ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צד לי את מה שאת הכי רוצה להסתיר...

משקיע בו את המינימום הנדרש כדי להפיק את המקסימום המספק.חולצת המזל Kamiza Negra
לפני 3 ימים. 11 ביולי 2020, 22:56

לשבת מולך לחזק אותך להראות לך שיש לא רק את מה שאת רואה לעיתים ישנן דרכים חדשות מקומות רגשות ריגושים שינויים משהו שלאוו דווקא קל אבל בטוח מאתגר שומר אחר. מהדרכים שעד עכשיו תכלס עשו רע. זנץה אולי פשוט הזמן לשנות מסלול. להתאפס 

מקלחת שתוריד ממך את כל העצב הבכי תחזיר את הסדר את האור את הרצון הרעב התקווה הרצון למחר טוב יותר. שבוע טוב לכולנו.

לפני 5 ימים. 10 ביולי 2020, 14:22

נתנה לי נ"צ למיקומה יצאתי לדרך, מבלי לחשוב פעמיים. הגעתי ושלחתי לה מיקום. תדליק אורות, אני באה. שמתי כיסוי עיניים כמו שהבטחתי. נכנסה לאוטו.

הרחתי את הריח שלה בושם מתוק מתאים כל כך לגוף המרהיב שלה כמו שאמרה לי הגעת עם שימלה ללא חזיה עזרת לי להוריד את הכתפיות ויכולתי ללוש למעוך ללקק לתת ביס בתחתית השד בכדי לא להשאיר סימן . כל כך משאיר טעם לעוד...

ריגוש ענק!!! כיף לפנטז.

לפני 5 ימים. 9 ביולי 2020, 23:42

סוג של היפנוט להסתכל על העטרהעל  ציבעה על הפיטמה עצמה. ושוב על השד בשלמותו. לאחוז בו ללוש אותו אותם זה מחרמן ברמות קשות . גם לגבר זה מרגש שמוצצים את הפיטמה אבל זה לפחות עבורי לא מתקרב למה שאני מרגיש כאשר אני מתחבר לשד.

לפני שבועיים. 30 ביוני 2020, 11:39

היא התחננה לזיון כואב לכזה שמצד אחד ישחרר את בירזי הכאב ויחד עם זאת יענג ישחרר שתוכל להשפריץ את הגמירה בכל עוצמתה.. אחרי מליון הודעות ותחנונים עברתי בחנות וקנתי ג'ינג'ר טרי טרי . הודעתי לה שיש לה הפתעה שתתכונן ואכן היא חיכתה לי רטובה זה תמיד מדליק לבוא הביתה ולראות אותה בתנוחה מזמינה ורטובה. בתחילה כמובן זה היה דיי רגיל וכאשר הייתה קרובה לאורגזמה נתתי לג'ינג'ר מעל להגיר נוזל על הדגדגן שלה מה שישר גרם לתחושת חום ועיקצוץ זה הטריף אותה והיא החלה לגמור בטרוף הכל היה רטוב ואז מתוך הטרוף היא התיישבה על הזין שלי ובתחילה זה הרגיש לי הדבר הכי טוב בעולם הכוס הצר והרטוב שאני מכיר... אבל אז... ההפתעה הגיעה וגם אני התחלתי לחוש את החום שאלוהים ישמור זה היה כמו גהנום חחח יצאתי כמו טיל וישר הלכתי לשטוף מה שהגביר את התחושה וגם העביר לכל האיזור הרגשתי תנור בין הרגלים.. והיא שוכבת ליידי וצוחקת עד השמיים שסוף סוף יש קארמה.. וזה לא שלא ניסיתי זאת בעבר אבל אף פעם זה לא צרב ככה.  

 

זה קרה לפני כמה שנים ואתמול הכנתי סלט עם ג'ינג'ר שהצליח להשפרץ לי לעין מה שהזכיר לי ופשוט צחקתי  נפלאות הג'י ג'ר בחיינו.

נ.ב ברור שחטפה עונש, ולא בגלל שצחקה..בגלל  שישבה עליו בלי רשות. זו הייתה חוויה באמת טובה. מומלץ. 

לפני שבועיים. 30 ביוני 2020, 11:37

היא התחננה לזיון כואב לכזה שמצד אחד ישחרר את בירזי הכאב ויחד עם זאת יענג ישחרר שתוכל להשפריץ את הגמירה בכל עוצמתה.. אחרי מליון הודעות ותחנונים עברתי בחנות וקנתי ג'ינג'ר טרי טרי . הודעתיצלה שיש לה הפתעה שתתכונן ואכן היא חיכתה לי רטובה זה תמיד מדליק לבוא הביתה ולראות אותה בתנוחה מזמינה ורטובה. בתחילה כמובן זה היה דיי רגיל וכאשר הייתה קרובה לאורגזמה נתתי לג'ינג'ר מעל להגיר נוזל על הדגדגן שלה מה שישר גרם לתחושת חום ועיקצוץ זה הטריף אותה והיא החלה לגמור בטרוף הכל היה רטוב ואז מתוך הטרוף היא התיישבה על הזין שלי ובתחילה זה הרגיש לי הדבר הכי טוב בעולם הכוס הצר והרטוב שאני מכיר... אבל אז... ההפתעה הגיעה וגם אני התחלתי לחוש את החום שאלוהים ישמור זה היה כמו גהנום חחח יצאתי כמו טיל וישר הלכתי לשטוף מה שהגביר את התחושה וגם העביר לכל האיזור הרגשתי תנור בין הרגלים.. והיא שוכבת ליידי וצוחקת עד השמיים שסוף סוף יש קארמה.. וזה לא שלא ניסיתי זאת בעבר אבל אף פעם זה לא צרב ככה.  

 

זה קרה לפני כמה שנים ואתמול הכנתי סלט עם ג'ינג'ר שהצליח להשפרץ לי לעין מה שהזכיר לי ופשוט צחקתי  נפלאות הג'י ג'ר בחיינו.

נ.ב ברור שחטפה עונש, ולא בגלל שצחקה..בגלל  שישבה עליו בלי רשות. זו הייתה חוויה באמת טובה. מומלץ. 

לפני שבועיים. 25 ביוני 2020, 16:16

לקרוא על קבוצת גברים גם אני לא ממש יודע איך לכנות את התת קבוצת אפסים האילו שראשית 

אחרי שקיבלו תמונות אם ביושר ואם בהעתקה או גנבה אחרת הולכים ומפרסמים את התמונות ואת הפרטים על אותן מצולמות. זה הזוי מבחנתי ללכת ולהתלונן גם במשטרה ובטח לכלובי שצריך לטפל בהם ביד קשה.

ועוד משהו קטן.. זה שיש לבנות הכלוב יכולת לדבר ביינן לבין עצמן להעביר מיידע זה מבורך וממש לא דומה למעשה הנבזה של אותם אפסים.

זהו חמישי שמח עוד מעט ים קצת להתנקות לקראת השבת הקסומה.

לפני חודש. 6 ביוני 2020, 20:39

וכעת כיף אני במחשבות עושה את הדבר הנכון עושה לי טוב עושה לי לחייך ואני באמת שקט יותר.

שבוע מופלא ומלא הפתעות.

לפני חודש. 5 ביוני 2020, 17:31

וכעת יש זמן לאפות להכין משהו טעים לערב שכזה.

אז הכנתי לי כמה מאפים עם בשר קירעי זיתים ביצה קשה וסלט טעים רצח פשוט לחלוטין פשוט הולך יחד.

ויאללה לים לקבל את המלכה את השבת בצורה נעימה.

השיר הזה מרטיט אותי .

לפני חודש. 2 ביוני 2020, 14:25

המבטים נפגשים קשה לטעות

היד מושטת מגע ממכר סוג של צמרמורת 

השפלת מבט פאאק כמה שאני רעב.

לפני חודש. 28 במאי 2020, 17:30

בצק עלים עם דוקסל פיטריות שוליים עם גבינה  ובאמצע כממבר שגם לא יחסר. חג שמח .