Eccentric
אחרת

איזור
מרכז
מי אני
*** לא מחפשת פרטנרים חדשים. כאן כדי לכתוב / לקרוא / לדבר. ***

לאחר זמן רב בניסיון להבין את עצמי ולסבך את הדברים, המסקנה היא שאני בחורה פשוטה מאוד עד כאב. מחוברת מאוד לכל הדברים המסתוריים, האפלים והעמוקים ביותר שיש לחיים להציע עם מעט קרני אור שמש לא מזיקות.

מזה זמן רב שאורח החיים והסגנון שלי מבוססים על העולם הגותי, האלטרנטיבי והמטאליסטי, מתלבשת ונראית ככזו בהתאם לכך ובעקבות החיבור העצום שקיים למעני באופן האישי והחשיבתי.

אני נערה של טבע, והטבע הוא חלק ממני מאז ומתמיד. דוגלת בפנתאיזם ובתרבות הפגאנית בה אני מתעניינת וחוקרת מזה זמן מה, ובדומה לכך גם בתרבות הנורדית/ויקינגית השבטית/המודרנית.

מאזינה לרוב הז'אנרים שנמצאים תחת סגנון הרוק והמטאל בעלי הצדדים הכבדים יותר, מאזינה לקלאסיקה (כינור, בס ופסנתר במיוחד), מוזיקה נורדית-ויקינגית, קלטית, פגאנית, ופסקולים מסרטים וממשחקי מחשב בהם שיחקתי.

נהנית ממיסטיקה, מהעשרת כוחניות עצמית ובעלת אוסף מרשים של קריסטלים ביניהם סיטרין, אמטיסט ופירייט אליהם מחוברת אנרגטית במיוחד.

מציירת וגאה בהתליכים שעברתי מזה 8 שנים ובסגנון ריאליסטי (לרוב בעפרונות) המציג בעיקר גולגולות, טבע, חיות ופנטזיה. בהמשך לצד האמנותי יש ברשותי מצלמת קאנון בסיסית מאוד המשמשת לצילומים חובבניים או מטיולים בטבע.

נהנית לקרוא ספרים שיכולים להשאיר אותי מרותקת אליהם למשך זמן מה וסרטים שישאירו אותי עם שאלות מוסריות או פילוסופיות בסופם. (נהנית גם במיוחד מסרטי אימה, מתח, היסטוריה, מד"ב ופנטזיה.)

קיים בי צד גיקי מסויים בו אני חובבת גדולה של משחקי מחשב (אל חשש, יש לי סדר עדיפויות מאוד ברור ומשחקי מחשב לעולם לא תופסים מקום ראשון מבחינת הזמנים שאין לי) וקומיקסים (Team Marvel). הידע שלי בנושאים האלו יכול להיות מעט מוגבל, לכן אל תתפסו ממני מבינה גדולה מהחלל.

נכון להיום אני לא בעלת חשיבה מונוגמית אך זהו נושא שמסוגל להיות דינמי בהתאם לכימיה. לא מאמינה במחויבויות סופיות למיניהן. אני כנה, רציונלית, מציאותית, מגלה סקרנות אך ורק כלפיי משהו שמעניין אותי ותמיד מעריכה חוש הומור משובח.

המראה שלי-
אני בחורה קטנה, 1.56 על 40. שיער שטני ארוך גלי-מתולתל, בהירה עם עיניים חומות.
השקפות על עולם השליטה
כיום לא רואה בזה כמושא חיי אלא כמרכיב חשוב שיש להוסיף למען הסיפוק ההדדי והטוב.
לאחרונה אני מבינה שהגבול שלי בין תשומת הלב לה אני זקוקה לבין תשומת לב מעיקה אשר גוזלת ממני את הרוגע והחופש הפנימי, הוא מאוד מאוד דק. מבקשת לעצמי מישהו שיוכל להבין ולכבד את המצב הזה בו אני זקוקה למרחב אישי וחופשיות.
24/7 זה big no.
ההגדרה הנכונה לי על הנייר היא קינקית לכיוון ה"נשלטת" ובעלת ראש פתוח בכל מה שקשור לנושא. דיסקרטית מטעמים אישיים.
גבולות
פוליטיקה
נשואים
נשים
נשלטים
זוגות
שירותי ניקיון, שירותי הסעות, שירותי מין, תמיכה כלכלית ללא תמורה או בעלת תמורה.

גברים (סטרייטים) שבארון שלהם יש מכנס צמוד וחולצה ורודה, או אחד מהשניים.
חדשות
שוב- * לא מחפשת פרטנרים חדשים. כאן כדי לכתוב / לקרוא / לדבר. *
לינקים אהובים(1)
לינקים אהובים(2)
לינקים אהובים(3)
תאריך עדכון
9 במאי 2019
תאריך הצטרפות
22 במרץ 2017
  שלחי הודעה