אדון מרשים
שולט

מודעה
במתאימה..
איש שיחה, דומיננטי בעל ניסיון , ששבע מכל החוסר רצינות. רוצה אותך, חסרת הניסיון או בעלת הניסיון, לקשר דיסקרטי. נראה מצוין, רציני ואיכותי. דורש רצינות. דורש דיסקרטיות ראש פתוח. מיניות. רצון ללמוד ולחוות !!!! תמיד ידעתי שכאדון נשוי המשימה תהיה קשה יותר למצוא ראויה..אך יודע שבסופו של יום אמצא את אשר חשקה נפשי. לא מהמתפזרים, מחפש אחת שתהיה תחתיי !!! ותשאל בוודאי השאלה המתבקשת, מה כה מרשים בך? אינטליגנט.. איכותי.. נראה מצוין.. דיסקרטי.. סבלני..
איזור
השרון והסביבה
גיל
45
מצב משפחתי
נשוי
מי אני
נשוי,  איש שיחה, דומיננטי בעל ניסיון, קינקי, ששבע מכל החוסר רצינות רוצה אותך,  לקשר דיסקרטי ללא פגיעה במסגרות קיימות. נראה מצוין, רציני ואיכותי. אוהב יופי חיצוני, אך אדגיש שהיופי הפנימי חשוב לא פחות. אשמח להכיר אותך, האינטליגנטית, יפת המראה, אשת השיחה, הרצינית, המינית והדיסקרטית.
השקפות על עולם השליטה
שליטה הינה תכונה הקיימת באדם מרגע לידתו מאמין בהכרות נכונה, ובעובדה כי האמון הינו הבסיס להכל !!! השולט מאפשר לבת הזוג שלו להיפטר מרגשות האשמה שלה בנוגע לרצונות המיניים שלה. היא הופכת ל"סאבית" - כלומר למישהי כנועה ומובלת, שיכולה לשים את מבטחה באדון שלה ולהשתחרר משליטה ואחריות. ה"אדון" גורם לסאבית שלו לעבור את הגבולות של עצמה, להפר טאבו ולהגיע למחוזות חדשים של הנאה.
גבולות
קטינים/קטינות, חרטטניות, גברים,דם, בע"ח.
לינקים אהובים(2)
לינקים אהובים(3)
תאריך עדכון
24 באוקטובר 2019
תאריך הצטרפות
6 בינואר 2014
  שלחי הודעה