! אל תקפצו מיד רק כי ראיתם את השם שלי בצאט.

אני שונאת שונאת שונאתתתתתת מתעבת BDSM קשירות, הצלפות, CBT, וגם את רוב ההשפלות, מחטים, דם, איכסה פיחסה.אל תבקשו גם שאכניס אותכם הביתה לעולם לא יקרה!אם אתם בענין BDSM עשו אחורה פנה! זה לא אני! יש מספיק סוגי פטיש אחרים חוץ מהדברים האלו לשמחתי!!!
השקפות על עולם השליטה
אני מאלו שדוגלים באופן מחמיר בהפרדה שבין סקס לכל דבר שקשור בעולם הפטיש! זה עקרון בל יעבור, כמובן שבלהט הדברים יש לחשוב שזה הולך ביחד וזה גם נכון, ולכן זה דבר שצריך להיות מוסכם על שני הצדדים ולאחר הכרות עמוקה, ולכן זה די מופרד אצלי מעולם הפטיש!!!. מקווה שהצלחתי להעביר מסר ברור. <br />חוץ מזה על עולם השליטה... כל דבר שנעשה בהסכמה מלאה תוך שימוש במילת ביטחון וכאמור לא פוגע באף אחד אחר. בסדר גמור מבחינתי. <br />בו נקח דברים בפרופורציה. <br />בסופו של דבר צריך לחגוג את הסטיות שלנו! <br />אני תמיד מוכנה לדבר על סוגי הפטיש ש לעולם שלנו יש להציע אומנם השיחה תהיה קצרה יותר אם זה לא כוס התה שלי!
גבולות
דבר ראשון נ ש ו א י ם! ואחכ סקס! ואקטים מנים מכל צורה מיין או צבע!!! אני כאן למטרות פטיש וקינק לא ונילה!
הרחבה על נושא הנישואים אין לי כח ואין לי סבלנות לאובר על אובר דיסקרטיות שלכם, לחפירות שלכם, אתם התחתנתם אתם תקועים במצב של תיסכול, אל תאשימו את העולם, יש גירושין, לא לפנות אלי לא ליצור קשר ולא נדה אין לי זמן בשבילכם.
חדשות
איך מתחילים שיחה איתי : שלום קוראים לי...
אני מ...
עובד ב...
ותחום הפטיש שאני מתענין בו הוא... (וזה החלק הכי חשוב לי אז לפרט ולהיות ספציפים) אלו שאומרים לי כללי עפיים מייד...
וככה רבותי מתחילה שיחה באתר הכרויות שעוסק בסטיות ובפטיש!!!
אבל שניה רגע עוד לפני שאתם פותחים בשיחה... אתם רואים איזו תמונה בחרתי לשיים כאן? רואים את הסמל שלי בצאט? אם סבבה לכם אז יאללה צאו לדרך תתחילו שיחה...
לינקים אהובים(1)
לינקים אהובים(3)
תאריך עדכון
6 בפברואר 2019
תאריך הצטרפות
30 ביולי 2009
  שלחי הודעה