סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

העולם של Miss X

מחשבות, תהיות, רצונות וחוויות.
לפני שנתיים. 4 בנוב׳ 2017, 3:43

אנשים שכותבים עם יותר מדי סימני קריאה, 

אנשים שמשתמשים בסימני קריאה במקום פסיק או נקודה,

אנשים שחושבים שיש סיבה לשים סימני קריאה בתחילת משפט,

אנשים שחושבים שאם הם משתמשים בסימן(י) קריאה זה הופך אותם לצודקים. שנאמר, פחחחחחח.

לפני שנתיים. 6 בספט׳ 2017, 1:20

קודם כל את לשה אותם טוב טוב, כמו פלסטלינה או חימר, מרככת אותם כדי שיהיה קל יותר ליהנות מהם ויכאב לו כמה שיותר. כשהייתי קטנה אהבתי מאוד לעבוד עם חימר.

 

אחר כך את ממשיכה בכייף שלך, משלבת שיטות שונות, שילוב אומנויות. מדי פעם משלבת קצת הנאה עבורו בין הכאב.

 

בין לבין מביטה בו ורואה איך כל כאב מזיז אותו אחרת, מושך אותו קדימה או אחורה, מפיק ממנו צלילים שונים, גורם לו לעצום את העיניים או לעוות את הפנים.

 

מחזיקה לו את היד כדי שלא יגע בביצים או שלא ינשוך את היד. מביטה בידיכם השלובות ויודעת שהוא כולו מתמסר לך.

 

 

לפני שנתיים. 24 ביוני 2017, 17:40

כבר כמה זמן שאני משתעשעת במחשבה שהעבד שלי ינקה אותי אחרי שאני עושה צרכים, גם מלפנים וגם מאחור. כשאני בשירותים הוא ישב מולי על ברכיו וברגע שאקום ילקק עד שאהיה נקיה לחלוטין ובסוף יודה לי על הזכות לנקות אותי.

לפני שנתיים. 2 ביוני 2017, 4:57

לפעמים אני עדין רוצה אותו.

את הבלתי מושג, הבלתי אפשרי.

ההוא שאם רק יכולתי להשפיע עליו היה פה איתי.

היחיד שאני לא יכולה לשלוט בו, תרתי משמע.

לפני 3 שנים. 25 באוג׳ 2016, 1:43

איך עם כל האסרטיביות, ניסיון החיים וההיכרות עם הנפשות הפועלות, במובנים מסוימים אני עדין תמימה. נותנת לאנשים צ'אנס ועוד צ'אנס ומופתעת שמקבלת סטירה.

לפני 3 שנים. 2 באוג׳ 2016, 20:22

לפני 4 שנים. 30 באפר׳ 2016, 11:01

כשהזין שלך זקוף כמו טיל. כשתחכה שאפתח לך את הדלת תפתח את המכנס ותוציא אותו. תקווה שאף אחד לא יעבור בחדר המדרגות ויראה.

אני אפתח את הדלת ואמשוך אותך פנימה מהזין שלך. אעמוד מולך ואלטף אותו. אתה שולח יד ומלטף את החזה שלי.

"מותר לך?"

אתה מביט בי כמו כלבלב שיודע שעשה דבר אסור. 

סטירה.

אמעך את הביצים שלך עד שתצעק. "תתפשט". אתה מתפשט ואני מלטפת את הביצים שלך ומועכת לסירוגין. הזין שלך מטפטף ואני אוספת כל טיפה, מלקקת. "אתה מת לליקוק בכיפה... בזין...", אני אומרת לך ואתה מסנן "כן, מיס" חלש. מתכופפת לזין שלך, מלקקת, אתה נאנח ואני נושכת בתאווה את הכיפה. לזה לא ציפית.

"תפשיט אותי". אתה מפשיט אותי ומסתבך עם החזיה. "כלבלב טיפש!". אתה מוריד מבטך ואני מגישה לך את החזיה. אתה מניח אותה בצד ומבטך לא זז מהשדיים שלי. "לא לגעת! אם תיגע, תענש", אני אומרת בעוד אני מאוננת לך ביד אחת וסוחטת אשך בשניה. אתה על סף גמירה, נאנח. אני מפסיקה לאונן ואתה מבקש "עוד, מיס". אתה מת לגמור. "עוד לא", אני אומרת.

משכיבה אותך על הגב ועולה על הפנים שלך. "תלקק, כלבלב, תלקק טוב". אתה מלקק, שותה את הנוזלים שלי בעוד אני נעה על פני הפנים שלך, מכוונת אותך. הידיים שלי על הביצים והזין שלך, סוטרות, מועכות, סוחטות. אני מתרוממת מעט מהפנים שלך ומביטה בהן. אתה שותק,לא מבין מה קרה. "מה, כלבלב? דבר". אתה תוהה מדוע התרוממתי. "רוצה להמשיך ללקק אותי?". אתה מסמן בתנועת ראש שכן. "למה מגיע לך ללקק אותי?". "כי אני כלבלב טוב עם לשון מעולה ואעשה הכל כדי שתגמרי לי על הפנים". "הכל?" אני שואלת בחיוך ומתיישבת על הפנים שלך. אתה באמת עושה הכל ומביא אותי לאורגזמה מרעידה.

"קום!". אני נשכבת על הגב, מפסקת רגליי ומורה לך להיכנס בין רגליי. מושכת אותך אלי מהזין שלך, מרימה אותך לחזה שלי ומגישה לך שד. אתה יונק חזק, נושך, מלקק. אני נאנחת ומועכת את הביצים שלך, נועצת בהם ציפורניים.

אחרי שסיימת לטפל כראוי בחזה המלכותי אני מגישה לך קונדום. "תגרום לי לגמור שוב". אתה חודר אלי. אתה כבר מכיר אותי ויודע בדיוק איך אני אוהבת שאתה מזיין אותי. אתה מביא אותי לגמירה שוב ושוב. אני גונחת בקול. "כן...אתה כלב טוב! כלב מעולה...מגיע לך פרס". אתה מביט בי ואני מנשקת אותך. "תגמור". אתה מיד מתפוצץ בתוכי. חודר כמה שיותר עמוק ונאנח בקול. פניך מול פניי, אני מלטפת את ראשך ואת לחייך. "אתה כלב טוב! אני אוהבת את הכלב שלי" ומנשקת אותך נשיקה ארוכה. אתה נרגע בתוכי ואז יוצא ממני, נשכב לצידי, מחבק אותי ומלטף את החזה שלי. אתה מביט בי. "גם אני אוהב אותך, מיס", מנשק אותי בתשוקה. אני עוצמת עיניים ונרדמת בחיבוק שלך.

לפני 4 שנים. 23 באפר׳ 2016, 9:49

שלא מעכתי אשכים, מרגישה את הצורך בוער בי. מרגישה את התחושה בקצות האצבעות. מתגעגעת למגע של אשך גדול, חם בכף היד. בהתחלה הוא קשה ומתנגד וככל שמועכת יותר - מתרכך ומתגמש. 

מתגעגעת למבט המצפה שמחכה להתעללות, רוצה ומפחד במקביל, למבט התוהה כשאני מלטפת את אשכי העבד, כמעט מתמכר למגע, דרוך כי יודע שבקרוב תנחת מכה. כמהה לשמוע את הנשימות הכבדות, הגניחות, האנחות, הצעקות, לשמוע אותך מתחנן שאפסיק ורגע אחר כך מתחנן שאמשיך.

לפני 4 שנים. 19 באפר׳ 2016, 0:12

כשהוא מתאמץ מאוד אפילו שקשה לו כי הוא לא רוצה לאכזב אותי, כולי מתמלאת גאווה בעבד שלי ואני יודעת שבחרתי נכון.

לפני 4 שנים. 12 באפר׳ 2016, 14:00

כשבכל רגע פנוי אני חושבת על למעוך ולנשוך ביצים וזין? רטוב פה מדי ולא כי גשום.