רותם שני

מין / מגדר
אישה
מצב משפחתי
רווקה
מי אני
אני יודעת מי אני<br />לא התביישתי להיות שולטת חזקה ומאוד משפילה, עם עבד קבוע, ועוד סאבים לווינים. <br />ועכשיו אני גם סאבית, עם אדון שיודע את מקומו (מכל הבחינות).<br /><br />עשיתי הרבה דברים אסורים, הצטערתי עליהם, אבל אני ממשיכה לעשות אותם. אז מה הטעם להצטער או לבקש סליחה אם אני ממשיכה לעשות את זה?<br />--<br /><br /> אם אני דומית ואם אני סאבית נחדרת, חשוב להבין שאני תמיד במרכז. <br />הצרכים שלי הם תמיד במרכז<br />אני אגוצנטרית! זאת האמת<br />. טיפול ממושך לא שינה את זה אז אין מה להתכחש למי שאני. 
השקפות על עולם השליטה
לפני שאתה או את פונים אלי, קראו את הבלוג שלי<br />תגיבו לי, (לייק זה נחמד אבל לא מספק). <br />תנו לי להכיר אותכם<br /><br />--<br />לשם הבהרה, אל תשלחו לי הודעות פרטיות, במיוחד אם לא קראתם את הבלוג שלי מתחילתו ועד סופו. <br />תכירו אותי, ואז תגיבו לי (מלא - אני זונה של צומי)<br />ואחר כך, אני אפנה אליכם אם זה רלוונטי<br />--<br />אני פה בשביל עצמי, בשביל לשתף, לא בשביל אף אחד אחר. <br />וכמו שאתם מבינים, גברים וסקס לא חסרים לי (נשים לפעמים :).
חדשות
התחלתי להנות שחודרים אלי :)<br />אבל גם לא הפסקתי לחדור<br />--<br />. מאוד נהנית מהעולם הזה שכל כך נעים לי איתו<br />סוף סוף לא להסתיר
תאריך עדכון
3 באפריל 2018
תאריך הצטרפות
31 באוקטובר 2012
  שלחי הודעה