מישהו שונה לגמרי
אחר

איזור
צפון
גיל
35
מצב משפחתי
רווק
מי אני
כנות לפני הכל, אני לא מחפש מערכת יחסים לטווח ארוך, לא בשלב זה לפחות, אבל גם לא מחפש מפגש חד פעמי. אני לא אתנגד למפגש חד פעמי, אבל אם יש חיבור ונחמד אפשר להיפגש שוב ולהיות בקשר. אני לא שולל שתצא מזה זוגיות כלשהי, אבל גם לא שואף לזה ממש. אוקי, סיימנו עם זה, עכשיו אפשר להמשיך :)


בחור חמוד מהצפון, רזה, לא מעשן, מתחשב ומכבד, כן, בעל חוש הומור, מפנק ועדין.
פתוח לחלוטין להצעות מעניינות (מנשים), גם בתחום הביזאר. אפשר לדבר איתי על ה-כ-ל! מכבד לחלוטין כל ראש כחול, גם את המחשבות הכי סוטות!
במקרה הכי גרוע, זה לא יתאים לי, אבל מבטיח שהשיחה תיהיה מעניינת ועם כבוד!
מילים כמו: "את גנובה... נפלת על הראש... איזה הזויה..." לא אצלי! :)


כן, הפרופיל שלי קצת ארוך, אז בשביל בניית מתח ורצון לקרוא הכל, הנה משהו שהיה אמור להכתב בסוף שלו:
מישהי מהאתר פה (בלי לציין שמות כמובן) שאלה אותי מה מדליק אותי בזה, זאת התשובה ששלחתי לה:
"לדעת שאני גורם לבחורה להרגיש בעננים ולדמיין את תחושת הלחץ הפנימי שלה בצורך העז להילחם ולא לגמור וניסיון לא להשתין ולחוש את תחושת השחרור שלה לאחר האורגזמה."
השקפות על עולם השליטה
אין לי הרבה ניסיון בעולם ה-BDSM ואני לא כל-כך מתחבר לכל ההגדרות האלה של מי שולט ומי נשלט. אני ראש פתוח, לא צריך להצר את שדה הראיה בהגדרות.
ואם בכל זאת צריך, אז אפשר להגיד שאני פשוט סוטה וקינקי "לייט", אבל תמיד מכבד נשים ויודע שהמילה "לא" פרושה לא.אמרנו סטיות? ;) זה אחד הדברים שעושים לי את זה, אבל לפני שתמשיכי לקרוא, אזכיר שוב שאני גם איש שיחה ויודע לדבר על דברים אחרים :)
זה אחד מהדברים, יש עוד, אבל צריך לשמור משהו לשיחה :) יש לי כל מיני נוספים וגם אוהב לזרום ולנסות דברים חדשים ומקוריים ;)אתן לך לשתות בקבוק גדול של מים ואז אקשור אותך למיטה (בעדינות) ואעבור עם האצבעות לכל אורך גופך לאט לאט עד שתרצי לעשות פיפי.
דווקא שממש תרצי פיפי ותבקשי שאשחרר אותך ללכת לשרותים, דווקא אז אני אגרום לך עונג בקצב הולך וגובר עד שמרוב עונג יברח לך פיפי שלא יעצוב אותי מלהמשיך לאט לאט לגעת במקומות נוספים בגופך הענוג עד שתגיעי לפסגת העונג, כל מה שיוצא, מתקבל באהבה!. אני יודע לעשות עיסוי נהדר ! יהיה לך כיף !  :)אם העניין עם הבקוק והפיפי לא מתאים לך, אפשר גם בלי זה כי גם ככה יהיה לך כל כך נעים והכל יהיה רטוב, יש לי מגן מזרן, אין דאגות ;)
חושבת שהלכתי רחוק? עד שלא תנסי לא תדעי ;)
גבולות
ללא סמים, ללא אלימות פיזית, בלי פציעות, בלי דם וברור שללא ילדים ובטח יש עוד... והכי חשוב, אני מכבד גבולות של אחרים.
חוסר הבאות רגש בטקסט כתוב :) :) :) ... כן אני מכור להם, מודה...
חדשות
אם יש פה בחורה שהתחברה למה שכתבתי, אשמח להכיר
פתוח גם להצעות נוספות וסתם שיחה בכיף בפרטי, לא דווקא על סקס.

23.8.17 - מאז שאין לי מנוי, כל הפרופיל הפך לגוש טקסט לא קריא, עכשיו עדיין ארוך, אבל קצת עודכן וקיבל פסקאות. אפשר לנשום :)תוצאות שיצאו לי מהמבחן הזה של ה-BDSM (לינק אהוב 1)
הכינוי שלי "מישהו שונה לגמרי" מבוסס על שם הסרט של מונטי פייטון (לינק אהוב 2)
לינקים אהובים(1)
לינקים אהובים(2)
תאריך עדכון
26 באוגוסט 2017
תאריך הצטרפות
10 ביולי 2015
בלוגים נעקבים
  שלחי הודעה