לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד כי ימלוך ?!

אם זה לא היה כואב לנו באופן אישי לא היינו מפסיקים לצחוק לרגע .
לפני חודשיים. רביעי, 13 בנובמבר 2019, בשעה 14:23

אני רוצה למות !! 

כל כך רוצה למות !! 

חחחחח במה אני נאחז כל כך חזק ? מה עוד נשאר ? חוץ מהרגע הזה.. שעבר כבר ועוד אחד .. ועוד אחד .. ? 

כל רגע הופך למחניק יותר ויותר ... כל נשימה ונשיפה מהדקת את החבל על הצאוור . לא נותר כלום ..אלא לנשום עוד קצת .. ועוד קצת .. 

 

מה הטעם במשחק המזויין הזה ? של החיים והמוות ? 

מה הטעם במלחמות .. מה הטעם .. בעוד הנאה מזויינת .. שתנסה להעלים את הכאב ואת החרדה ... בצורה כל כך גועלית ומכוערת ..

 

מה הטעם בלחיות אם אנחנו כבולים בצורה כל כך אכזרית ושיטתית .. בני אדם ..כמו חיות .. שמובלות לטבח .. אחת אחרי השנייה .. בסדר מופתי .. עבדים של המערכת ... 

 

ואף אחד לא פוצה פה .. ולא מדבר ... ולא מרגיש .. ולא מוחה .. ולא חיי ... ולא מת ...והשיטה מזינה את עצמה .. בדם שלנו .. בחיים שלנו .. בפאקינג חופש שלנו ... בכל ההוויה שלנו .. חבורת עבדים .. ללא יוצא מן הכלל .. העשירים והעניים .. והשולטים והנשלטים .. והמלכים והמשרתים .. כולנו כולל כולנו אחראיים לשיטה הזו ... ואנחנו יצרנו אותה .. בידיים שלנו .. בזיעה שלנו .. ועכשיו .. קם הגולם על יוצרו ..  ורצונו של הגולם הוא אחד .. וברור .. להשאיר אותנו בחלום .. בכל מחיר ... להשאיר אותנו חולים ... בהזיות .. שנמשכות אלפי שנים ... וימשיכו .. לנצח .. והאחד שינסה להתעורר... מייד יפול .. והשיטה .. תנצח .. תמיד ... וחופש נשאר רק פיקציה . . אשלייה מתוכננת .. שיטתית .. ויעילה .. וההבדל בין חברות ההיטק לבין תעשיית הבשר .... לא משמעותית בכלל .. כי השיטה .. היא בעצמה .. תעשיית בשר . משומנת .