אלפא-בטא
נשלט

איזור
מרכז
גיל
42
מצב משפחתי
נשוי
מי אני
לשעבר, "הילד שבתוכי". חמוד, בן 41 , בחור של הומור, ספר, ותחומי עניין רבים. מתמסר, דו לייט כזה, בהימצא התאמה כמעט מושלמת, בהקשר מיני  בעיקר, בנוכחות או לבקשת אשה . וגם דתי סרוג, ליברלי, (מישהי לפני שנים הזכירה את העובדה שזו בעצם כיפה נוספת :-) כן, הכל יכול להיכנס לאותה החבילה. נראה טוב, צעיר בהחלט לגילי, שומר ושמור, וחלק :-), סף כאב כפי הנדרש מהקאסטה שלי. לא חדש, אזרח אורח ותיק באתר, אוהב מילים, ומעשים. הצצה למתחולל בתוך מוחי, באזור שאחראי שם על הסטיות ( 99 אחוז ממנו), מספק הבלוג, בו המחשבות הרצונות והתמונות מספרות על הכמיהות.  אשתי האהובה מפרגנת אך לא שותפה. רימינג כבר הזכרתי? (מרגיש במקום הזה בית)

לא חתיך !
לא פוטגני !
וכך חסכתי לך מספר דקות של הפלגות על גבי הדמיון, וקצת תעבורת רשת :)

שמור לזו שתתרשם ממני במציאות.

השקפות על עולם השליטה
ייעוד, אמיתי, קדום, ומי ששם נולד עם הצורך. ביזאר כשהוא לא חום, הוא לא מוזר, הוא מתבקש :-) מתחבר לכל השפוי, וגם קצת מה שלא. הענקת כאב מזרימה דם לחלצייך ? מקומך עימי :-). לגבי שאר המנות בתפריט, והן רבות, אפרט באוזנייך בשמחה. אה, ורימינג :-) קרוב אל העין קרוב אל הלב, מחוז מרכז עדיף.
גבולות
לא לפגיעה באדם ובנפשו, לא בניגוד לחוק, לא לנזקים ארוכי טווח, לא להטלת ספק או זלזול באורחות חייו של הזולת. המילים, אפס, סמרטוט. יריקות (אלא אם כן את צריכה) שאלות על העדפותיה המיניות של אשתי. כסף,שווה כסף, ושאר טובות הנאה עם ניחוח של זנות. שיחה כל שהיא שרומזת על תשלום מכל סוג שהוא - תנותק מיידית בתחושת בחילה עזה. גברים לבד - בבקשה לא לפנות. "אחי", "חיים", "אח שלו"  "כפרה" "אבאל'ה", לא מתחבר אצלי בשום אופן לאווירה סקסית. פחות מתחבר לשיחות עם נשלטים שמטרתן אוננות מילולית, והחלפת חוויות. כמו כן, הצעה לעבור לצד השני של השוט אינה רלוונטית, זה לא מבחירה, זה dna.
חדשות
אשמח לקבל את מרותה בעלותה, של זו שתאפשר חופש אין סופי, מושגח, מודרך.
תאריך עדכון
16 בדצמבר 2019
תאריך הצטרפות
9 באוגוסט 2015
  שלחי הודעה