לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא יכולה להשתחרר

מחשבות דברים וגברים שעוברים עלי
לפני 3 שבועות. 30 במאי 2021, 17:11

אני מאוד יסודית, כבר לפני 5 שבועות שידיעתי על החתונה בי-ם התחלתי לתכנן את הפגישה. אני גרה בשרון ואני צריכה גבר דומיננטי מי-ם שיהיה זמין בערב של החתונה. היו הרבה שדיברתי איתם - אך נעלמו לאורך הדרך. היה אחד מאוד דומיננטי שגם מגיע מידי פעם למרכז אך לא יצא לנו להיפגש - אותו רציתי. הוא מאוד מאוד גברי ומחוספס כזה - כמו שאני אוהבת. כזה שאילו פגשתי אותו ברחוב מיד הייתי נמסה גם כך. הוא ישר נדלק על הרעיון. ככל שהתקרב הערב בגדול נרגשתי יותר ויותר.
הוא כבר שבוע לפני התחיל לתת לי הנחיות - לקנות חוטיני תחרה אדום ולשלוח לו תמונה. (בהתחלה רצה שאני אקח לה - אך מאז שמישהו קרע לי במיפגש - אני לא מסתכנת יותר). הלכתי באותו יום למקום מרוחק וקניתי כמה זוגות כדי שלא יהיה לי מוזר... ושלחתי לו תמונות של כולם. הוא חזר ואמר לי ללבוש את הורוד לעבודה ולשלוח לו תמונה - עשיתי והוא החמיא לי על המראה והביצוע. כל היום הרגשי מיוחמת וחיכיתי כבר ליום שלישי. הוא אסר עלי לעשות סקס איתה או גברים אחרים עד פגשיה וגם לא לאונן - היה מאוד קשה!
ביום שלישי הוא יצר איתי בבוקר קשר לוודא שניפגש - אהבתי. היה מסובך איך ללבוש את החוטיני לחתונה - הרי התלבשנו בחדר שינה לפני החתונה והיא תמיד מתעקשת איזה מכנס וחולצה אלבש... אז רק לפני שיצאנו נכנסתי לשירותים והחלפתי לחוטיני האדום עם התחרה שהוא בחר.
נסענו והייתי חרמן כל הדרך לקראת הפגישה. כשהגענו לחתונה חניתי בכוונה רחוק מהכניסה - למרות שהגענו די מוקדם כדי שיהיה לי תירוץ כשאני נעלם... היא שאלה למה לא לחנות קרוב לאולם - כבר הכנתי תשובה מראש - כדי שכשנצא לא נחכה שכולם ייצאו, וגם פעם חסמו לנו.
נכנסנו לאולם הגדול בי-ם הרגשתי חשופה כזו, אך הרגעתי את אצמי שאיש לא שם לב. ודאגתי לא להתכפף או משהו כזה. נכנסתי לשירותים וסמסתי לו שאני מוכנה בהתראה של 10 דקות לצאת. הוא ענה שיגיע עוד כשעה. לא יכולתי לחכות. אמרתי לה שאני הולך לשירותים ולנשום מהסיגריות - באמת האולם היה מלא בעשן, ואיני מעשנת.
יצאתי והתחלתי ללכת לכיון הכניסה, שם גם האוטו שלנו חנה, הוצאתי מהאוטו שקית קטנה. והוא אסף אותי וחנה בקצה עוד יותר מרוחק. יצאתי לצד שלו. הוא הורה לי להוריד את המכנס ולהראות לו את התחת עם החוטיני, ביצעתי. הוא החמיא לי ממש ונתן לי כמה סטירות לתחת. פרסתי את מגבת המטבח שהיה בשקית וירדתי על ברכיי והכנסתי את הזיין החצי עומד לפה שלי. כ"כ חיכיתי לרגע הזה - ליקקתי את הזיין וביצים החלקות וגדולות שלו. הרגשתי את הזיין מתנפח - תמיד מחמיא לי כשהיין מתנפח בגללי! תחושה עליאית שקשה לתארו. אז הוא החזיק בראש והתחיל לזיין לי את הגרון פנימה חזק החוצה לאט כזה - פנימה עמוק והחזיק שם ובקושי נושמת אך מקבלת באהבה. הייתי כבר בעניים כשאמר שהוא עומד לגמור ושאני אעמוד שיוכל לגמור לי בחוטיני. הוא ממש נצמד אלי ומילא את החוטיני הקטן והאדום בנוזלים הרבים שלו. הוא סובב אותי וניגב את הזיין שלו על התחת שלו - נכנס לאוטו ונסע. אני שם עומדת והזרע החם שזכיתי בו נוטף לתוך המכנס. הורדתי את הגופיה לכסות את החוטיני הספוג והנוזלים הרבים והעליתי את המכנס וחגרתי. הכלתי כאשר אני מרגישה את הנוזלים לאורך הרגל והגיעו לגרביים. מזל שחשבתי על זה קודם ולבשתי גופיה - ולא סתם גופיה - אלא כזו שהיא מאוד ארוכה... חזרתי לאולם ונכנסתי לשירותים לוודא שלא רואים עלי. המכנס היה ג'ינס שחור (בכוונה בחרתי) שספג הכל בלי להראות סימנים. היה סימן עגול על החולצה בצד שמאל (מעל ללב) לא ממש יוכלו לזהות מה זה אבל ראו שזה רטוב. בטח נזל לו בדרך מהפה לי לחוטיני. החלטתי לא לנגב.
חזרתי לשולחן, היא הייתה עסוקה בשולחן אחר עם חברות שלה... המון פעמים הסתכלתי על הכתם היחיד על החולצה. זה התיבש לכתם לבן. כשהיא חזרה ציינתי שנשפך עלי טחינה מהסלט כרובית שהייתה שם. כ"כ רציתי להשאיר כל טיפה עלי. ובתוכי רציתי שעולם יידע כמה אני זונה.
תודה סמיר

לפני שנה. 18 במאי 2020, 8:22

דיברנו כמה פעמים כאן בצ'אט. הוא מאוד גברי ודומיננטי ואני נשית וזקוקה כבר תקופה לגבר כזה.

לדבריו יש לו הרבה נסיון והמון ביקוש.

הוא אומר שכדי להיפגש איתו אני צריכה להראות התמסרות מראש ומעמיד לי משימה לפני שניפגש.
הפעם כתנאי לפגישת הכרות רצה שבפגישת זום עם העבודה במחשב אני אשב במיני ועקבים ושהוא יראה את זה לייב בזום בטלפון.

הסברתי לו שוב כמו בפעמים קודמות שאני לא מתמסרת לגבר שלא מכירה ושמסוגלת להתמסר רק לגבר אחרי תהליך של הכרות והתמסרות.

הוא טוען שזה מוכיח שאני לא רצינית ולא מסורה באמת!
אני באמת מוכנה להגיע רחוק עם הגבר המתאים אחרי תהליך הכרות והתמסרות, ולא לכל אחד ככה בלי להכיר - אני נורמלית או משהו לא בסדר בי?

לפני שנה. 21 באוק׳ 2019, 14:20

את החופשה בברצלונה תיכננו הפעם חודשיים מראש. אמנם אין לי קבוע כבר תקופה אך המחשבה שיותר משבוע לא יהיה לי משהו גרמה לי להתחיל לחפש איך למצוא גברים בברצלונה – למרות הקושי הברור לצאת והכל. קניית הכרטיסים מראש היקנה לי מספיק זמן להתחיל לחפש משהו... נכנסתי לכמה אתרים בחו"ל ונרשמתי, החיפוש לא קל, מצריך זמן והרבה סבלנות. פתחתי חשבון והתחלתי לחפש גבריים באזור ברצלונה. מהר מאוד הבנתי שהאתר המועדף היא GayXchange הבנתי שאני סוג של מה שהם קוראים puta. מאוד קשה לשכנע מישהו מעכשיו לעוד כמה שבועות ורוב אלה שדיברתי איתם לא היו סבלניים או שפשוט התאדו להם. בכל זאת היו שניים ששמרתי איתם על קשר ושנתנו לי דרך לתקשר איתם כשאגיע. אחד היה נהג מונית גברי ודומיננטי מאוד, השני מקומי בהיר שרירי וחלק.

שלחתי לשניהם הודעות יום לפני הטיסה, רק נהג המונית ענה לי. הוא גם מאוד מצא חן בעיני – היה בו משהו מאוד דומיננטי והרבה ביטחון עצמי עם מראה גברי מאוד. במשך השבוע שהייתי שם פעמיים קבענו. ופעם אחת אני לא יכולתי לצאת ברגע האחרון – זה מאוד הרגיז אותו. ואילו פעם שניה הייתה לו נסיעה לאזור רחוק ולא חזר בשעה סבירה כך שלא יכולתי לצאת (הוא נהג מונית). רק בערב האחרון לפני הטיסה יצא לנו סופסוף להיפגש. יצאתי מהמלון בטוענה של קנות דברים לארוחת הבוקר, אך בעצם יצאתי למקום המפגש איתו..

במהירות הגעתי למקום שקבענו וחיכיתי. הייתי בלחץ וחיכיתי והוא לא מגיע. חיכיתי מעל 15 דקות וכמעט אמרתי נואש. אך לבסוף זיהיתי את האוטו, החלון של הנוסע היה פתוח והצצתי פנימה. ראיתי גבר ערבי מאוד גברי עם היד על הזיין. הוא סימן לי להיכנס. רגע ועברו בי מיליון מחשבות. מה אם הוא יפגע בי ומה גם שהסוד שלי יתגלה בעקבות זאת... מוזר שזה יותר הפחיד אותי מאשר פגיעה כזו או אחרת. ניסיתי להגיד שלא נראה לי, אך לא יכולתי, שוב נכנעתי לצורך העמוק הזה ששולט בי, בצורך להתמסר לצרכיו המיניים של גבר חזק. פתחתי את הדלת והתיישבתי. הרגשתי שאני נצמד לי לדלת. הנה אני חרמן מוות להתמסר לגבר הדומיננטי והחזק הזה שלידי, ומצד שני אני בארץ זרה בשעת לילה ברכב של ערבי חזק (כנראה אלג'ירי – אך לא העזתי לשאול, הוא ידע שאני מישראל). די מפחיד, הרגשתי את הדופק שלי מאיץ ונשימות מתגברות. כשהתיישבתי הוא הוריד את היד מהזיין שלו וראיתי שהמכנס שלו היה פתוח והזיין הזדקר לו החוצה, מעט זיין בננה (אוהב כאלה). הוא הסתכל עלי במבט משפיל כזה – קשה להסביר – כאילו אומר: אתה תעשה את מה שמצופה ממך כי אתה בידיים שלי. ומיד לקח את ידי בכוח ושם אותו על הכלי הזקור שלו. הרגשתי את השפעת הדומיננטיות שלו עלי והייתי חרמן, אך מפוחד - תערובת של רגשות שמאוד מבלבל. ככה נסענו קצת עד שעצר באזור חשוך בצל של עץ מתחת לפנס רחוב צר ליד מה שנראה כגינה או פארק. במין פתאומיות כזו הוא דחף את הכיסא אחורה והשעין אותו לאחור ובביטחון - כאילו שאין מצב שאתנגד - הסתובב ותפס לי את הראש והוריד אותו לזיין שלו. נתתי לראש שלי להתמסר לקצב היד שלו. מצצתי לו ככה – אבל היה קשה כי החזיק לי את הראש בכוח והתנוחה לא קלה. אחרי מספר דקות הוא קם והשכיב את הכיסא שלי קצת לאחור והוריד את המכנס יותר נמוך ועלה עלי. בסוג של מיומנות הוא לפת בכוח את הלחי שלי משני הצדדים בצורה שגרמה לפה שלי להיפתח ופשוט זיין לי את הפה בכוח רב. תחילה ניסיתי להשתחרר, עקב הכאב והחשש שיעשה לי סימנים. אך הבנתי שזה רק יכאב יותר ולא ידעתי למה לצפות – פשוט נכנעתי ללפיתה החזקה שלו ולתנועות הקצובות לעןמק הפה ומידי פעם מגרד לי את אחורי הגרון.

בשיחות לפני המפגש הסברתי לו שחשוב לי שלא יגמור לי בפה ושאשמח שיגמור לי על החזה כדי שאוכל להתמרח ולהישאר עם הזרע שלו עלי. קיוויתי שיעמוד בהבטחה שלו ולא יגמור לי בפה - מאוד חשוב לי לשמור על הבריאות. מהר מאוד שכחתי מהכל ופשוט התמכרתי לתנועות של הזיין שלו בחלל הפה שלי. הראש התנדנד מעט קדימה ולאחור עם הקצב שקבע והראש הלך והסתחרר והלך למקומות אחרים וכבר לא ממש הרגשתי את הלפיתה החזקה שלו – רק את תחושת הזיין המנופח בפה והראש זז קדימה ואחור. זוכר בי את הרצון שיגרד לי את הגרון עם הזיין שלו - אך רק מידי פעם אחרי כמה כניסות ויציאות היה נותן תנופה חזקה ואגרסיבית שהרגשתי את הזיין מגרד לי את החלק האחורי של הגרון. נכנס - יוצא, נכנס - יוצא, כמה פעמים ואז נכנס בחוזקה ומרעיד אותי, ויוצא לאט, ושוב נכנס בכוח ומרעיד לי את הראש וכולי. הביצים הכבדות פגעו בסנטר שלי, אך בעיקר הרגשתי את הזיין שלו נכנס ויוצא - סוג של היפנוט. מכה שוב ושוב. קצב קבוע וממסטל. לא רציתי שייגמר. הייתי במצב שקשה לי להסביר – כאילו מסתכל על עצמי מהצד. על גבר ערבי חרמן ודומיננטי שמשתמש בי לסיפוק צרכיו המיניים, ההופך את הפה שלי לכוס. הוא שלט בפתיחת הפה בעזרת שתי אצבעות מיומנות בשני צידי הלחי, ולא הרפה. השולט בכל תנועה שלי ושאני מתמסר. ראש מסוחרר. הרגשתי כאילו גבר אחרי גבר מזיין לי את הפה. כאילו מלא גברים עומדים מסביב לאוטו ורואים איך הוא משתמש בי, ואיך אני ה-puta הקטנה שלו. סוג של התמסטלות שקשה לי להסביר, אולי סוג של מצב היפנוטי. התנועות הקצובות והתחושות התערבבו לי כאילו לא הייתי שם – מתקשה להסביר את התחושה – אך מכיר אותה היטב מכמה פעמים בעבר.

לפתע התעוררתי בפתאומיות, הרגשתי שהוא לופת אותי חזק יותר (וממש מכאיב) והתנועות והקולות מבשרים שהוא עומד לגמור. כאילו מתעורר מתוך טראנס, הראש מסוחרר ועדיין לא ממש מצליח להגיב לפקודות שלי. ניסיתי להזיז את הראש בכוח. הוא שיחרר אותי כדי לתת לי סטירה והצמיד לי את הראש למשענת הכיסא כשהוא גומר לי על הפנים בכמה שפריצים. ואז מנגב אותו עלי כאילו הייתי סמרטוט. זוכר שנשארתי שם כמה ככה בלי לזוז במה שנראה כהמון זמן. המון זמן במצב מעורפל שכזה. לא זזתי גם אחרי שירד ממני. הרגשתי את הזרע הדביק שלו נוזל מהפנים וגם קצת שנכנס לאוזן. ישבתי ככה המום רגע ארוך. הרגשתי שהרכב נוסע.

ואחרי זמן מה הרכב נעצר והוא פונה אלי – משהו שלא עשה מהרגע שנכנסתי לאוטו שלו. קרא לי puta שאל מה לגבי מחר? אמרתי שאנו נוסעים לשדה. הוא נתן לי כרטיס והציע שיסיע אותנו לשדה למחרת בהנחה במחיר עלות לדבריו של 20€. שילמנו 34€ מהשדה למלון. עדיין ישבתי שם עם השפיך עלי ועדיין מתאושש. תחושה מוזרה לדבר על המשפחה והכל כשאני במצב הזה. אמרתי לו שאחשוב על זה והוא הוריד אותי איפה שאסף אותי.

בכיס היו לי שני מגבונים שהכנתי מראש, הנחתי אותם על הפנים כשיצאתי ובעזרתם ניגבתי את השפיך שלו מהפנים, וקצת מרחתי על החזה כמו שאני אוהב. למזלי הוא לא עשה לי סימנים, אך בבוקר ראיתי שריטה קטנה וזה בהחלט יכול להראות מגילוח. אך בתוך הפה נשאר לי פצע פנימי בצד שמאל מלחץ הלפיתה החזקה שלו. האמת שעדיין יכול להרגיש את הלפיתה שלו על שני צידי הלחי והרגיש את הזיין שנכנס ויוצא בקצב - מזל שלא רואים עלי ולמדתי להסתיר הכל.

מבחינתי, הערב האחרון בברצלונה היה שיא החופשה...

כל היום התלבטתי האם להתקשר כדי שייקח אותנו או לא. מצד אחד הדליק אותי לראות שוב את הגבר שהתמסרתי אליו, להרגיש את הדומיננטיות שלו - בצוה זו או אחרת. אך מצד שני קבעתי חומה סינית בין העולם הזה שלי למשפחה, חומה שבלעדיה לא היית מצליח להתמסר. אך משהו בו ובדומיננטיות שלו גרם לי לחשוב שבכל זאת ניסע איתו - ולא בגלל המחיר. משהו בי רצה שוב להתמסר אליו ולוא בזה שהוא יסיע אותנו. אולי לשוב ולראות את הכסא שבו התמסרתי. להיזכר בראש המסתחרר ובלפיתה החזקה שלו. אולי קיוויתי שנעצור באיזה תחנת דלק לרדת לשירותים למציצה קלה. אך ידעתי שלא מעשי וההגיון גבר הפעם.

מה אתם אומרים – הייתי צריך לקחת את הנסיעה איתו?

לפני שנה. 30 בספט׳ 2019, 9:47

מישהו שדיברתי איתו תקופה בהפסקות מאוד היה לטעמי ואהפך. הבעיה שהוא גר במושב באיזור אשדוד ואני גרה בשרון - לא מעשי להיפגש.

לפני כשבוע כתבתי לו שאני בחתונה ביום חמישי באיזור אשדוד. אמנם נסעתי עם האישה אך שאני מאמין, אבל לא מבטיחה, שאוכל לצאת למציצת הכרות חפוזה.

קבענו שאשלח לו הודעה כשאני מגיעה וננסה לתאם. הייתה לי תחושה שלא ממש ייצא. הוא אמר שרוצה שאני אלבש חוטיני. - אח"כ סיפר לי למה היה חשוב לו.

כשיצאנו לדרך שלחתי לו הודעה וגם כשהגעתי שלחתי לו הודעה.

הוא שלח לי הודעה שהוא כבר בחניה ושאצא אליו. לקח לי 10 דקות עד שמצאתי עצמי יוצאת לחניה ומסמס לו. נכנסתי לאוטו - הוא היה גברי וערס כמו שזכרתי. הזיין השחום וחזק כבר היה בחוץ - התכופפתי והוא נסע לפינה. הוא פתח את הדלת ואמר שאצא לרדת לו על הברכיים מהצד שלו. עשיתי את זה שם ובין הרכבים הרגשתי מוגנת. אחרי כמה דקות שהקדשתי שהוא עומד לגמור הרמתי את החולצה שיוכל לגמור לי על החזה. הוא סגר את הדלת ונסע לו והשאיר אותי ככה. התמרחתי והלכתי ברגל לשירותים ולאולם.

הוא שלח לי הודעה שהייתי טובה, אך רוצה שלהבא אבלע.

שאלתי למה בכלל לא בדק אם אני לובשת חוטיני, הוא ידע שאם אלבש אהיה חרמנית כ"כ שאמצא כבר את הדרך לפגוש אותו.

מקווה לפגוש אותו שוב - חבל שהוא רחוק.

לפני שנה. 22 בספט׳ 2019, 16:35

כבר שבוע לפני שנסעתי לחופשה עם המשפחה התחלתי לדבר עם גברים מהצפון. קבעתי עם שניים כבר מראש - אך לא היה בטוח מתי ואיפה בדיוק.

היינו שם 3 ימים וכל פעם שניסיתי לתאם לא הלך. רק ביום האחרון ממש הצלחתי וקבענו שם בצד הדרך בלילה. אני יצאתי לעשות קניות לקראת הנסיעה חזרה למחרת. הגעתי וחיכיתי לו רק בחוטיני כפי שדרש בצד הדרך. חיכיתי וחיכיתי קריר שם בתקופה זו אבל הייתי חמה כבר לזיון טוב. כמעט נסעתי כשבדיוק הוא הגיע. היה מבוגר יותר ממה שאמר אך בהחלט גברי וחזק ומאוד חרמן. הוא פשוט סובב אותי ועשה את שלו ונעלם ורק השאיר לי את הנוזל שאני כה מכור אליו. התלבשתי וחזרתי ונשארתי ככה עד מחרת בערב שחזרנו הביתה.

חבל שרק בלילה האחרון יצא לנו.

תודה לך גבר אלמוני.

לפני שנה. 5 בספט׳ 2019, 16:40

היא בחו"ל עם חברות. חישפתי בצ'אט כבר גברי בערב.

הוא נהג משאית ערבי מהמשולש - גברי כמו שאוהבת.

חיכיתי לו לבושה - והוא זיין אבל גמר מהר מידי :-(. טען שאני סקסית מידי. התלבש והלך תוך 5 דקות - באסה. אבל לפחות השאיר את הזרע שלו עלי.

פעם ראשונה שגבר מגיע אלי הביתה. מאוד מפחיד.

לפני שנה. 4 באוג׳ 2019, 12:08

מגיעים לחוף עם המשפחה. מחפשים מקום לפרוש את השמיכה.  היא רוצה במקום שמלא ערסים עם מוסיקה חזקה ואני מעדיף מקום שקט, אך נכנע לרצונה.

ופורשים שמיכה ופירות והילדים רצים ומשחקים בחול, נכנסים לים וחוזרים.

בינינו לבין הים חבורת ערסים שותים ומשחקים מטקות עם מוסיקה חזקה. הגבריות שלהם, החזה הגברי, המראה הקשוח משגע אותי. מידי פעם שמה לב שאני בוהה והמחשבות מתרוצצות. אוטומטי מסתכל למטה לכיון החבילה... מנסה שלא ישימו לב... קשה לי. מנסה להתעלם מקיומם כאן לידי - ללא תועלת.
ושוב חושבת לעצמי אילו הייתי נקבה....

לפני 5 שנים. 12 בדצמ׳ 2015, 17:34

הוא שיפוצניק ערבי שעובד אצלינו בבניין כבר תקופה. הוא כנראה אחראי או משהו כזה כי אני רואה אותו מביא אחרים – רצף למשל עכשיו, אך הוא גם עובד קשה בעצמו. מזה ימים שהוא עובד על הנחת רצפה חדשה במרפסת של השכן, וכיון שהמרפסות מדורגות אני רואה את הגוף שלו המיוזע כי את החולצה הוא מוריד מאוד מהר. הוא שרירי שזוף ומאוד גברי כזה. כבר כמה פעמיים יצא לי לדבר איתו כשנכנס ויצא מהדירה. הוא גר בשטחים וחייב לחזור למחסום עם ערב. אני ממש מחכה לראות אותו וחושב עליו המון.

לא, אין לי מושג אם הוא בעניין, וגם איני יודע איך לבדוק ודי חושש האמת. אך אמרתי לו שאזמין אותו לתת לי הצעת מחיר לשיפוץ כמה דברים אצלי בבית והוא אמור להגיע ביום ראשון אלי לעבור על כמה דברים – מקלחת, נזילת מים במזדרון ואולי עוד משהו שרוצה לעשות במרפסת.

הלוואי והיה לי אומץ והייתי יודע מה לעשות... חבל שחסר לי האומץ.

 

לפני 5 שנים. 5 באוק׳ 2015, 8:53

עוברת משבר ומנסה להשתחרר לחזור למסלול הנורמל. גונזת את הביגוד הנשי במקום רחוק. חושבת לעצמי הפעם אצליח לברוח. הפעם לא חוזרת להיות נקבה יותר. משכנעת את עצמי שאני גבר ככל הגברים.

מצליח לא לחשוב על הצד השני שלי. מצליח להתרכז בלהיות גבר כמה שאפשר. עוברים כמה ימים ולפעמים גם כמה שבועות. ומרגישה הנה אני על המסלול. מתחיל להרגיש מידי פעם מחשבה, אך מדחיק וממשיך כגבר.

ואז זה קורה. פתאום רואה אותו - גבר דומננטי או גבר שרירי. והכל מתנפץ. מרגישה פתאום נשית וקטנה. מרגישה משקל כבד על הגוף שמוריד אותי לברכיי. מרגישה איך גופי אומר לי רדי למצב. רדי למקום שלך על ברכיים כמוצצת. לא פעם חשה שהגבר מרגיש את מה שעובר לי בפנים. מרגיש בטוח משהו, יתכן ולא ממש מזהה איך אני נלחמת בעצמי להישאר מולו. נמסה בפנים וגרון מגרד, לעתים גם מאחור מגרד.

מאותו רגע נשברת ויודעת מי אני באמת בפנים.