אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש טייס ניסוי ויש שפחת ניסוי!

מאת SEAMASTER​(שולט)     2 בנוב 03 1793
זו היתה הפעם החמישית שנפגשנו. לאחר בזבוז של שעה תמימה בבית הקפה שמתחת לדירה שלי ברח' הורקונס-הצפון הישן של ת"א. סביבה מאופקת שמשדרת צפונבנויות המשולבת בפשטות.

"טוב עולים לדירה שלך יובל?" - "קדימה בואי נעלה".
עלינו לדירה שני חרמנים מטופשים משוללי רסן. מיד הוצאתי מהמגרה את ברדס העור והלבשתי על פניה. החדרתי לפיה כדור שחור וסגרתי את הרוכסן שתפור בברדס העור. הידקתי טוב טוב.
"יאלה מתוקה קדימה על 4! אני חייב לנסות עליך כמה דברים חדשים שחשבתי עליהם בזמן האחרון"

זו היתה מירב שפחת הנסיונות שלי או ליתר דיוק - תת שפחתי שעליה היתי עורך נסיונות ועינויים בטרם עשיתי אותם על שפחתי הזנותית שכה אהבתי.
מירב היתה סטודנטית לרפואה שנה רביעית באוניברסיטת ת"א. איכותית לכל הדעות ואחת שמאוד מחוברת לעצמה ומודעת שכאב גורם להיי מטורף.

בקיצור הברדס היה מהודק לפניה מבלי אפשרות להוציא ציוץ מפיה. תלכי כמו שלימדתי אותך , הליכה על 4! הצבתי אותה על 4 בסלון וסידרתי את הציוד שכלל שעווה למיניה., סרטי הדבקה, קונדומים שמשמשים אותי לקשירה ויותר ועוד.

"שפן נסיונות נקבי שלי היום אני עובר איתך לשלב הכאב הבלתי נסבל, אני רוצה לערוך בגופך מס' נסיונות שישאירו חותם שיחרוט אותך מבחוץ ומבפנים"
השכבתי אותה על השטיח את ידיה הושטתי לאחור והידקתי בחבל בצורה חדשה שהמצאתי. שזה אומר הידיים היו קשורות ומהודקות בחוזקה לצידי הגוף.

על מנת להגביר את סף הרגישות ולהוציא אותה מהאפטיות התחלתי לטפטף כמויות שעווה שחדרו לכל נקב בעורה העדין. ממש נר שלם טופטף באינטנסיביות על עורה. את יבבותיה לא היה ניתן לשמוע שכן פיה היה חסום ונעול ברוכסן שמצוי בברדס העור.

"עכשיו זונה שלי אני רוצה לנסות משהו חדש." גופה התחיל להתפתל נוכח הבשורה. לקחתי קונדום ודחפתי אט אט לכוס המגולח שלה נעזרתי בדילדו על מנת לדחוף עמוק עמוק את הגומי. את קצה הקונדום השארתי בידי והתחלתי מנפח ומנפח אותו לאחר שהכוס שלה התנפח ומילה את הכוס שלה בהרגשת מלאות שמורכבת מגומי מנופח. קשרתי את הקצה. את אותו התהליך עשיתי עם הטוסיק הסקסי שלה. החדרתי אצבע ועוד אצבע והרחבתי לה את החור עם KY. לאחר שהיה רחב ורטוב החדרתי באותה השיטה קונדום נוסף לפי הטבעת המגורה שלה אך אותו מילאתי במיים בלחץ וקשרתי בחוזקה .. "נו זונה שלי. איך להיות מלאה? איך להרגיש סתומה בכל החורים שראויים למילוי?"
היא היתה בעננים ומיד התחלתי לטפטף שעווה שכיסתה את הקונדומים. אני ממש גאה בעצמי יצרתי יצירת מופת! נגשתי והבאתי מצלמה כי היתי חייב לצלם.

"קומי והסתובבי זונה" היא הסתובבה "שבי על הטוסיק ודאגי שאף אחת מהגומיות הממולאות לא תצא מהתחת הזנותי שלך." כך עשתה. על פטמוטיה הלבשתי מצבטי פטמות ובסוף כל אחד הרכבתי משקולת. היא היתה חולה על זה ולמה לא לפנק אותה.

פתחתי את הרוכסן שבברדס העור והוצאתי את הכדור מפיה. היא התנשמה בכבדות ומיד הוצאתי את הזין ודחפתי לה לפה מבלי לאפשר לה לנשום! אנסתי את פיה דחפתי ודחפתי ידיה עדיין היו קשורות. "אדוני בבקשה אני מבקשת שתשחרר אותי אני מתה לאונן, אני מתה להזדיין. בבקשה אדוני." "זונה טיפשה תסתמי את הפה ותמצצי שהרי את זונת הניסוי שלי ואת לא ראויה לזיין." החלטתי להבא לדאוג לה לזיון.

הדבר רק הטריף את דעתה והיא התלבשה על הזין שלי עם פיה כיונקת דבש. גמרתי בקילוחי זרע מטורפים והיא בלעה בשקיקה. כשיצאתי מפיה טפטפו כמה טיפות של נוזל האלים שלי על השטיח "שרמוטה את לא רואה שיש טיפות על השטיח? - קדימה ללקק!" כך עשתה וליקקה כאחת המכורה לזרע כאילו זה סם.

לבסוף התרתי אותה הוצאתי את הקונדום המנופח מהכוס שלה והכוס היה חם ובוער היא גנחה שהקודום יצא וגמרה ברמות מטורפות כאילו הוצאתי את אלוהים מהכוס. את הקונדום מלא המיים הוראתי לה להוציא מהטוסיק וכך עשתה במקביל לשיחרור עונג מפיה. "בפעם הבאה אני אספסר בך! אני רוצה למכור אותך לאיזה ידידה שלי שרוצה קצת להתעלל בנקבה לשם שינוי והיא תבוא עם החבר שלה שהוא סאדיסט עם תעודות". היא חשבה לרגע והנהנה בחיוב מיד בראשה "מה שתגיד אדוני מה שתגיד ולו שאזכה רק לראות אותך מסופק"

"לילה טוב זונה שלי" אמרתי, והיא השפילה מבטה - יצאה מדירתי שחיוך זדוני כובש את שפתיה החושניות. קרבתי אליה וחיבקתי אותה חיבוק של חום ואהבה "תישני טוב זונה שלי שבוע הבא צופן בחובו דבר חדש וגדול".

יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
SEAMASTER יקירי
איזה עונג להכנס בשעה מטורפת זו, אחת וחצי בלילה (שעת הערפדים אני קוראת לה), למצוא כאן סיפור ממך, דקות ספורות אחרי שעזבת את מיטתי החמה, שבה זכיתי לקבל ממך כאב מענג . המשך לכתוב יקירי, כדי לתת גם לאחרים לחוש על קצה לשונם , מהעונג אותו אני חשה איתך. שלך יערה .
03/11/03 01:31
Marcus Wright​(אחר)
המציאות
תעלה על כל דימיון ... עשית לי ולכל חברי העבדים והשפחות טובה , ושתיתפת את כל המלכות והשולטים כאן ברעיונך הגאוני . מחכה לרעיון הבא .....
03/11/03 09:25
המלכה סתיו​(שולטת)
כמה שזה נראה אכזרי
ושפחה או עבד נראים סובלים,החוויה הפנימית היא אינסופית ומדהימה. אז המשך להפתיע אותנו , הסיפור מעולה KEEP UP THE GOOD WORK סתיו " התענוג שבכאב "
03/11/03 11:01
אוכל בתחת נישלט​(נשלט)
אוכל בתחת לשרותך.
שלום לך גבר. אתה יודע שאני חי את הסיפורים שלך,יונק אותם בשקיקה. חלקם טובים יותר וחלקם פחות. חולה על הראש הקינקי שלך. ממתין שתיתעשת ,ותיתן לי להחליף את כל אחת מהשפחות המוזכרות,ואחרי שתישתמש בי,תבין מהו טעמו של גן עדן.!!!!! שלך תמיד/האוכל בתחת.
03/11/03 11:12