לשון ללא הפסקה
נשלט

איזור
מרכז
גיל
35
מצב משפחתי
רווק
מי אני
ביום יום אני אדם דיי דומיננטי: בעסקים, בחברה בגישה לחיים ובכלל, אני יודע מה אני רוצה ולרוב אני יודע להשיג את מה שאני רוצה.

בשנים האחרונות הבנתי שאני צריך את זה אחרת, שהמקום הנשלט נכון לי, עוזר לי להתמסר יותר בקשר ובגדול צריך את האחת שתגרום לי להיות כנוע אליה באופן כזה או אחר.

פטיש גדול לירידות - אוהב לרדת וכמה שיותר, גם במיטה וגם (ובעיקר) כשאת עסוקה בדברים אחרים - עבודה, טלפונים, טלווזיה וכו', המקום של להרגיש מכונת מין אוראלית תמיד עשה לי את זה ויש לי תחושה שאני עושה את זה בסדר..

מעדיף קשר רציני ובהחלט הייתי שמח למצוא מישהי שמתחברת ומחפשת קשר משמעותי עם שליטה ברמה כזאת או אחרת, וחוץ מזה כדאי שתהיה תקשורתית, קינקית, מורכבת ועם רצון אמיתי לחוות את החיים.

לא מאמין שאפשר לחיות את זה 24/7 אך זה בהחלט משהו שנמצא תמיד ברקע.

פתוח בראש לסוגים שונים של קשר כל עוד מדובר במשהו משמעותי, מתמשך ושידגדג לי את הלב.
השקפות על עולם השליטה
צריך אישה שנמצאת בעולם הזה מהסיבות הנכונות, כזאת שרוצה גם טוב ושמחפשת משהו שיעצים את שנינו, לכן אם את מחפשת נהג, מנקה או שק חבטות אני לא בשבילך (עריכה: זורם עם להוריד את הזבל..)

מנגד אם את כמוני - לא לוקחת את עצמך יותר מדי ברצינות, יכולה להסתדר עם הלשון שלי בתוכך כמה שיותר ומחפשת אהבה אמיתית ונכונה - יש מצב טוב ששווה להכיר.. מקסימום אתן לך את הלב ועוד כמה דברים...
גבולות
דם, חתכים
תאריך עדכון
31 במרץ 2019
תאריך הצטרפות
18 בינואר 2016
  שלחי הודעה