המכשפה בג'ינס
שולטת

נמצאת עכשיו בכלוב
איזור
מרכז
מצב משפחתי
רווקה
מי אני

· אישה שתלטנית בדסמית - לייט, חצי ונילית, פחות נמצאת באקסטרים מתחברת בעיקר ל - soft-bdsm. לא פומבית, מונוגמית, מכבדת ודורשת פרטיות.
אני מהסוג הנפגש במציאות, זה אומר שיצא לי להכיר  אנשים אמיתיים מהכלוב.
ב - 25 בנובמבר 2023 הגמשתי את הכינוי שלי בכלוב להמכשפה בג'ינס, הוא מתאר אותי היום יותר טוב מהניק המכשפה בלבד. 
· התמונות בפרופיל ובבלוג הן שלי. (למעט מקרים שכתוב שזה AI או מבנק).
· סאחית: לא מעשנת, לא שותה, לא עושה סמים.
· מתמקדת בגרסה הטובה והיפה ביותר של עצמי, חיה בהווה בכאן ועכשיו - קַרְפֶּה־דִיֶים. 
· שולטת קלאס באפס מאמץ מגיל צעיר, שמאוד אוהבת נשיקות על היד בכל הזדמנות.
· מתמודדת עם התמכרות לנעליים ומגפיים.
. גרה ברמת גן.
· אני דמיסקסואלית, כלומר נמשכת מינית רק לאחר יצירת קשר רגשי (רצוי גם רוחני).אז מיותר להציע לי סטוצסשנים. 

· יש לי חיים מלאים משלי, כיף לי גם עם עצמי, אני סינגלית כרגע ואשמח מאוד להכיר ג'נטלמן גבוה מעל 186 שעבר את גיל  41  למטרת זוגיות מונוגמית שיהיה לנו יותר כיף ביחד. חייב להיות גבר גבר, אינטליגנטי, יוזם, מחמיא, מחזר, פנוי (רווק או גרוש), ורבלי, חנון בהיר, חילוני רחב וחסון. עדיף מגוש דן. עדיף עם שיער על הראש ואם הוא ג'ינג'י אז בכלל מגניב. יכול להיות פטישיסט, קינקי, מתחלף, נשלט, אחר או לא מוגדר העיקר שרוח הפאמדום תתחבר לראיית העולם שלו והוא יתאים לסטנדרטים שלי. 
· לרוב קוגרית שמעדיפה צעיר ממני אך הוא חייב להיות מעל  41. (אין גבול עליון יכולה להימשך גם לחסונים בגיל  55 אם הם מזכירים לי את סטלאן סקושגורד, ג'ייק מקדורמן, ג'רארד באטלר, ג'יימס בלושי או את ראסל קרואו).

· למרות הבלוג (המאוד מעניין ושווה לקרוא אותו) והתמונות - אני בתכלס אדם מאוד פרטי ודיסקרטי ומצפה להישאר ככה עוד הרבה שנים. 

· בעלת ביטחון עצמי, מכילה, אמפתית, מחושלת נפשית (סבלתי מחרם בילדות), מתלהבת, כנה, ממוקדת, בעלת שליטה עצמית, מיישמת 24/7 גמישות מחשבתית, אחראית, לומדת ללא הפסקה, בוכה בסרטים, מחייכת רוב היום ויש לי מבטים קשוחים, חוטפת עצבים מהתנשאות אך מתנשאת בעצמי, אוהבת להנהיג וגם נהנת להאציל סמכות, חזקה ומעדיפה לא להשתמש בכוח, ברורה מאוד אך לעיתים אניגמטית. אוהבת לדייק אך לא להעיר, מעדיפה להרים, להעצים, לעודד ולפעמים גם להשפיל. אוהבת וינטג' וגם שמחה ללמוד דברים חדשים מחוץ לאיזור הנוחות שלי ולצמוח. יש לי מוח גמיש אבל אני חובבת נוסטלגיה. פועלת מטוב לב בסיסי, אבל נהנת מהתדמית של המכשפה הרעה מהאגדות 😉

* אני המכשפה האורגינלית. גלשתי באתרים אחרים, ניהלתי פעם את פורום חוויות כואבות ופתחתי בלוג בכלוב כשהאתר הוקם. מי שמכיר אותי במציאות יכול לקרוא לי מכשי. ב - 25 בנובמבר הגמשתי את הכינוי שלי בכלוב להמכשפה בג'ינס, הוא מתאר אותי היום יותר טוב. כמו הפילהרמונית בג'ינס שהיא פחות קפוצה מהפילהרמונית הקלאסית אז גם אני ככה.

* ניסיון הוא אובריטד ועולם הבדסמ הוא ענק, יש עוד המון דברים שלא עשיתי ואשמח לנסות. למשל אני אוהבת קולרים וסטירות ולאחרונה אני מתחילה להתעניין בשיבארי ובשעווה. 

· גרה ברמת גן - נא לא לשאול אותי מאיפה אני! הרגע קראת מאיפה.


השקפות על עולם השליטה

· תבלין מגניב לצמיחה רגשית בזוגיות עם כימיה, משיכה, חברות ואהבה. אין גבול לרמות הריגושים שאפשר להגיע עם יצירתיות, פתיחות והתקדמות הדרגתית.
· BDSM זה סטייט אוף מיינד, פחות קשור לניסיון.
· שליטה מנטלית קלה תמיד מעוררת אותי.
· איבר המין החשוב ביותר הוא המוח. (טוב נו גם הדגדגן שלי חשוב וגם הזין שלך).
*Female lead relationship*

 

גבולות

· וירטואליים וחובבי התכתבות בהודעות או בצ'אט שלא בעניין היכרות על קפה ונילי קצר במציאות מחוץ לאתר - דלגו הלאה. (זה אצלי התחלה לכל סוג של קשר ואין דרך לוותר על זה. לכן מי שפונה אלי בצ'אט וחושב שהוא עלול לא לרצות לפגוש אותי במידה ואחליט שאני מסכימה אז שייוותר מראש על הפניה).
· נמשכת רק לגבוהים ורחבים - השאר תעברו הלאה. בהצלחה. אגב אני לא נמוכה ולא רזה ואוהבת גבר גדול.
· מזוכיסטים, חובבי ניוש, מחפשי MDLB, מחפשי סטוצסשן, זקוקים לחודרת, רק מחפש שמישהי תשלוט בוא, זוגות שמחפשים שליטה או נשואים בכל סוג של הגדרה - דלגו הלאה ואל תשלחו לי שום סוג של הודעה. 
· אני לא בעניין של פומביות. למרות הבלוג והתמונות  - אני אדם דיסקרטי ופרטי ומצפה מכל אחד שפגש אותי או התכתב איתי לכבד את זה. 
· לא מגשימה פנטזיות לאחרים, אני כאן בשביל לעשות לעצמי טוב. אם זה משהו שגם אתה תהנה ממנו, או משהו שאני תמיד רציתי לנסות - אז זכינו.

* * * נשואים שמרגישים צורך להחמיא לי על הבלוג או הפרופיל או להציע משהו אחר מתבקשים לעשות זאת בתגובה לאחד הפוסטים. על כל חדירה למרחב הפרטי בהודעה כאן או בצ'אט תתבצע חסימה מוחלטת ללא הודעה מראש. מומלץ גם לנשואים לקרוא את זה.


חדשות

· עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה. (תאודור רוזוולט, לא דודו טסה).
· רק המעז מנצח.
· אני אוהבת ג'ינג'ים.
· מי שעונה לרוב הגדרות החיפוש ושולח לי הודעה כאן או בצ'אט, אז הכי אשמח לקבל הודעה שתכיל גם גובה, גיל, מצב משפחתי, מידת נעליים ועיר בלי שאצטרך לשאול ומשפט נוסף שמשדר הבנה שאכן קראת שאני מחפשת זוגיות ולא סטוצסשן. (נא לקרוא בעיון מה אני מחפשת ולא להחסיר מידע). מיותר לציין שם פרטי, תדירות אימון, גבולות, רשימת פטישים ומבנה גוף חטוב (מילה טרנדית לא רלוונטית). אם וכאשר שזה יהיה רלוונטי אני בטוח אשאל. 
· היוזר שלי מחובר לכלוב ממחשב נייח, לכן נראה שאני און ליין יותר מכלובי😉אני כאן מדי פעם, קוראת ועונה להודעות שרלוונטיות עבורי.
· מתכתבת בכלוב ועוברת לוואטסאפ ומשם לקפה ונילי בגובה העיניים (רק אחרי שראיתי תמונה. אגב האפשרות לשלוח תמונה פתוחה לכולם בכלוב. לא צריך מנוי). אין קיצורי דרך. מומלץ לא לנסות אפילו להציע.
* * * לא נשואה, אין לי ילדים ובחרתי שלא יהיו בעתיד. 
* * * גרה ברמת גן.
* * * יוצאת מהבית בג'ינס וסניקרס. לא בבגדי עור עקבים ושוט 😉 
* * * אני בת 100 😉 ומקווה להגיע ל - 120! (מספיק מבוגרת כדי לדעת מה אני רוצה ועדיין צעירה כדי להגשים את זה).
* * * אני מונוגמית, לא מנהלת הרמון של נשלטים ומקווה להזדקן בחן עם הגבר גבר שיגיע בקרוב. (יש לי פטיש לגברים גדולים ועוטפים אז מחכה לאחד כזה).
מצפה ממך לקרוא את כל הפרופיל שלי בטרם תפנה. השקעתי בכתיבה, והמינימום המתבקש הוא קריאה.


* חדש לרגל המלחמה: אם אני בצ'אט ופונה אלי מישהו הרבה מתחת לגיל שאני מחפשת, אז אין לי חשק להסביר לו שאין לי מה לעשות איתו אז אני חוסמת במקום לענות. סורי. במקביל אם פונה אלי מישהו שפנה בעבר, שוחחנו, ויתרתי ואיחלתי לו בהצלחה ועדיין פונה מחדש כאילו לא דיברנו - גם יחסם. הזהרתי מראש, תתמודדו או אל תפנו אם אתם לא קרובים לקריטריונים.

* פנית אלי בצ'אט ושוחחנו. השיחה התנתקה? באחריותך לכתוב לי הודעה אדומה:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=45679

 

קוּנְץ לצ'אט: פנית אלי ולא עניתי, כתוב לי 3 ספרות שהן הגובה שלך. זה עובד על כמו כישוף. (מכשפה וזה 😉 ) 

תאריך עדכון
21 בפבר׳ 2024
תאריך הצטרפות
4 בינו׳ 2003
  שלחי הודעה