ברייה​{לא! מחפשת}
שולטת

נמצאת עכשיו בכלוב
איזור
חוץ לארץ
מצב משפחתי
גרושה
מי אני
ברייה.

כאן לא מחפשת יותר. את הפרופיל משאירה כפי שהיה כשחיפשתי
שימו לב ללינק הראשון (השני על אחריותו של המשתמש) 

יצור חי ואפילו נושם ורוצה (ככל הבריות). אישה עדינה, דקיקת גוף ואנינת טעם. נערית, נחמדה, פתוחה וחברותית, אבל עקשנית מאוד ותמיד עומדת על שלי. אני אישה שיש לה הכל ולכן קשה לי לאפיין במדוייק את זה שאני רוצה יותר מכל. כשנרשמתי לכאן חיפשתי מותרה, אותה הגדרתי כ"צעצוע יקר, שיהיה יקר לי". בחלוף חודש, הבנתי שכאן מספקים צרכים בסיסיים ואין זה המקום בו מוצאים תכשיטים, צעצועים ומותרות.


 
מחפשת אדם שפוי (אנא), גבר, נשלט (בסדר הזה), למערכת יחסים ללא מוטיבים ערפדיים שתכבד את המרחב הפרטי של כל המשתתפים, אך קחו בחשבון שקשה לפתות אותי. אם אתם חושבים שאתם טובים מהטובים ביותר, אם קראתם את הבלוג שלי, הבנתם והתחברתם לצרכים שלי, אם ראיתם איך אני נראית ולדעתכם נתאים גם חיצונית, אתם מוזמנים לנסות את מזלכם. לחילופין, אם אינכם עונים על מפורט מעלה או עונים על מפורט מטה, עשו עמי חסד ואל תבזבזו את זמני. אני לא מלכת אנגליה ולא ביבי נתניהו, אבל גם לזמן שלי יש ערך (וגם לשלכם). 


 
נכבדי מלוכת האוננות, שימו לב שאני לא וירטואלית. ליקוקי מילים מוברקים ברוק ומודבקים למשפטים בשלל נוזלים לא עושים עלי רושם.
השקפות על עולם השליטה
אין לי השקפות אוניברסליות על עולם השליטה. פלצנות היא לא הצד החזק שלי, אבל אני מתה על סוכריות נשיקה ורודות. זה נחשב?
גבולות
(חחח. לא יכול להיות שאתם צוחקים ככה במציאות. זה נורא!) מניירות. אני אמתית. אנא תשתדלו לא לפנות אלי בתארים "מלכתי" "גבירתי" ודומיהם. לא משמח אותי להיות אחת מן ההמון. אם נכיר טוב יותר, אומר את שמי הפרטי; אם נכיר טוב אף יותר, תקבלו רשות לקרוא לי בכל שם תואר שתבחרו, כי אז זה יספר לי מי אני עבורכם. 


 
אל תציעו לנקות את הבית שלי, אני מנקה לבד כי לא קיימת חברת נקיון שתעמוד בסטנדרטים שלי, בטח ובטח לא גבר ערום על ארבע. אל תתנדבו לבשל עבורי, אני בשלנית מעולה, ומעדיפה להאכיל על פני לאכול. אל תספרו לי על מסעדות יוקרה ועל תכשיטים שמצפים לי בקצה הפנטזייה שלכם, כי אני לא למכירה. אני יכולה לקנות כל מה שאני רוצה ואת כל מי שאני רוצה, פרט לזה שאני מחפשת כאן.


 
Every memorable element in a story must be necessary and irreplaceable, and any that are not, should be removed

 
משמע: תשתדלו להשאיר את הפנטזיות בצד כשאתם פונים אלי, אינן רלוונטיות. לעומת זאת אישה ליד סטראפאון תלוי על הקיר שמופיעה במערכה הראשונה, בהכרח תבקש מכם להתכופף במערכה הבאה, ולא כדי לעשות לכם נעימים בגב. ואם לא תתכופפו, לא תשאר למערכה נוספת. ולכן חבל על הזמן של כולנו.


 
מתחלפים, מחליפי טיטולים, אגו וחשקים, וכמובן שולטים - אל תפנו אלי. אני אלרגית לגויאבות, לבשר כבש ואליכם. 


 
מילים וביטויים מרגיזים: שפיך (שלום כיתה ז'), כוס (תתאמצו למצוא מילה יותר מכובדת), לזיין בתחת (אני לא עושה דברים כאלה, אני בועלת), שמות של כל הירקות בעלי צורה מוארכת עם דגש על זוקיני, קישוא, מלפפונים וגזרים אורגניים (הגזמתם, קנו לכם באט פלאג!).


 
שאלה למערכת (או הצעה שאי אפשר לסרב לה): צריכה בעיל אסתטי?
אלן אצל הירקן: שני קילו עגבניות, שני קילו מלפפונים, ראש כרוב אחד, חציל אחד ובעיל אסתטי אחד. נא לארוז את הכל בשקיות נייר אקולוגיות, הערב אני מכינה סלט. 
(תגידו, גם לנשים ברחוב אתם פונים ככה?)
חדשות
פעם הייתי פה כדי למצוא, עכשיו אני מציצה לעתים נדירות כדי לאבד.

הרעלת נשלטים
תאריך עדכון
10 ביוני 2019
תאריך הצטרפות
4 במרץ 2016
  שלחי הודעה