לא סתם עוד עבד

נמצא עכשיו בכלוב
מין / מגדר
גבר
גיל
49
מצב משפחתי
רווק
מי אני
אני לא מגדיר את עצמי "עבד" או נשלט, אלא יותר פטישיסט קינקי. גבר עם ראש פתוח, ליברלי וסקרן, שתמיד מחפש ריגושים וחוויות חדשות בתחום המיני. דעתן ואסרטיבי בחיי היומיום, שמעריץ יופי נשי, ומוכן להשתעבד לו מדי פעם. אי שם בראשית 2001 הייתי עם בחורה שהציעה לי לנסות איתה את הקטע של בדס"מ. הסכמתי מייד, ניסיתי ונדלקתי. מה שמדליק אותי בעיקר זה הקטע של ההשפלה ופחות הקטע של הכאב. מאז ועד היום היו לי לא מעט חוויות שקשורות לתחום הבדס"מ, רובן עם בחורות ששילמתי להן (דבר שאני נוהג לעשות מדי פעם כבר הרבה שנים, בלי קשר לבדס"מ). מבחינתי יש קשר הדוק ובלתי ניתן להפרדה בין בדס"מ למין, וההנאה שלי מבדס"מ היא מינית. אני נהנה מאוד גם מקיום יחסי מין וניליים ולא מוכן לוותר עליהם. אני פעיל בפורומים השונים של עולם הבדס"מ מראשית שנת 2002: תחילה בפורום "חוויות כואבות" (גם כמנהל), לאחר מכן בפורום הדאנג'ן (גם כמנהל) וכיום בכלוב. אני אחושלוקי שולט מלמטה בסשן, ולא מתבייש להודות בזה. הדברים שאני הכי אוהב בסשן: השפלה מילולית, סטירות, יריקות, סגידה לכפות רגליים, facesitting, ביזאר קל. לא מחפש קשר רציני. לא מחפש להתאהב. תמיד אפשר לעניין אותי בסשן לוהט וחושני עם בחורה צעירה וסקסית. תשלום עבור סשן לא מרתיע אותי ולא מהווה מכשול. תחומי עניין: מוסיקה, קולנוע, טלוויזיה, פורנו, אינטרנט, פוליטיקה, שוקולד, כלבים וחתולים (לא בהכרח בסדר הזה). משפט שאני משתדל לחיות על פיו: אל תתבייש במה שאתה עושה ואל תעשה מה שאתה מתבייש בו.

מנהל את מועדון הדאנג'ן ברח' השרון 21 בת"א.
השקפות על עולם השליטה
תבלין למין, ממש לא 24/7, משחק עם התחלה וסוף ברורים. קהילת הבדס"מ - יש חיה כזאת? לדעתי כן, אם כי אין לה הגדרות וגבולות ברורים. לאף אחד אין מונופול על ההגדרות מיהו עבד, מיהי מלכה ומי משתייך לקהילה. בדומה לעמדתי בשאלת "מיהו יהודי", גם כאן אני סבור שחבר בקהילת הבדס"מ הוא כל מי שרואה עצמו ככזה.
גבולות
never say never, אבל בכל זאת דברים שלא עושים לי את זה: הצלפות בשוט, בעיטות לביצים, כל דבר שכרוך בכאב פיזי חזק מדי, קשירה בחבלים או באזיקים (כן, אני מודע לזה שיש לי פחד רציני מאיבוד שליטה ומודע לסתירה שקיימת כביכול בין זה לבין להיות "עבד" בסשן), שעווה, מחטים, ברנדינג (או כל דבר בלתי הפיך אחר), דילדו בתחת (אצבעות זה בסדר), השפלה פומבית (מגרה אותי בטירוף, אבל אין לי אומץ לנסות), מגע מיני עם גבר אחר (עם עצמי אני מקיים מגעים יומיומיים אינטנסיביים).
חדשות
כן, זה אני בתמונה 

"Just when I thought I was out, they pulled me back in" ("הסנדק 3", 1990) :)

2008 - לא מה שחשבתי :( 

2009 - יותר טוב ממה שחשבתי :) ... אבל יכול להיות עוד יותר טוב. אולי ב-2010?

2010 - כן, אכן יותר טוב. הדאנג'ן פתוח!

לינקים אהובים(1)
לינקים אהובים(2)
לינקים אהובים(3)
תאריך עדכון
24 באוגוסט 2010
תאריך הצטרפות
10 במאי 2003
  שלחי הודעה