בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מגזין הכלוב

פרסומים מאת SEAMASTER​(שולט)


ירח דבש בקופיפי / SEAMASTER​(שולט)

30.3.06 יערה ואני עולים מהמקום הנמוך בעולם, ים המלח, פנינו מועדות לקראת אירוע מרגש: דומי ופרודו מתחתנים! בהשראת החתונה, בחרנו להיזכר ולשתף בחוויותינו מירח הדבש שלנו באתר הנופש קופיפי.

היודעים אינם מדברים והמדברים אינם יודעים / SEAMASTER​(שולט)

היא כבר הבינה אותי עד כדי כך, שמבט אחד היה כמשפט שלם. הסברתי לה ללא הרף שהיודעים אינם מדברים ושהמדברים אינם יודעים. חרישית חרישית נכנסנו שוב בין כותלי היקב. הפעם היינו שם לבד. מבט אחד, והיא יורדת על ארבע...

זה היה אתמול וזה היה מאוד ספונטני / SEAMASTER​(שולט)

השביעי לדצמבר 2004, נר ראשון של חנוכה. חברנו מזיכרון מטלפן אלינו בבהילות ואומר כי לאחר תקופה של מחסור, חזרו למדפי היקב "האחים האדומים" - היין המשובח והאקסטרימי ביותר שאני מכיר. נוסעים ליקב. יערה בטרנינג וורוד ובכובע צמר תכלת, מראה תמים וילדותי, ומתחת, כדברי יערה,"הפתעה"...

יערה אנינת תענוגות / SEAMASTER​(שולט)

יום שישי, יערה ואני מפשילים את הגג באוטו ומתחברים לטבע. היא עם בנדנה לראשה ואני עם קסקט כחול. השעה שש בבוקר והזריחה בשיא אונה חודרת ומציפה את היום באלומות קסם...

אחד על שתיים / SEAMASTER​(שולט)

טוב זונות שלי, בואו. בואו ניסע אלי הביתה. בבית החמים אני מבטיח לפנק אתכן. הזו שאיתי ציחקקה וזו שסופחה אלינו הפשילה את ראשה. היא כנראה מורגלת לזה שמשכירים אותה בשכר עלוב לאדון אחר מידי פעם.

גופה זעק ואני קטפתי / SEAMASTER​(שולט)

הוריתי לה לרדת על ארבע ולזחול מתחת לשולחן שלי במשרד. מעל שולחן זה היו ערמות של ניירת, מחשב וערמת חוזים שהיתי אמור לעבד ולהגיש לבוס. באותו יום החלטתי שהחלק שמתחת לשולחן צריך להתמלא באושר גדול. היא ישר נכנסה אל מתחת לשולחן. היא מכירה את המקום הצר הזה.

תעוצבי מחדש חומד ! / SEAMASTER​(שולט)

החלפתי אותה עם שפחתי כהסכם ג'נטלמני עם אדונה. "SEAMASTER" - כך את קוראת לי מותק ותתחילי להכניס לך טוב טוב לראש שאת הערב הזה אני מבטיח שלא תשכחי!ברור ?!" "כן אדוני".

הצגה תרבותית של זנות ! / SEAMASTER​(שולט)

השעה היתה כבר 18:00 ההצגה מתחילה בשעה 19:30 ואנחנו כהרגלנו תמיד מקדימים. "נו ממוש מה עושים? " נזכרתי שמתחת יש פסאג' ובו שתי חנויות סקס. יערה לא נבוכה מכלום אין לה אלוהים ובחלק מהדברים היא אף שמה אותי בכיס הקטן. " יאללה נכנסים" אמרתי ומשכתי אותה בידה פנימה.

זונת העונג / SEAMASTER​(שולט)

שיר הלל לזונת העונג

בוקר שבת בתולית. / SEAMASTER​(שולט)

"קח אותי"' אמרה בעודה בוהה בחשיכה המוחלטת שעטפה אותה. וכך עשיתי. סטן דק, שעווה, עונג בוקר שבת.

קחי וקשרי אותה במרתף התחתון / SEAMASTER​(שולט)

קחי וקשרי אותה במרתף התחתון. דאגי לה למזון ולשתיה ללילה. אה ואל תשכחי למסטל אותה קצת. אני אחזור לקחת אותה בבוקר.

יש טייס ניסוי ויש שפחת ניסוי! / SEAMASTER​(שולט)

זו היתה מירב - שפחת הנסיונות שלי. שכן בטרם שפחתי סופגת סשן חדש ומטורף אני מנסה זאת על מירב תת השפחה שלי. הפעם זה שונה שונה ופשוט.

את תהפכי לזונה / SEAMASTER​(שולט)

היא תהפוך לזונה שלי. כך אמרתי לעצמי אחרי שראיתי אותה בפאב אירי עפוף עשן ברחוב הירקון. הכרנו ביום רביעי בשעה 24:00 ואת הסשן היא עברה יום למחרת - היא לא דמיינה שתהפוך מכורה לזה.

הטבע יצר טרוף ואני הטורף! / SEAMASTER​(שולט)

הוא פנה אלי בשעות הבוקר והשאיר לי הודעה בכלוב, "אני והנקבה שלי ממתינים לך. מבקשים לראות אותך, לסגוד לך, לענג אותך." וכך זה התחיל.

יום הולדת שמח אהובתי! / SEAMASTER​(שולט)

את מתנת יום ההולדת 25 של שלי היא לא תשכח. מאז הארוע הזה היה ברור שיש אי שם כאלה, שיהפכו כל דבר לליגיטימי רק משום שהדבר גורם לעונג. זה היה סוף אפריל והיה לה יום הולדת. הפעם החלטתי לפנק אותה במתנה מקורית.

נועה של הים / SEAMASTER​(שולט)

זו היתה אחת החוויות הראשונות והחזקות שחוויתי. יש הקוראים לזה פנטזיה, אני קורא לזה מציאות. הצוהר נפתח והרסן שוחרר. המסע אל העומק החל פה!

מטהמורפוזה של טירוף חושים / SEAMASTER​(שולט)

עידו סומם ע"י הדיווה של הסצנה באותו ערב.. לאחר שהתעורר מצא את עצמו בחדר חשוך לחלוטין כבול בידיים וברגליו לקיר בצורת X.
חסר אונים שכיסוי עיניים לראשו וסמרטוט בפיו, לא ידע את מצבו, לא ידע את מקומו, וכך יצאה לפועל הפנטזיה המרתקת של חייו ...

כשמאיה מבקשת את אלוהים / SEAMASTER​(שולט)

היא ביקשה את אלוהים ולבסוף הרגישה מאוד קרובה אליו. בכאביה היתה נתונה לשליטתי המוחלטת למרות שהממוקצעות בגופה היתה קשה ומיגעת עד מאוד.

זה יכול להיות כל אחד.. / SEAMASTER​(שולט)

"מנהטן, מסיבה מטורפת, הכרתי אותו את הכוסון ופסענו לדירתו, אני כנראה ישראלית נאיבית והוא, הוא עוד צפונבון שחי בעיר החטאים ומחפש טרף קל."
את הסיפור שמעתי מקלייר, האקסית המיתולוגית שלי איתה אני מקפיד לשמור על קשרי ידידות, תקראו ותהנו, אני מאוד נהנתי לשמוע.

דמיון שהופך למציאות / SEAMASTER​(שולט)

הכרתי אותה פה ביום חורפי ומהחלפת מסרים מרתקת וסוחפת עברנו לטלפון. טירוף החושים התחיל כבר במבט הראשון והתעצם שראיתי את ארסנל האביזרים שהיה ברשותה. דאגתי להשתמש בכולם ושוב, לא היתי אגואיסט..

אז שמך דנה ?! / SEAMASTER​(שולט)

זה היה חורף אבל היה לה חם אחרי שהיא השכילה לציית לי כראוי לשפחה בעלת מודעות עצמית גבוהה ובטחון עצמי מופרז. הכרתי אותה בנמל ת"א באיזו מסיבת חתונה של חבר ביום אביבי ובתולי להחריד והיא - היא היתה כ"כ בטוחה שהיא מלכת העולם והסתבר שממש לא ...