שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

Resistance level

לפני 5 שעות. 23 בפברואר 2024 בשעה 20:21

הגרמנית שלו מביישת אפילו את העברית שלי. והוא יודע לעשות את זה בצורה כל כך אגבית, הגם שיש לו לא מעט ביקורת על היכולות הדלילות שלי בתחום. אז נסיתי ללכוד מעט אמפתיה וגאווה כשסיפרתי לו שנרשמתי לקורס כדי להשתפר. הוא בתגובה, ירק לעברי איזה גיחוך שאפשר להבין בכל שפה. ואני בכלל לא מבינה למה זה משנה למי שכל כך מואס בשפה כמשמעות, וטורח להציב סימן שאלה בסוף כל דבר פסקנות אדיוטי שאני פולטת. אז הוא מונה את כל הפילוסופים שהוא שותה עם האספרסו בבוקר בתפיסה אירונית מתבקשת לגבי מה קיים ומה שבעצם אנחנו מדברים עליו שקיים. ואני באמת מצליחה איכשהו לחייך בהבנה על אף שאין לי ממש מושג על מה הוא מדבר. אבל בתוך רצף המילים אני שומעת אותו אומר 'ויטגנשטיין' במבטא גרמני גבוה כזה, וזה כבר גורם לי לשתוק. אחר כך הוא ימצא דרך להביך גם את הצרפתית שלי כשאני אצטט איזה בית אופנה נחשק. אז נכון, Q

wer fragt führt

אבל,

מה שעליו לא ניתן לדבר, על אודותיו יש לשתוק.

אז עכשיו אנחנו שותקים.

 

 

לפני 3 ימים. 20 בפברואר 2024 בשעה 8:59

קרה הדבר ש Q ואני הוזמנו לאותו כנס בבירה השוויצרית. וקרה הדבר ש- Q ואני עשינו אטנדינג בסנכרון מושלם של שני מכורים בלתי מודעים, כשהוא עוד בווגאס ואני עוד במיטה. וקרה הדבר שאיכשהו גם חלקתי איתו שאני אהיה שם. וקרה הדבר שהוא החליט לבדוק האם הקירות מספיק עבים בבית מלון בן 644996 שנה בפאתיה המוריקים של הבירה. וקרה הדבר שהוא שלח הוראות מדויקות להיות מתי ואיפה כדי לאסוף אותי. וקרה הדבר שהוא בחר לנסוע דרך שמורת טבע של אונסק״ו. וקרה הדבר שבדיוק תוכננה לו שיחת עבודה בהגיענו לשיפולי שמורת הטבע. וקרה הדבר ש- Q ענה לשיחה ודחף לי את הראש אל בין הרגליים שלו. וקרה הדבר שהגרון ה(לא מספיק) עמוק שלי קיבל טיפול vip.   

קרה.

 

 

לפני 5 ימים. 18 בפברואר 2024 בשעה 21:11

Q מאלף אותי לשאול שאלות. לפקפק בכל מה שהנחתי כנכון עד לרגע שנפגשנו. ועד בכלל. הוא וקרישנמורטי. חפשי בתוכך ואל תפסיקי לרגע. אל תניחי לשניה שהגעת לאנשהו. ואני בכלל חשבתי שהוא זה שתפקידו לחפש בתוכי. לחפור בתוכי, כמו שנהוג להגג כאן באתר. וכאילו כדי לבסס את הטענה הוא מצביע על שורת כשלים שאני מושכת איתי כנראה מילדות- ולפחות מן הפעם האחרונה שחשבתי להתמסר. לרגע זה נשמע לי כמעט הגיוני, בואך בנאלי. אבל ל-Q לא מספיק שאני אהיה זו שאשאל. ואין לו שום כוונה להפסיק לשאול בעצמו ולדאוג לומר לי בין שכטה למציצה, אני לא אוביל אותך לשום מקום ברור. אנחנו שנינו חוקרים יחד pathless land. כאן יוצאת לי נשיפה ארוכה של כל השכטות שכבר לקחתי מולו באותו ערב. כי איך זה מסתדר, Q, עם ההובלה האולטימטיבית שכולם דשים בה כאן ללא הרף? מה אני אמורה לעשות עם הזחילה הזחוחה הזו? עם הללכת אחריך בעיניים עצומות? עם ה- אני אוביל, אני אנווט הכל כך גנרי? עם ה- תשעני עלי ותגיעי רחוק? אה, Q? מה זה אומר שאנחנו חוקרים יחד לכל הרוחות? מי המוביל ומי המובל? ואז כשנגמרים לי פתאום סימני השאלה הוא מתרכך, that's my girl, הוא אומר. ידעתי שאת חומר ראוי ללמד לשאול. 

 

 

 

 

 

לפני 6 ימים. 17 בפברואר 2024 בשעה 13:17

 

 


Vs. one minute late

 

לפני שבוע. 16 בפברואר 2024 בשעה 15:58

Q הוא כנראה חומר אפור. וזו בעיה רצינית. כי אני לא הוכשרתי לכך בקורס נשלטות מתקדם,  מחזור 19 חורים.

שילוב בלתי נסבל של עדינות  ורוך וציניות אלגנטית, עוטפים היטב ובאדיקות סאדיזם אולד סקול. כזה שהוא חושף במשורה, ותמיד עם חיוך. ובלי טיפת אגו. לכל הרוחות מעצבן אותי לגלות איש כל כך גדול עם אגו כל כך קטן. אני חושבת שזה לא מאוד אנושי, ומבינה מה זה אומר על הסאדיזם שטמון שם. ובינתיים הוא מזמין אותי להתלוות אליו לג׳ז בריטי של שישי בלילה. וזה בא עם מנת אדרנלין גדושה כי ללכת עם Q למועדון ג׳ז זה לגמרי לשבת עם ת.ס אליוט בערב הקראת שירת ביכורים למתקדמים. ואני יודעת שהוא בכלל יהיה מרוכז בתחת שלי ופחות בסקסופוניסט. והתחת שלי ירגיש קצת מבוקר יתר על המידה ויתכווץ עוד הרבה לפני שזה יהיה מוצדק, או הולם. כי אין אצל Q ליד או בערך. הוא חומר אפור מדויק להחריד. הנה, ככה;

 

אה ופרל ג׳אם מוציאים אלבום חדש באפריל. חומר משובח כשלעצמו 

 

לפני שבוע. 15 בפברואר 2024 בשעה 12:04

אני עדיין מכושפת מהמופע הזה שנפרש לנגד עיני לפני שבועיים במועדון דחוס בציריך. אני חושבת שאני לומדת לאט לאט לזהות דינמיקות מורכבות ממה שהורגלתי בו. אני לומדת שהעולם אינו באמת שטוח ואפשר להתקדם מעבר לקו שנראה בבירור. כל מיני תובנות כאלה של אנשים צעירים, שאיחרתי לספוג. זה לא שלא עשיתי דברים משמעותיים, אבל לא היה בהם ניואנס. למי יש זמן לניואנסים כשאומרים לך לכבוש את העולם. או לפחות לצאת מהשביל הברור. לא היתה לי ברירה אלא לפרוץ בכל הכח בלי לשים לב לדקויות על הדרך.

אבל עכשיו Q כאן. ופתאום נגלות הרבה דQויות כשנמצאים ליד Q. רוב הדQויות ש-Q מדבר עליהן, נשמעות לי זרות.

ו-Q יודע, ומנחם, לאט, לאט, בזמן שהוא מהדQ עוד לולאת Q סביבי.

 

 

לפני שבוע. 14 בפברואר 2024 בשעה 15:05


or is it one too little beer?

 

 

you be Mickey, I be Faye

לפני שבוע. 14 בפברואר 2024 בשעה 7:03

לפני שבוע. 13 בפברואר 2024 בשעה 23:07

בתור נשלטת יש לך מגוון מאוד מצומצם של ברירות. למעשה, שתיים בלבד. לציית. או לא. פשוט, קל, נח לתפעול.

כשאת נשלחת לקפוץ מצוק, תלכי לקצה הצוק ועוד צעד אחד, פשוט. כמבוקש.

ואמנם קשר שליטה מתפתח, צפוי (שלא לומר ראוי) שיביא את שניכם לקצה הצוק לא פעם יחד. גם אז, תלכי לקצה הצוק ועוד צעד אחד, פשוט. כמבוקש. אם הסתבר לך בדיעבד שקפצת לבד, זה האות לעזוב.

הצד השני אינו אול אין.

 

לפני שבוע. 13 בפברואר 2024 בשעה 19:24

If not,

I'll bend you to fit.

 

Q., Feb 2024