שירוקו

מין / מגדר
גבר
איזור
מרכז
גיל
51
מצב משפחתי
נשוי
מי אני
יורה ובוכה, מפריד ומושל, נופל וקם,  אוכל ושותה, פוגע ובורח, גוזר ושולח, דופק וזורק,  אוהב ושונא, נוקם ונוטר, שואל ועונה, נושא ונותן, עודר ומשקה, זורע וקוצר.

חוץ מזה אני גם לא מביא דברים בשם אומרם, מתהדר בנוצות לא לי, מניח מכשולים בפני עוורים, הולך אל הנמלה ודורך עליה, לא כובש את יצרי, טובל ושרץ בידי, רוחץ בנקיון כפיי, מגלגל עיניים לשמיים, מסמן את המטרה רק אחרי שיריתי את החץ.

אצלי אין מילת בטחון, כרית בטחון, שטר בטחון.
השקפות על עולם השליטה
הצטרף לכלוב, פגוש נשים מעניינות והצלף להן בישבן. סתם... מתחבר לאינטימיות והקרבה שנוצרים אגב יחסי השליטה. נדלק מההתמסרות, מהנוכחות המוחלטת.

את חייבת להיות:

נבונה, נחמדה אך אסרטיבית, סוציאלית,  אינטרדיסציפלינרית, אקזוטית, אנליטית, אסוציאטיבית, אינטואיטיבית, אתלטית, רחבת אופקים, צרת מותניים, צרת עין, צרת רבים, סרקסטית ונעימה בו זמנית, מטופחת, מעודנת, מאופקת אך משוחררת, חייכנית, חיננית, שיננית, מסודרת, נקייה, נאה, חטובה, שרמנטית, נון-שלנטית, אוטודידקטית, סוערת, מצחיקה, אשת תרבות, אשת שיחה, אשת חברה, אשת איש, בעלת קשת רחבה של תחומי עניין, שנונה, מהירת מחשבה, חדת עין, תקשורתית, רהוטה, רגועה,  קוראת, קוהרנטית, קוקטית, סקרנית, מתוקה, החלטית.  

על כל אלה איני מתפשר ואף עורך מבחנים!!! אל תנסי להתחזות, אני אגלה את האמת במהירות. 

חוץ מזה, נקודות זכות יינתנו ל:

בוגרות מגמה דו לשונית
מי שהייתה מדריכה בתנועת נוער או בסטודיו c או מש"קית חוויה או דיילת אבל לא בטיסות שכר או חברות low cost (אין כפל נקודות אם את עונה על יותר מאחד מאלה למעט צרוף של מדריכה בסטודיו c שגם הייתה מש"קית חוויה) 
בעלות נסיון מוכח בעבודת צוות
בעלות רכב ורשיון נהיגה
שליטה בכלי נגינה
לימודים של יותר משנה אחת בסטודיו למשחק ניסן נתיב, יורם לוינשטיין, yale school of drama, The Juilliard School.
חברות בקבוצה הבוגרת של אחת מלהקות המחול בת שבע, ענבל פינטו ואבשלום פולק, הקיבוצית, יסמין גודר, הבלט הישראלי.  
אם את לובשת מדים (של שוטרת, חיילת כולל קצינות ונגדות, סוהרת, אחות, בלדרית בברינקס)
אם את מורה (עדיפות לבית ספר יסודי), בונוס למנהלת.

נסיון בעמילות מכס, הקלדה עיוורת, ידע בחשבשבת - יתרון.
גבולות
סיגריות מנטול, גברים, פגישת מחזור, גומי לעיסה, כרתים, ארוחה במקדונלד, קריוקי, נשים שמוכנות להפגש עם סוטה כמוני, טהרנות, חוסר בהומור, רוע, אוטוסוגסטיה, פרחי באך, ריצ'רד קליידרמן, אנשים שמתקשרים לאנשים אחרים שהם לא מכירים ומציעים למכור להם ביטוח, או הלוואה, או טלפון נייד, או מנוי לתאטרון, או מים מינרלים או מסננים, אנשים שיש להם בלוג והם לא כותבים בו כלום אלא רק מעלים סרטונים מיוטיוב או תמונות, אנשים שיש להם בלוג אבל הוא יבש כזה, בלי סרטונים ותמונות בכלל רק טקסטים, מרקים אינסטנט משקית, אנשים שמגיבים לבלוגים עם ביטויים מסוג: "מדהים", "שולח/ת חיבוק/נשיקה", "מדויק", "כמה רעל", "מאמי", "מאמוש", "מקסימה אחת", "היטבת לנסח", "לגמרי", "תכלס", אנשים שמשתמשים במילים כמו: "טחון", "פאקינג", "תקשיב", "תביט", "הזוי", "עף על...",   "אין על..",  "עולם קטן", "חי בסרט", "ילד כאפות", "אכול ושגול כי מחר ניפול ", "סוג של", "לגמרי", "שרוט", "הרגע הזה", "חחחחחח", "אני רק אניח את זה פה", "יש לכם את זה ביותר....", "חד חד ערכי", "משחק סכום אפס", "אקספוננציאלי",  "אין עוד מלבדו", "חבל"ז",  "wtf", "בייבי", "בייב", אנשים שמשתמשים, אנשים.
חדשות
רוצה אותך סוטה אבל שפויה, מתמסרת אבל דעתנית, חביבה ובעלת הומור בריא.
תאריך עדכון
2 באוקטובר 2015
תאריך הצטרפות
29 ביולי 2015
  שלחי הודעה