צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביאליק ...... על ארבע!

שירה בדסמ"ית
לפני יום. 7 באוגוסט 2022 בשעה 5:04

 

מלכתי החליטה ובצדק שאין לי זין אלא כוס, כוס פתאטי שזקוק לזין. ואני, אני רק כלבה מיוחמת שמלכתה מחליטה לה על מה ואיך לחשוב.

אז היום כרצון מלכתי, אני חושבת ומשתפת על הלקוחות הגברים בעבודה, מסתכלת עליהם ומדמיינת כמו כלבה מטונפת.

אני רואה את הלקוח השרירי מגיע, אני מדמיינת אותו מפשיל מולי את מכנסיו ומוציא איבר גדול כמו שלי אין, אני יורדת על ארבע ומנשקת אותו, מכניסה אותו בהיסוס לפי ומתנפלת כמו כלבה מורעבת, אוכלת ויונקת לו את הזין כמו שמעולם לא עשו לו, שולקת לו את הביצים החמות ומעבירה לשון פתאטית עד חור הטוסיק. מרגישה את הפלחים שלו נטרקים על פרצופי העלוב. אני מלקקת בלי הפסקה כמו כלבה מושפלת נואשת ומחכה לרגע שהוא יכופף אותי על השולחן ויתן לטוסיק שלי להרגיש, עד כמה זונה מושתנת וחולת זין אני.

לפני יום. 6 באוגוסט 2022 בשעה 19:19

 

אז עברתי המון מלכות, שולטות מכל הסוגים, וכמו בכל דבר יש רצונות לשני הצדדים וכל מי שיאמר אחרת הוא שקרן.... שום דבר מהעבדות של עד לפני 150 שנה אינו כמו שהיום, העבד של היום קיים תחת המלכה בעיקר כי רצונו בכך ואחרי שולטות רבות אני חש כי הגעתי אל המנוחה והנחלה. כי הרצון העז שלי אל מלכתי הוא כנה ועמוק, וגם אם ישנם דברים החסרים לי, העוצמות שהיא מעניקה לי מחפים על כל דבר. בהתחלה הייתי מבולבל, הפגישה נדחתה שוב ושוב וחדלתי לרגע להאמין שתהיה , אבל הכול היה שווה לקראת הרגע שבו הייתי ברצפה למרגלות עיניה התכולות ומבטה המלגלג.
חוויתי הרבה בחיי, הרבה מכפי שאדם רגיל צריך לעבור, אני אדם שמראה ביטחון עצמי מופרז בחייו האישיים, אך זה רק מכסה על חוסר ביטחון עצום , חיים מלאי חרדות , תחושת לוזריות וייאוש עצמי. המלכה שלי ריינה, בעיקר גרמה לי למה שטרם חוויתי עם שולטות אחרות, לתחושת יציבות אמיתית, להרגשה של איכפתיות אמיתית משולבת בהשפלה והקטנה. לראשונה הרגשתי חפץ אבל עם בעלים שאיכפת לו מהחפץ שלו, אני יכול לשוחח איתה על כל דבר, לצחוק איתה, לשתף. היא תמיד קשובה אלי וממלאת את כל החוסרים שבי. יש בה שילוב מדהים של קשיחות ואנושית, מעריך שמרגע לרגע זה רק יגבר, ואולי אולי, נשמתי הפצועה יום אחד תתוקן לחלוטין. ההתמסרות הטוטאלית אליה גורמת לי לאושר וככל שאני מושפלת ונלעגת יותר תחתיה, מקומי הטבעי נעים ובטוח יותר. ושוב, מי שיגיד שאין לעבד רצונות אינו יודע מה הוא סח. לי יש רצון, רצון עז, להשתייך אליה לתמיד!

 

 

לפני יום. 6 באוגוסט 2022 בשעה 17:44

בואו נשים זאת על השולחן, נשים אין לכן את העוצמות הגבריות, בלבטא במשפט בודד את כל מה שנחוץ!

 

אישה בכלוב מכירה גבר: ערב טוב, איך קוראים לך ? מה גם אתה למדת בבין תחומי? איזה קטע, בטח גם אתה שנאת את המרצה קאופמן, צחוק הגורל... ומה אמא שלך עושה ביומיום?... ואחרי שבוע יש סיכוי לדייט ראשון, רק בכדי לשמוע על כל הצרות שהיו לה עם האקסים , מסעדת שף, מסעדת גורמה, סיבוב גורס ארנק בקניון ואולי אולי אולי.. אחרי חודשיים יש מצב לסקס מהיר.

 

גבר בכלוב מכיר אישה: "היי, כרמניט?"

(בתוספת תמונה של הזין המדובלל והמדולדל שנראה כמו פטריה קמלה, בינות ליערות העד של האמזונס)...

הרי זה שקוף שאחרי פניה כזאת, היא מיד כותבת:  "כןןןןןן, מתה מכרמנוט, מביאה קונדומים ובאה".

בקיצור... תלמדו מגברים איך פונים בצורה תכליתית.

לפני 5 ימים. 2 באוגוסט 2022 בשעה 19:04

אז היום עבר עלי יום מאושר, ציפיה דרוכה לקראת סשן מענג ומאלף, ציפיה אל הלא נודע, מלבד הידיעה שאזכה במבטי המושפל לטבוע בעיניה התכולות של מלכתי המהפנטת.
זכיתי לאסוף אותה מביתה, אל החדר האדום...
סימון קצר מידה האלוהית ונשארתי בחוטיני ורוד בלבד, חוטיני שבקושי מסתיר את הכוס הקטנטן והפתאטי שלי, מהר מאוד ליקקתי על ארבע את סולייתה, מבריק ויונק כל פיסת לכלוך מנעליה. לאחר מכן הושכבתי על הסד ומהר מהר הבנתי למה החדר האדום זכה לכינוי הנ"ל. על כל הצלפה בטוסיק, צעקתי שאני רכושה הבלעדי של מלכתי הקדושה. כולי מיוחמת פתאטית ועלובה קיבלתי אישור כמו כלבה קטנה לזיין את כרית המיטה, אך כנראה שגם בלזיין כרית מיטה אני לא משהו ולא הצלחתי. מבטי המיוחם העלוב הביט אליה אל על כשהתחננתי בקול נואש לשחק בדגדגן שלי. כשקיבלתי אישור לזה ברוב חסדה, זה היה עם אצבע שלי עמוק בטוסיק כשהיא צוחקת על עליבותי וכשאני צועקת כמה פתאטית אני בזמן שאני גומרת על הרצפה ומלקקת מיד לאחר מכן.

מלכתי אישרה לי להתקלח ונתנה לי להניח את ראשי על ברכיה היפות, ליטפה את ראשי והרגשתי הכי שמורה , אהובה ומוגנת בעולם. עיסיתי את כפות רגליה האצילות של אלילתי צולמתי בכל פוזה אפשרית ולקינוח הראיתי למלכתי בהוראתה, איזה מוכשרת אני שמשתינה על עצמי ומנקה הכול.

 

לפני 6 ימים. 1 באוגוסט 2022 בשעה 17:24

לכל הערסים, תושבי באר שבע ד', הטרולים מקללי המקלדת וכו'..

 

אנא, הבה נדבר בשפה נאותה!

אם חשקה נפשכם לומר לאי מי "שאמא'שך הזונההה תמות", אמרו נא "תמות אמך המשתגלת" 

אם רצונכם לומר "תמצוץץץ לי יא מלשין", אמרו נא "במטותא מהטוטה שלך, שמא תאבה לאחוז מכחולי בינות לשפתותיך?"

אם תאוותכם לומר "פתח'לך תתחת יא בן שרמוטה", אמרו נא "פשקו נא עכוזכם, למען אבוא בקרבכם בני הנותנת חסדיה לזרים".

 

ובקצרה- דברו עברית צחה, נקיה וזכה, הבנתם יא בני.....?

 

 

 

 

לפני 6 ימים. 1 באוגוסט 2022 בשעה 14:30

לכבוד צום תשעה באב השבוע...

ערבים חמודים, החומדים את ארצנו, סקירה היסטורית קצרצרה....

 

ביום תשעה באב נחרבו שני בתי המקדש היהודיים שלנו בעיר הבירה ירושלים, הראשון והשני, האחד לפני 2448 שנים והשני לפני 1952 שנים, מוחמד החמוד, ממציא האיסלאם חי לפני 1400 שנים!

וכעת לצום תשעה באב עצמו.... דבר כה יפה שהעם במכלול הציבור, גם אנשים מסורתיים וחלק מן החילונים צמים ביום הזה על בית תפילתם שאבד. באף אומה לא תמצאו אנשים המבכים לאחר 2000 שנים, שנה אחר שנה את מסורתם.

אז בקצרצרה... הקיסר אדריאנוס שלח את בנו המצביא טיטוס בשנת ה70, להחריב את ירושלים ואנשיה באלימות זוועתית ואת בית המקדש, למחוק את האומה היהודית, לנפץ ראשי ילדים רכים על מרצפות העיר ולבנות תחתיה את עיר העתיד איליה קפיטולינה, משימתו צלחה חלקית.... למה חלקית?

כי מטיטוס נשאר רק שער מול הקולוסיאום ברומא שנבנה לכבודו בשנת 80 לספירה בידי אחיו דומיניאטוס, שנתיים קודם פטירת טיטוס ואנחנו לעומת זאת עם קטן, ששורד בגאווה גדולה כבר אלפי שנים כל מיני טיטוסים קטנים , שניסו שנים רבות לכלותינו ואת כל אלו שעוד לא למדו לצד מי ניצבת ההיסטוריה וממשיכים לנסות להשמיד אותנו.

 

(בתמונה: תצלום של שער טיטוס ברומא עם תבליט עבדים יהודיים הנושאים את מנורת המקדש כחלק משלל הביזה לרומא.)

מתנצל בפני כל אלו שרוחם מרירה על שהעזתי לדבר כאן על דברים שאינם זינכוסציציםטוסיק וכדו'.

לפני שבועיים. 21 ביולי 2022 בשעה 7:03

כלבה כמוני היא רכוש של מלכתה, אין לי כלום משל עצמי ובטיפשותי הרבה אתמול עשיתי טעות... נרדמתי ללא לאחל למלכתי המושלמת לילה טוב ובלי דיווח מפורט איך עבר עלי היום.

המלכה אמורה לדעת בדיוק איך הרכוש שלה מרגיש/מתנהל/מציית/מבצע...

מתנצלת ומבטיחה שלא יקרה שנית.

לפני 3 שבועות. 16 ביולי 2022 בשעה 19:25

אז ביום חמישי הוא הגיע עם פורש נוצצת.... ראה את המבטים שלי ואמר לי: תדע לך, אם תעבוד קשה, תקרע את התחת 18 שעות ביממה, תשקיע את עצמך בעבודה עד אפיסת כוחות, בעוד שנה...... אני אוכל לקנות עוד אחת!

לפני 3 שבועות. 12 ביולי 2022 בשעה 18:37

אני מעכשיו הכלבה של ריינה.

נפגשתי איתה למפגש חלומי ומלא השראה.

 

הצחוק המלגלג שלה, העינים התכולות הקשוחות, ירדתי על ארבע כמו כלבה קטנה, כי זה מה שאני 

.. בדיוק איך שלימדה אותי, ליקקתי את רגליה הקדושות כשמבטי מתפלל ללקק יותר גבוה, עשיתי מסאז, והערצתי אותה במבטי .

 

ואז היא החליטה שכלבה מלוכלכת כמוני, צריכה להיות רטובה,  ככה הכלבה יותר מושכת, אז כמו כלבה פתאטית שתיתי המון מהרצפה ואז השתנתי על עצמי בחוטיני והבנתי עד כמה עלובה אני.

מאושרתתת להשתייך אליה.

לפני 3 שבועות. 11 ביולי 2022 בשעה 18:03

גם אני מעוניין בטיול חינמי כזה, אז אם את שומעת, אשמח לעדכון😜🤣