נשוי כנוע על 4
נשלט

מודעה
למצוץ ולבלוע
משאלת ליבי היא להיכנס לשירותים ולמצוא חור בקירות התא, להתפעל בקול רם ואז לפתע יצוץ מן החור זין. אני אמצוץ ואלקק אותו עד שמי שנמצא בצד השני יגמור ואני אבלע עד הטיפה האחרונה. בסוף כל אחד ילך לדרכו מבלי לדעת אחד על השני ומי היה בתא השירותים.
איזור
השפלה
גיל
36
מצב משפחתי
נשוי
מי אני
בן 31 (נראה צעיר יותר), מאזור אשדוד, נייד. 1.87 מטר, 75 ק"ג. נראה טוב.<br />ניסיון מועט בעולם הנפלא הזה אך עם רצון רב ושאיפה ללמוד ולספוג כמה שיותר. סף כאב גבוה מהממוצע, כך נאמר לי. לא קובע יותר מידי גבולות ולא פוסל דברים לפני שאני מנסה אותם.<br />אסגוד לרגלייך ולכל אבר ומקום בגופך. אשתה מהשמפניה שלך ומכל נוזל שלך. אעריץ ואכבד אותך ואת מילותייך ובקשותייך. תרקי עלי, תשפילי אותי, תאנסי אותי, תדרכי עלי, תרביצי לי ותעשי בי כל מה שתרצי. אהיה לך לחפץ, לרהיט, מאפרה וכל מה שתצטרכי ותדרשי. אהייה שלך בכל רמ״ח אבריי והם יהיו נתונים תחת שליטתך, אהיה לך לנתין, אהייה לך לעזר, פשוט אהייה שם בשבילך ולמענך.<br />מעדיף קשר זוגי ואהבה עם אופי בדסמי על פני מפגשים אקראיים אך לא מתנגד לזה.<br />רואה בי ככלבלב שעוד לא נשלח לאילוף, אז מה יותר כיף מלאלף כלבלב חדש....<br />"אני עבד לחוכמה שלך...!!!!"
הפנטזיה הכי גדולה שלי לפי דעתי זה להיות נשלט של טרנסית!!!
השקפות על עולם השליטה
עולם מסעיר ומרהיב שבו אתה מגלה גבולות חדשים ודברים נפלאים. שחרור וחופש אמיתי בזמן שאני נתון למרותך, ממלא אחר הוראותייך ומגשים את רצונך. הגשמה עצמית מלאה מתוך כבוד ויראה כשאני כחומר בידי היוצר.
גבולות
חיות, פיננסי, צואה, פומביות, לא בתשלום, 24/7
חדשות
מצאתי את שאהבה נפשי לכן לא מחפש יותר!!!
תאריך עדכון
10 בספטמבר 2017
תאריך הצטרפות
25 באוקטובר 2015
בלוגים נעקבים
לפני שעה
  שלחי הודעה