בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחשבות של היצר

הסקרנות שקשרה את החתול(ה)
לפני 17 שעות. 24 במאי 2020, 14:14

חברה א: אני לא אהבתי את הודו, היא קשה ולא נעימה 

חברה ב: לוקח להודו זמן להפתח אליך, היית רק שבועיים מה את רוצה, בהתחלה היא קשה ולא קלה לעיכול אבל אחרי כמה זמן את מגלה את כל הקסם שלה

חברה א: לא יודעת איכס..

אני: תראי, הודו זה כמו אנאלי. בהתחלה זה כואב ולא נעים אבל ככל שמתרגלים מגלים כמה זה מהנה

 

 

חברה א: 😳

חברה ב: 😲

אני: מה? 😬

 

 

 

 

 

 

לפני יום. 24 במאי 2020, 0:07

אני צריך להביא הביתה בחורה פעם בשבוע

 

זאת הדרך היחידה שאני מנקה את הביתה

 

לפני 5 ימים. 19 במאי 2020, 10:59

אני כבר יוצא מאמא..

 

אני הולך לתפוס לך בשיער ולגרור אותך לרצפה

אני הולך לזיין לך את הפה עד שתסתכלי אלי מלמטה ותחייכי אלי, עם הזין בפה.

אני הולך לאכול לך את החור מאחורה, עד שהוא יתרחב ותגידי לי בבקשה, תכניס לשם מה שאתה רוצה..

 

אני הולך להשכיב אותך על הרצפה, להרים לך את האגן, לחדור אליך ולדרוך לך על הראש

עד שארגיש אותך מחבקת לי את הרגל בשקיקה

 

אני הולך לירוק לך על הפנים למרוח ואז ללקק אותך 

 

אני הולך לזיין אותך כמו שאני יודע

כמו שאני יודע שעושה לך לפתוח חזק את העיניים ולהתחיל לדבר, לילל, לבקש ולהתפלל

 

אני רוצה שתפגשי את אלוהים לקצת, תשבי איתו לסיגריה ותדברו על החיים

 

אני רוצה שתדברי איתו עלי ותחייכי

 

 

אני רוצה, אני כבר יוצא..

 

 

 

 

 

אני רק מתעורר רגע

ואני יוצא

מאמא...

 

 

 

 

 

 

שיט יא בן זונה!

 

 

 

 

זאת לא השורה הנכונה....

 

 

 

 

 

צלילה.

 

 

 

 

 

לפני שבוע. 13 במאי 2020, 20:38

וראש מלוכלך

 

לא או או 

 

גם וגם.

 

ושתהיה זונה

 

אבל רק איתי.

 

 

זה מה שאני צריך

 

 

טוב?

 

 

 

תודה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני שבוע. 11 במאי 2020, 19:12

שיש לידי מישהי שאוכל לתת לה לטעום...

 

ושתהיה חתלתולה

עם פלאג מזונב 

שתחבק לי את הרגל

עם חיוך ועיניים גדולות

מחכה בשקיקה

עם התלהבות ורצון 

רק כדי טעום

ולהגיד

 

כמה שהיא אוהבת

 

 

 

ואני אוהב

 

 

כשהיא אוהבת

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני שבועיים. 7 במאי 2020, 22:08

רוצה לדעת מה מדליק אותי אצלך?

מה אני אוהב בך?

 

אני אוהב את הציצי הקטן והיפה שלך, העור השחום החלק ואת הפטמות הזקורות האלה שאני לא יכול להפסיק לשחק בהן.

אני אוהב את כל האזור הזה שבין הכוס לחור של הישבן, מסתבר שיש לו שם "פרינאום". מגיע לו שם משלו הוא אחד האזורים הכי יפים בגוף האישה.

אני אוהב את התחת שלך, רך ויפה אני אוהב כשהרטיבות שלך נוזלת עד לטוסיק, זה גומר אותי.

אני אוהב שאת סוטה, מינית ואוהבת דברים לא שגרתיים, כמוני.

אני אוהב כשאת נכנסת ליקום המקביל הזה, מזהה את זה ישר בעיניים במגע שלך ובקול שלך. זה מחרמן אותי

אני אוהב שאת אומרת שאת זונה שלי, שאת אוהבת את הזין שלי ורוצה אותו בתוכך, בשקיקה ובתשוקה

אני אוהב לשמוע את הקול שלך נהיה גבוה וילדותי יותר, כשאת צווחת בין הגניחות שלך, אני אוהב שאת לא שולטת בעצמך ואני צריך לסתום לך את הפה.

 

אתמול כשצרחת שאת רוצה שאני אזיין אותך, שאת הזונה שלי וכו' וכו', יצא לך "כפרה עליך". כפרה עליך מהבטן, ארוך כזה מלא ברוך מסירות ותשוקה. 

עם היד שלי על הצוואר שלך, בקושי נושמת, עם פנים אדומות ורטובות מסטירות ונוזלים, כשאני בתוכך, בין הדיבור הסוטה הקינקי והמלוכלך, יוצא לך "כפרה עליך" חם רך אוהב מחבק ומתמסר כזה.. 

 

אז הכפרה עליך הזה, אני אוהב את זה...

 

 

 

לפני חודש. 21 באפר׳ 2020, 20:28

אז אחרי המון שיחות קבענו להפגש, שנינו התרגשנו נורא, ידעתי שהיא שמה אותי בכיס הקטן עם הסטיות שלה וזה הדליק אותי נורא. 

היא הגיעה קצת מוקדם מהצפוי ואני עדיין לא הייתי בבית, איך מצאת חניה כלכך כלכך מהר שאלתי, "אתה עדיין לא יודע שאני נכנסת בכל חור?", צחקתי ואמרתי שתחכה לי בכניסה לבניין.

היא היתה לבושה כמו שביקשתי, שמלה עדינה ובלי חזיה. עלינו למעלה והמבטים שלנו כמעט ולא נפרדו, עד הגג, של הבניין.

בוא נשב בחוץ היא אמרה, לכי היין והנרות כבר שם. התישבנו ובקושי דיברנו, לא היה צריך, אם התשוקה היתה קורונה כל מרכז תל אביב היה נגוע.

הדלקנו גויינט מזגנו יין ועברתי לה בעדינות יד על הפנים, השפתיים שלה נרפו, הרגשתי אותה נחלשת, איך שהיא מתחילה להיות רפויה יותר ויותר, העיניים שלה עמוק בתוך העיניים שלי, בתוך הבטן, בתוך היצר, אני פשוט אוהב את זה. נישקתי אותה והלשונות שלנו הלכו לטייל, לרקוד, להזדיין.

זאת היתה תקופת בחירות והבניין שצמוד אלינו זאת המפקדה הראשית של השליט ביבי, מאויש 24/7 וצופה ישר עלינו. "מממ אוקי, לא אכפת לי" היא אמרה. היה לה חיוך שובב כזה שבא למעוך ולנשק אותו חזק, תפסתי אותה בראש וכמו עלה ברוח היא עפה עלי לנשיקה,  רצינו לבלוע אחד את השניה, הרגשתי היאש רוצה לנזול עלי והתנקז אצלי בברך, זה העוגן שלה, היא רוצה להיכנס לתוכה. השמלה שלה כלכך חשופה שאני לא צריך להתאמץ להגיע לחזה שלה, לש לה את החזה, לאט לאט יותר חזק וככל שהעוצמה עולה הקצב יורד, צובט לה בפטמות והיא מתחילה לרחף, העניים שלה מתגלגלות, היא לא פה

והברך שלי, שלולית.

היא מתחילה לגנוח יותר ויותר חזק, אני חוזר רגע למימד המציאות ורואה את הבניין הענק ממול שוקק, כמעט כל חלון מאויש. חשבתי מצד אחד אולי נישאר פה וזה יתרום משהו בלהרחיק אותם מהעבודה שלהם ושביבי כבר יפול אבל לא רציתי לתת להם את הסיפוק הזה מול העניים. (וגם אני גר פה שנים, וואלה לא מתאים;) 

עברנו לבית, הבלגן בעיצומו.

היא מתיישבת על הספה ומוזגת לנו עוד יין, אני מתישב לידה והיא מושיטה לי את הכוס. שוב יש את השקט הכלכך נעים הזה, שקט ששומעים דרכו את האנרגיה שקיימת בינינו. היא כלכך חרמנית שזה נשפך לה מהעיניים, היא נצמדת אלי בתנועות חיכוך קלות, כאילו שוב רוצה לשקוע לברך. אני מלטף אותה והאצבע נכנסת לפה שלה בשאיבה, אני מתענג על זה ועוד אצבע ונכנסת, היא רוצה את כל היד. אני תופס לה את הראש עם הבוהן בפה שלה ומוריד אותה למטה לרצפה, לא הייתי צריך להתאמץ היא נזלה, המבט שלה משתוקק והידיים רצות למכנסים שלי. את רוצה לטעום את הזין שלי מתוקה? היא מהנהנת במהירות עם עיניים גדולות עוד לפני שסיימתי לשאול, תטעמי, אבל לפני שאת מורידה לי את המכנסיים. היא מתחילה בעבודה והגינס שלי נהיה רטוב, גם מבפנים, היא כלכך רוצה שזה פשוט מגרה לראות את זה, מחרמן פשוט להסתכל עליה ועוד לא הוצאתי את הזין. "את ילדה טובה, את חתולה טובה", וליקקתי לה את הלשון מבפנים, אם יכלתי הייתי גם מלקק לה את השקדים.

עברה לה שעה, אנחנו בחצי הכרה והדירה כאילו נפרצה, אין מקום שבו הלשון שלה לא היתה, היא כבר גמרה, גמרה וגמרה והנה באה עוד גמירה, "רק תמשיכי ככה, את ילדה טובה"

ובדלת פתאום דפיקות כאילו משטרה. היא משתתקת ואני נדרך. 

"כפרה עליך יש לי ילדה בבית, היא לא נרדמת ואתם צועקים נורא"

השכן שממול הוא ביישן בגדול, בחיים לא שמעתי ממנו גם כשהיתה אצלי מסיבה.. "כנראה הגזמנו חתולה..."

"סליחה" אני צועק חזרה, החתולה קצת מלוכלכת ,נבוכה והרבה רטובה.

נכנסנו להתקלח ולהרגע, בתכלס בכלל צריך לצאת לחופשה

"אתה אומר אולי שרטנו את הילדה?"  "לללל בטח רק לא נרדמה".

בבוקר כמובן סקס ונילי של התעוררות

קמתי ללוות אותה לרכב, כשפתחנו את דלת הבית הנה הם עמדו שם, כל המשפחה. האבא עלי במבט מזוהם ומאחוריו, ילדה בת 16 יפה להחריד, מציצה עלינו במבט סקרן של שפן חרמן. האבא אומר לה בואי והיא קצת תקועה, עלינו, אם חיוך של גורה.

 

ואנחנו עומדים מולה במבוכה, "כן, יש מצב שרטנו את הילדה" 

 

 

 

 

 

לפני חודשיים. 18 במרץ 2020, 10:20

סקס און ליין

מיליונים! 

כולם בבתים חרמנים וחרמניות וזה רק הולך להחמיר....

מי מרים או מרימה את הכפפה?

ומי רוצה שת"פ בעניין?  ;)

זאת הדרך הקלה להתפרנס בזמן הקרוב...

לא יודע אם זה האומוגי הנכון 🤦🏻‍♂

זה 😂

או זה 😏

 

 

לפני חודשיים. 17 במרץ 2020, 19:36

קבענו באיזה בר סחי בדיזינגוף, אני שונא את הברים האלה בדיזינגוף אבל זרמתי כי זה מטר מהבית.

התישבנו על הספסל מול הכניסה של הבר, אם כבר אז אני אוהב לשבת על הספסלים האלה, מרגיש כמו סלון כזה באמצע הרחוב.

צחקנו מלא והסתכלנו הרבה ישר בתוך בעיניים, הרגשתי אני עצמי איתך, הייתי אני.ואת היית פשוט היית ורכה נעימה ויפה ומיוחדת. הכי הדליק אותי שלפעמים כשהיתה אנרגיה של חיבור חייתי לא מוסבר בינינו, השתנה לך הקול לקול של ילדונת קטנה והעיניים שלך היו גדלות ושואלות, תמימות וצמאות ואפילו לא דיברנו על מיניות או תשוקה... 

מעבירים סיגריה בנינו ומסתכלים על הבר מולנו. כולם נראים אותו הדבר ואני לא אוהבת, את אומרת. חייכתי חיוך קטן ואמרתי לך שאני אוהב את מה שאמרת. חייכת אלי ונתקענו למבט חודר ומחדיר, מבט כלכך עמוק שהרגשתי את חום גופך, מבפנים... הרגשתי שאת לא ונילית מלפני וקיוויתי לזה אבל המבט הזה שלך אישר לי... אוחחחחחח

ליטפתי את הראש והשיער לאט וחזרתי עם היד ללכי שלך, הוא היה כלכך חם ונעים ורק רציתי לעטוף את כולך עם כל היד, השעינת את ראשך על ידי והתמסרת בנעימות ובמתיקות שנשכתי את שפתיי...

קירבתי אותך אלי עם היד והיית קלה כמו נוצה מתקרבת אלי ברכות. אף מול אף, עיניים מול עיניים, מריחים את הנשימות אחת של השניה. השפתיים נוגעות לא נוגעות ואז טרפת אותי עם הלשון שלך. זו היתה הנשיקה שאני הכי אוהב, חייתית שרוצים לבלוע אחד את השניה, הרגשתי אותך מרחפת, נכנסת למימד אחר, משוטטת בכל חלקי גופך. ותפסתי אותך בשיער, לא בהגזמה אבל מספיק כדי להרגיש איך את מגיבה שזה, איך את מגיבה אלי... הרגשתי אותך חייתית ורטובה, ידעתי שהסקס איתך יהיה מטורף, הרחתי את זה, אין שום ספק בכך. רציתי אותך בזה הרגע.

עצרנו ולאט חזרנו למציאות במעורפל, הבטנו בחיוך זה בזו ופרצנו בצחוק, איזה כיף זה היה.. התקרבת אלי עוד קצת והעיניים שלך גדלו כששאלת בקול של ילדונת תמימה אם אני רוצה שתגלגלי לנו עוד סיגרה. בטח, אשמח. הוצאת את הטבק שלך ותחלת לגלגל בלי להוריד ממני את העיניים, לא הפסקנו לדבר, אמרתי לך בדיוק כל כמה שאני רוצה לעשות לה, שהגרון שלך יטעם אותי היום ושהטוסיק שלך יהיה אדום, שאני אעטוף אותך באהבה ושנחצה יחד מוסכמות בבטחה, דיברנו על הכל, דיברנו עם העיניים בלבד, בלי המילים כלל...

הדלקת את הסיגריה וישר העברת לי, אני לוקח שכטה ומעביר אצבע על הרגל שלך מלמטה עד למעלה, את מאוד מושכת אותי אני אוףמרתי לך ואני עוצר את עצמי מלקחת אותך עכשיו הביתה, כי אנחנו יודעים איך זה, מה שבא בקלות באותה הקלות יעלם ואותך, אני רוצה גם מחר לא רק להיום...

הסתכלת עלי בחיוך נבוך ובקול שקט ומתוק אמרת לי, בוא נעשה הסכם, אם תקח אותי היום, יהיה לך אותי גם מחר, רוצה? אמרת בחיוך. נישקתי לך את הנשמה באותו הרגע, הפעם הרגשת אותי יותר פיזי, הרגשתי אותך נמסה.. את כלכך עדינה שאני מפחד לשבור אותך אמרתי, אל תפחד אמרת והסתכלת לי בעיניים במבט הכי קינקי שראיתי אצלך... התקרבתי, שמתי לך יד על הרגל ולחשתי יודעת מה בא לי, הנהנת  ממש מייד כמשתוקקת לדעת מה הוא רצוני. בא לי את התחתונים שלך אצלי ביד, בא לי להריח אותך עכשיו. ראיתי בעיניים שלך את מה שחיפשתי לראות, הרגשתי אותך מרטיבה את התחתונים שלך וזה חירמן אותי מאוד. את מסוגלת ללכת להוריד את התחתונים שלך ולהביא לי אותם? מייד הנהנת ואמרת בקול קטן שכן וקמת לשירותים, אני ליוותי אותך בחיוך מרוצה.

חזרת עם חיוך שובב ונבוך, התיישבת לידי ושמת את התחתונים שלך בכיס שלי. העברתי לך את הסיגריה בחיוך והמבטים שלנו לא נפרדים, אם המתח המיני שלנו גז בישול, תדליק גפרור בעזריאלי וכולם יתפוצצו..

הוצאתי את התחתונים מהכיס כדי להריח אותם, הן היו קצת רטובות הריח אחחחחח... כמו כריש שמריח דם... את הסתכלת עלי במבט מיוחם, אני מחזיר את התחתונים לכיס עוטף לך את הלכי בידי ואת כמו חתולה מגרגרת לי על כף היד.. הרגשתי נחת...

 

שנזמין חשבון שאלתי, הנהנת לכן כשאת עיניים בעצומות בלי להרים את הראש מכף היד שלי....

 

 

 

 

 

 

 

זוכרת?

 

איך היתה הפגישה הראשונה שלנו?