ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

המילה הנאמרת

מאת המכשפה​(שולטת)     3 בפבר 03 2707
ממש כמו שלמילה הכתובה יש כוח עצום בעולם, כך גם למילה הנאמרת בתחום הבדס"ם כוח עצום, רב וגדול בהשפעתו. בחרתי לתאר הפעם שני ז'אנרים בבדס"ם העוסקים בנושא.

להשפלות מילוליות יש אלפי דוגמאות וכך גם לסוגי ההתחננויות. בהמשך, אני משתמשת בדוגמאות אשר מוכרות לי, אולם כל אחד יכול כמובן ליצור לעצמו מילון מושגים לבחירתו החופשית (אם אתם נהנים מהנושא הזה.)

השפלה מילולית והתחננות. הם שני נושאים המבטאים את העמדה המושפלת של העבד מול מלכתו בין אם ההשפלה נעשית על ידה (אתה אפס, אתה כלב אתה כלום...) ובין אם ההשפלה נעשית על ידו ובעצמו (אני מתחנן בפנייך גבירתי שתעניקי לאפס כמוני את תשומת לבך).

אגב, יש אשר אוהבים לעסוק בזה רק במסגרת הסאשן ויש רבים אשר במסגרת מערכת יחסים ארוכת טווח של אהבה ואמון, מתענגים על גלישה של הנושא מחוץ לחדר המיטות ולכך יש כמובן גם הרבה דוגמאות.

ההשפלות המילוליות כוללות מילון רב מושגים שכל יום ממציא את עצמו מחדש... כולנו מכירים את הכינויים הידועים כמו: כלב, זבל, אשפה, רצפה, אפס וכדומה. אולם כל מלכה וכל עבד יכול להוסיף לעצמו מושגים ומילים ממוחו הקודח. אני למשל מאוד מאוד אוהבת להשתמש במגוון שמות של חיות החל מחיית הבוץ הנחותה "שפמנון" ועד "דג זהב"... ואם בחיות עסקינן אז יש עוד הרבה שניתן להשתמש בהן לאותה מטרה כמו:שבלול, צפרדע ועוד.

אקט התחנונים מחבר שני דברים נעימים, הראשון הוא ההשפלה העצמית אליה מכניס את עצמו העבד. זו לא המלכה שאומרת אתה כזה וכזה אלא הוא שמביא את עצמו למצב הזה. בעזרת העובדה שהוא מתחנן למלכה לקבל או לעשות משהו למשל "אני מתחנן שתתני לאפס כמוני ללקק את כף רגלך" או "אני מתחנן שתעניקי לי מזמנך", מתקיימת גם השפלה מילולית אבל היא פרי מוחו הקודח של העבד בעצמו. הדבר הנעים השני באקט התחנונים הוא ליטוף האגו המלכותי של המלכה. משפט כמו "אני מתחנן בפנייך גבירתי שתעניקי לי את הזכות להוריד לך את הנעליים" או למשל "אני מתחנן שתאפשרי לי לשהות במחיצתך עוד רבע שעה" הם משפטים נחמדים ומתוקים שתורמים לתחושה המלכותית של המלכה ולתחושה העבדותית של העבד.

ואם כבר הזכרנו את אלו שמתענגים על גלישה של הנושא מחוץ לחדר המיטות ולכך יש כמובן גם הרבה דוגמאות והנה אחת מדליקה. בוחרים יום משותף שמבלים ביחד למשל יום שבת או חופש בבית או אפילו בנסיעה לחו"ל. מחליטים שכל פנייה של העבד למלכה תעשה בתחנונים למשל "אני מתחנן שתרשי לי להביא לך גלידה גבירתי..." רעיון שכזה תורם מאוד לתחושת הגירוי (למי שאוהב כמובן) לליטוף האגו של המלכה ותזכורת לעבד לגבי מקומו...

כאלו סיימנו אבל בעצם לא אמרתי דבר על מה הרעיון מאחורי ההשפלה? טוב אני לא פסיכולוגית אלא רק מלכה ויודעת שיש עבדים שזה עושה להם טוב בבטן ואם למלכה זה עושה גם נעים בראש... אז מי צריך לעסוק ברעיון שמאחורי...

נ.ב
כל הנאמר כאן לגבי עבד ומלכה יתאים גם לאדון ולשפחה (רק צריך לבחור מילון השפלות קצת שונה).

לוטן​(שולט)
המילה הנאמרת אינה רק השפלה
כתבה מעוררת השראה רק אוסיף שהמילה החזקה יכולה לבוא גם בצורות רבות כגון: את שלי, והגוף שלי הוא החיים שלך ועוד. דברים שמראים לצד השני את עמדתו ואת עמדתך לעומתו. למילים יש כוח ברמיסת השפחה גם ללא השפלה ברורה אלא בהשפלת המעמד.
17/03/03 03:45
השפוט של דוויל
צודקת
הכול נכון נראה לי שוב דבר נפלא ואדיר ובהחלט תורם המון למשיכה המינית של גברים לעולם זה.... וגם לנשים זה בטוח אין כמו כמה מילים טובות בשביל לעשות בנאדם מאושר.
19/09/04 23:24