תמרעה המרטשת
שולטת

נמצאת עכשיו בכלוב
איזור
מרכז
גיל
27
מי אני
אחרי כמה זמן חשבתי לעדכן את ההגדרה מי אני- אז קודם כל בת אדם קינקית שנהנית לראות גבר על הברכיים עם מבט מושפל. 
שולטת מנטלית ופיזית, פחות אכפת לי אם יש לך נסיון או לא, כי זה משהו שאפשר לעבוד עליו ביחד. אך חשוב לי למצוא בן אדם שיודע לכבד בתור התחלה וזה לא רק אומר לקרוא לי מלכתי. אני מבקשת תמונה ישר, שכן לא רוצה לבזבז זמן על נשלט/ת שהוא/היא לא הטייפ שלי. כמו כן בפנייה ראשונית אני רוצה שתציגו את עצמכם. ברגע שהפנייה הראשונית לא תואמת את הבקשה שלי, אני בדרך כלל לא אענה.
חשוב לי להבהיר בעקבות כמה שיחות חוזרות ונשנות, אני לא מחפשת נשלט נשוי, או בזוגיות (פתוחה כמה שתהיה, לי זה לא רלוונטי). מה שכן תמיד מוזמנים להחמיא לפרופיל שלי :)
השקפות על עולם השליטה
יותר מידי, שאי אפשר לכלול בכמה משפטים בודדים אך הדברים העיקריים שאני דוגלת עליו זה עניין של תקשורת וביסוס הבטחון ביני לבין הנשלט/ת שלי. מעבר לכך, בדס״מ לדעתי זה לא עניין של 24/7 אינטנסיבי, אך אני לא רואה את העולם כ״חוויה״ חד פעמית, אלא לדרך חיים. מה שאומר שיש לי בעיה עם נשלטים שבאים רק כי זה מסקרן ולנסות כ״יאללה זה נראה מגניב״. אם כתבת בהודעת פתיחה יותר פעמים את המילה ״אני״ מאשר ״את״, או מה שאהבת בפרופיל שלי אני אבין בדיוק שאתה ממש אבל ממש לא ראוי להתייחסות.
שולטות הן לא כלי קיבול לפנטזיות של נשלטים, אל תצפו לרשום לשולטת הודעה כמו ״אני רוצה מישהי שתחדור אליי, בעניין?״ והיא באמת תענה לכם ברצינות. (כן היו גם הודעות כאלה).
גבולות
אלה דברים שקובעים ביחד, אבל יש כמה גבולות אדומים: -נזק תמידי
לא מתעסקת במדיקל
נשואים, או בזוגיות ״מאפשרת״.  
שולטים מלמטה שמחפשים ״מלכה ראויה״ לגחמות שלהם.
מבוגרים מידי, עכשיו אני מבינה שזה ״לא הגיל אלא התרגיל״, אבל ברגע שאתה מספיק מבוגר להיות אבא שלי וזה גם מקובל חברתית (45+), זה לא כזה עושה לי את זה.
חדשות
לא מחפשת כלבים נוספים כרגע
תאריך עדכון
26 בספטמבר 2020
תאריך הצטרפות
24 באוקטובר 2014
  שלחי הודעה