ArchAngel
שולטת

איזור
צפון
מצב משפחתי
רווקה
מי אני

פעם הגדרתי את עצמי שולטת, אבל למדתי שהמילה "שולטת" מופיעה לי בכינוי רק כי זו האופציה הקרובה ביותר שיש לכלוב להציע לי. הגדרה שיותר מתאימה לי היא הטרו-אקטיבית שאוהבת להוביל באקטים הדדיים. אני ממש לא טיפוס שאוהב להשתלט. אני לא מאמינה בהיררכיות, לוודאי שמלאכותיות, אלא בכימיה בין אנשים שיוצרת חוויות יחודיות.

פעם הגדרתי את עצמי סטרייטית, אבל מסתבר שאני הרבה יותר גמישה מכדי ללכת רק בקו ישר. למדתי שאני לא נמשכת רק לגברים מלידה, אלא לנראות גברית חיצונית בכללותה. זה יכול להיות גם גבר טרנס שנולד כנקבה, או אפילו אישה ממש גברית. בקטע די אירוני, אני אוהבת שהאופי שלהם סותר את המראה החיצוני ואינו גברי-מאצ'ואיסטי. אני, לעומת זאת, אוהבת להתלבש ולהתנהג בצורה "גברית", אבל נשארת נשית מבחינה חיצונית אף על פי כן.

פעם חשבתי שיש לי type של משיכה פיזית, אבל גליתי שבכל משקל, גובה, מבנה וצבע אמצא יתרונות וחן. יש בי נטייה להעדיף את המיוחד ולא את המתאים לאידיאל החיצוניות שהחברה הכתיבה. אעדיף גם את השקט והפסיבי על פני הבולט והאסרטיבי. מעדיפה כנות רגשית, הודאה בחוסר ביטחון ובקשיים על פני הפגנת דומיננטיות מאולצת. זה דורש הרבה יותר אומץ וכוחות נפשיים, ואני מעריכה את אלו שסומכים עלי מספיק לשם כך.

פעם נמשכתי לתחומי עיסוק שנדרשת בהם הפגנת כוח וסמכות, אבל אז הבנתי שמה שאני באמת מחפשת הוא להשתמש לטובה בכוחי, סמכותי ובידע שרכשתי בשביל להקל על אחרים ולסייע להם לממש את הפוטנציאל לעזור לעצמם, וכך בחרתי בפסיכולוגיה כנתיב להשקיע בו את מאמצי (כעת בעיצומו של תואר ראשון). זהו תחום שאני חיה ונושמת מעבר לחומר היבש בספרי הלימוד כבר שנים מכיוון והחיים זימנו לי יותר מידי התנסויות בעולם ברה"ן- בצד העוזר והנעזר כאחד.

מאז שאני זוכרת את עצמי ועד כה לא השתנה: גיימרית (PC & PS4), פריקית של מוזיקה ייחודית שלרוב האנשים תשמע ביזארית (בשנים האחרונות פולק מימי הביניים, סלאבי, נורדי וקלטי), אוהבת ללמוד ולהבין מאיפה הכל בא ואיך הוא פועל במקום לקבל זאת כמובן מאליו או להמשיך לנהוג לפיו אם לא מצאתי את ההגיון בכך, סוליסטית שמאוד סלקטיבית באנשים שהיא מכניסה לחייה (זה גם סוג האנשים שאני מכניסה לחיי, לא מתחברת ל- Social butterflies), ודי נון-קונפורמיסטית בדיוק כמו השאר.

השקפות על עולם השליטה

ניסיון בפועל התחלתי לצבור החל מגיל 16 אך התעניינות הייתה בי מאז ומעולם, היא התבטאה במשחקים ילדותיים עם בני גילי שנעשו בכיף, בטבעיות ותמימות. זה תמיד היה חלק ממני, ככל הנראה, וזה מרגיש לי הכי נכון כשזה נעשה בדיוק כך: באופן טבעי, בלי שום תאפורה, טקסים ריקים או הכנות מיוחדות.

אז מה בתפריט? כל דבר שהוא לא משחק תפקידים מאולץ או אקט טכני, כל דבר שהוא לא מרובה משתתפים/צופים או פוגע בשלמות הגוף או הנפש.
אוהבת ספנקינג והנלווה לו אך לא נותנת אותו בלי משמעות, חייבת Pegging אבל לא חודרת לשום ישבן מבלי להתייחס לזה כסקס אינטימי לכל דבר ועניין, ואת ה- Age Play או כל Play אחר אשלב לצד המתרחש ביום-יום (אך מבלי להפריע לו, כמובן) ולא כהעמדת פנים ריקה בין ארבע קירות.

מעוניינת בכאלו עם ראש פתוח שלא מפחדים על "הגבריות שלהם" ולהביע את מה שהם באמת חושקים בו, שלא חוששים לאתגר את מוסכמות המגדר. ורבליים שיוזמים, מתעניינים, מנסים לחרמן ולהדליק, ולא סתם שוכבים ומחכים להוראות הפעלה. אני רוצה שנהיה שותפים לנעשה, שזאת תהיה חוויה הדדית ולא יחידנית. מתה על להתחבק, להתנשק, להתכרבל, להחמיא ולקבל תגובות עונג אותנטיות למגע ולמילים שלי.

תמיד מתייחסת לפרטנר כשווה לי. ובקשר רציני גם כחבר לחיים, כנסיך קטן שבשבילו אוריד את הירח, בדיוק באותה מידה שיעשה זאת בעבורי.

גבולות
  • אנשים במערכות יחסים כלשהן שעושים זאת ללא ידיעת בן או בת הזוג- לא לפנות אלי!
 
• אנשים שרואים בבדס"מ דרך להעניש את עצמם או את האחר, להימנע מקרבה ומהצורך לטפל במשקעי נפשם בכדי להצליח לתפקד במערכת יחסים בריאה והדדית - כנ"ל!

• אנשים שלא סגורים על עצמם, שלא שלמים עם הצד הבדס"מי/נחדר שלהם, שמסוכסכים איתו ולא מסוגלים לקבל אותו כחלק מעצמם - כנ"ל! 

• שקרנים (גם ברמת השקרים ה"לבנים") או מניפולטיביים שחושבים שאני טיפשה מספיק בשביל ליפול בפח (לנסות לרמות מישהי שמתעסקת בפסיכולוגיה כמעט עשור זה אבוד מראש)- כנ"ל!
תאריך עדכון
22 בנובמבר 2019
תאריך הצטרפות
11 בנובמבר 2012
  שלחי הודעה