אלקטריקיישן
שולטת

מודעה
דרוש נשלט למערכת יחסים
מחפשת נשלט פנוי פיזית ורגשית למערכת יחסים אי-שיוויונית בה הוא ישמש כרכוש פרטי וצעצוע לגחמותיי. דרישות התפקיד: גיל 35-55 אינו שומר שבת נייד בעל עבודה קבועה ומסודרת סטטוס: רווק / גרוש / אלמן מיקום: גר במרחק 30-40 דקות ממני (אני גרה במושב ליד גדרה) מזוכיסט שאין לו בעיה עם סימנים נחדר (או בתול בעל מוטיבציה) אמין! כשאתה פונה אלי, תספר לי עליך עפ"י דרישות התפקיד שהצגתי כאן. אני משתדלת לענות לכולם, תכבד את עצמך בפנייה רצינית. פניות עם תמונה יקבלו עדיפות!
איזור
דרום
גיל
45
מצב משפחתי
רווקה
מי אני
מיוחדת. מכירה בערך עצמי. אחת ויחידה. לא חלק מהעדר. צריכה עניין. אנשים שקולטים לאט מאוד משעממים אותי. לא שגרתית. יודעת מה אני רוצה ואיך אני רוצה שזה יהיה. תתאימו את עצמכם אלי. מצריכה תחזוקה גבוהה, מפונקת, לא מאמינה בפשרות. אני יותר מנטאלית מפיזית, אבל גם לפיזיות יש לי מקום. אני מתגרה מהתמסרות וציות עיוור. רכושנית מאוד - מה ששייך לי שייך לי בלבד, אבל זה בהחלט לא הדדי. מפונקת - אני אוהבת מסאג'ים בכל הגוף והרבה! פוט פאטיש לא עושה לי את זה, גם שליטה במצלמה לא. זה טפשי בכל כך הרבה רמות... אני גרה באזור גדרה. לפני שאתם פונים, תוודאו שיש לכם איך להגיע בהתראה של חצי שעה גג...
השקפות על עולם השליטה
מה שמותר לי לא בהכרח מותר לכם. תתמודדו. אם אתם לא מצליחים להתאים את עצמכם אלי אין לנו באמת על מה לדבר. אני מרוכזת בעצמי מידי מכדי שדברים שלא קשורים אלי יעניינו אותי. תתמודדו. אני סדיסטית רומנטית. אם סימנים זה לא משהו שאתם יכולים להתמודד איתו, אין לנו באמת על מה לדבר.
גמדים שחורים זה להיט.
גבולות
*** אנשים שפונים אלי "שלום המלכה" "מה שלומך המלכה". זה כל כך טיפשי בעיני שאני אוטומטית מסווגת אותכם כמאותגרים שכלית ולא עונה לכם. אני לא חיה בסרט שאני "מלכה". אני חיה במציאות. כל מה שמגיע לי (ומגיע לי...) מגיע לי מתוקף היותי אישה. כאלה שלא יודעים להתחנף, כאלה שלא מעניינים, כאלה שלא באים לי טוב, כאלה שלא יודעים את מקומם. נשואים, קשקשנים, שקרנים, טיפשים, נכים רגשית, מאותגרים רגשית. גם עכברים אני לא אוהבת. אלה שהולכים על ארבע עוד נסבלים, אלה שהולכים על שתיים מבחילים אותי. תפסיקו לשאול אם אני רוצה להצטרף. אני לא אשמה שמה שהצלחתם למצוא לא מספיק לכם (וזה ממש לא משנה אם היא הדפוקה או אתם). גברים, אם אתם צעירים מ-35 אל תפנו אלי. אין לי מה לעשות עם עוללים ולא אכפת לי שאתם בבדס"ם מגיל 5 כשקבלתם מכות מסבתא עם כף העץ ואהבתם את זה.
חדשות
החיים ממש טובים אלי... ולא רק הםתנאי הסף להגשת מועמדות לתפקיד בהרמון שלי: מעל גיל 35, פנוי פיזית ורגשית, מתחבר למערכת יחסים אי-שוויונית, מתחבר לכאב, אנאלי וסימנים. גר במרחק סביר ממני. שומרי שבת יקרים, אני פנויה בעיקר בסופי שבוע, כך שאין לי ממש מה לעשות איתכם...
תאריך עדכון
29 בינו׳ 2021
תאריך הצטרפות
11 באפר׳ 2010
  שלחי הודעה