סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוקר שבת בתולית.

מאת SEAMASTER​(שולט)     11 בנוב 03 2350
"קח אותי". אמרה בעודה בוהה בחשיכה המוחלטת שעטפה אותה/ היא היתה מהודקת לקיר שהיה שופע בבולטים. סרט - סטן דק עטף את עיניה. היא אהבה את החושך. אהבה את הרגשת הריק שעפפה אותה. היא ידעה כל פעם שהיא קשורה מהודקת וחשוכה - היא הולכת לטוס לעולמות שנפשה כה צמאה אליהם.

זה דווקא היה בוקר יום שבת שהינו שנינו מכורבלים במיטה. הגשם הראשון שירד כל הלילה רק האיץ את גופינו להדבק ולהדפק אחד לשני. התכרבלנו כמו זוג כפיות שצורת האחת משלימה את השניה. 9:00 בבוקר ואני קם ממיטת האפריון שרכשנו לאחורנה באיזה סייל בכפר. "מה תשתי מתוקה שלי?"
ישבתי לי במטבח, כוונתי על "קול המוזיקה". "ויוואלדי" עושה לי טוב בבוקר.
התחלתי לסחוט. אני כל כך אוהב לראות את התפוז מתכווץ ומשפריץ את המיץ הטעים הזה. אחד ועוד אחד. יאמי. גשם בחוץ. ויוואלדי. אהובתי במיטה. מיץ תפוזים. ממש הדרן לקראת קונצרט חשבתי בליבי.

שתינו במיטה. אכלנו את הצנימים עם גבינת הקממבר. נישנוש של כמה עלי ארוגולה ויאללה. לכי להתקלח מתוקה שלי. תלבשי את מה שאני אוהב.
(מה שאני אוהב היה פשוט חוטיני העור שלה עם חזיית העור וגרביוני הברך השחורות שלה - מראה נאיבי-זנותי)
בינתיים הכנתי את החדר. הגפתי את התריסים. את וילונות הפישתן פתחתי לרווחה. חושך . דממה בחדר. הדלקתי את הקטורת ההודית שהיא הביאה. 5 נרות הודלקו לאור ולשימוש נוסף . דלת חדר הרצחה נפתחה ועיבוי של אדים צפופים בעלי ניחוח של לוונדר חדר לחלל הבית - "עשית סאונה על הבוקר?"
"כן אדוני" - היא כבר הבינה את מקומה - היא קלטה את החדר שהיה ערוך לסשן." תכנסי ותעמדי במקום שלך , תעמדי ותעשי זאת מהר וחרישית!"

על הקיר בחדר השינה שלנו ישנם 4 בולטים (בולט =תופסני לולאות המקובעות בקיר ע"י דיבל, ניתן לקשור על כל בולט עד 100 ק"ג)
היא נעמדה בגבה לקיר. יד ימין נמתחה לבולט הימני ונקשרה במטפחת משי. כך היד השמאלית לשמאלי וכן הרגליים. "נו איך את מרגישה מותק?" היא לא ענתה. היא כבר הבינה את מקומה, סרט הסטן עטף את עיניה. המסע החל.
"קח אותי " אמרה וקיבלה מיד נשיקה צרפתית לוהטת ובסופה נשיכה חזקה בשפתה התחתונה שלא השאירה מקום לשאלות. "את לא מדברת בלי רשות ברור זונה שלי?" היא הנהנה בראשה ואני הלכתי אל מגרת הצעצועים שלנו.
מגרת הצעצועים שלנו היתה שופעת בציוד איכותי שאספנו במשך שנה שאנו יחד. פתחתי את המגרה והוצאתי תחילה את הדברים "האלמנטריים" מצבטי פטמות חגורת העור שלי שמצאה את מקומה לשם, ביצים סיניות, ומשאבת החלב שחברינו מהתאר כה המליצו לנו לקנות - משאבה מטורפת השואבת חלב מהחזה כלי יפה ומומלץ.

"איך את מרגישה" - "את רשאית לענות". "מרגישה חרמנית ורטובה פאק אוף", קרבתי אליה. דחפתי אצבע לכוס הסקסי שלה (יצירת מופת) האצבע יצאה רטובה ברמות מטורפות. חולה על זה. לקחתי את הביצים הסיניות והחדרתי את הראשונה בקלות רבה. את השניה היה יותר קשה להחדיר לכוס הצר של זונתי המתוקה. דחפתי אט אט. הכוס היה רטוב - היא נכנסה!" "לכווץ מייד!" את שומעת אותי קדימה לכווץ את הכוס!" הביצים נשאבו פנימה. לקחתי סרט דביק וכיסיתי את הכוס שהביצים מהודקות להן פנימה הכוס נאטם.
אוף כמה שאני אוהב את החזה שלה. חזה יפה בגודל תפוחי בכל פרופיל מטריף של אגס. פטמות בולטות ויפות בעלות צבע ומרקם כהה עדין. תחילה מצצתי את הפטמה הימנית, שהרי אני תמיד אוהב להתחיל בצד ימין. מציצה, נשיכה, יניקה. חולה עליהן. הצד השמאלי קיבל צביטה ששיחררה צעקה מפיה "הופה מישהו התעורר? הרשתי לך לציץ?". היא לא ענתה. ליקקתי את שדה ואת פטמותיה כחיה שרעבה לבשר טרי. עונג גדול. הפטמות שלה כל כך רגישות למגע וזה כל כך מחרמן אותה - כן בפה מלא אומר שאני אוהב לראות את הזונה שלי נהנת! לקחתי את משאבת הפטמות והצמדתי שוב לשדה הימני. לחיצה והוא יונק את חזה בחוזקה. עוד חצי לחיצה והיא החלה להתפתל. "נו מותק?" "אכן אביזר מענג נכון?" היא שוב הנהנה בראשה. התחלטי אט אט מטפטף על ירכיה שעווה מהנר שהיה קרוב אלי. היא התפתלה לפני כל טפטוף קדם ליקוק אינטנסיבי של המקום המיועד. הרחתי את המקום סימנתי אותו בליקוק. נשיכה רטובה ואז טיפטוף. כך אט אט היא צופתה בשעווה. הלכתי לפריזר והוצאתי קוביות קרח. חזרתי לחדר וראיתי אותה מנסה להריח מה הבאתי. "זונה, לקרח אין ריח" הוצאתי את הביצים הסיניות "זונה תשחחרי את הכוס. תרפי אותו ומהר!" ביצה אחר ביצה והוף הכוס פעור ורטוב מוכן לטיפול. נשיכה בעורף ויאללה ב-ל-א-ג-ן ! התחלתי מעביר על גופה את קובית הקרח שנמסה מאוד מהר , היא היתה בוערת מהתרגשות וגופה פלט גלי חום. התמקדתי עכשיו בפטמתה שהיתה פנויה וזמינה - פטמתה השמאלית. קיררתי והקפאתי אותה עם קובית הקרח. הסרטי את הסרט מעיניה על מנת שתראה את הדבר הצפוי לה. מילוי חזה בשעוות נר רותחת. קובית קרח נוספת הועברה על חזה ואז לקחתי את הנר וקרבתי אליה, היא התפתלה, דופק ליבה הואץ.
"אאכככ..", הרשתי לה להאנח. איזה עונג היה לראות אותה מקבלת את צריבת השעווה. "נו זונה שלי את מבינה את מקומך?" "את מבינה שמקובך לספוג לאכול ולהפנים את עונג התשוקה?" היא שוב הנהנה בראשה.

שחררתי אותה מקישורה לקיר. קילפתי את השעווה לאט לאט. עורה היה אדמדם. השכבתי אותה במיטה עם גבה אלי. לחשתי לה באוזן "בא לי לקרוע אותך, פה, חור, כוס, הכל שלי ומשויך לי ברור לך ?!" מיד בקשה לקבל זין. הצלפת החגורה לא איחרה לבוא!" חצופה וזולה זו מי שאת! לא מסוגלת להתאפק אפילו שעה בלי לגעת בכוס שלך אה?! לא מסוגלת ?!" הצלפה אחת ועוד אחת. לא ספרתי אך תוצאה לא אחרה לבוא. הטוסיק היה בגוון שאני כה אוהב אדום בוער. ליקקתי לה את הטוסיק והרגעתי אותו בעדינות.

קשרתי אותה שוב אך הפעם עם אזיקים למיטת האפריון שלנו. את ראשה כיסיתי במגבת לחה על מנת שתרגיש קצת הרגשה של רוגע ונינוחות. הגברתי את הווליום. חזרתי. הורדתי את המגבת וראיתי חיוך על פניה. "מישהו הרשה לך לחייך?" פערתי את פיה בחוזקה ודחפתי את הזין הזקור שלי לפיה מבלי לתת לה אפשרות לנשום. הרגשת מחנק אפפה אותה, זינתי וזינתי את פיה הפעור. אמרתי לך כל חוריך שייכים לי." סובבתי אותה על בטנה. "תבליטי את הישבן מיד!" כך עשתה. דחפתי יד לכוס הרטוב שלה ששחה במיצי תשוקתה. מרחתי מנוזלי תשוקתה על הרקטום הצר והוורוד שלה. אצבע אחת ועוד אחת והחור התחיל להתרחב ושריריו התחילו להרפות מעצמם. חדרתי לה אט אט לחור של הטוסיק הבוער שלה. אני חודר לה תמיד לאט - למה להכאיב על ההתחלה. ואז באמוק .. התחלתי דופק ותופר לה את החור בטירוף חושים של אריה הבועל את הלביאה הראשונה שלו על הבוקר. היא לא עמדה בקצב והחלה צועקת וזועקת זעקות עונג. "את רואה מתוקה ידעתי להגביר את הווליום, למה שהשכנים יזכו להשכמת בוקר יום שבת שכזו?" בעודי מרגש את מיצי הולכים ועולים לקראת גמירה משוללת רסן. הפסקתי והרגעתי עצמי.

"איפה את חושבת שכדאי שאגמור היום? אה זונה שלי? האם נעניק לך ויטמינים על הבוקר או שניתן לזרעי השובבים לפלח את איברייך הפנימיים? אה? איפה"

"אדוני אני שלך ומשויכת לך ורק אתה המחליט והפוסק". היות שבוקר החלטתי להעניק לה טעם שילווה אותה כל היום. השכבתי אותה על גבה עליתי עליה ואוננתי בפראות ובעונג. לא הרשתי לה לגעת בי או בעצמה! פתחתי את פיה בעוצמה שוב וחדרתי ללועה העונג שלה. נוזל תשוקתי היקר חדר בפתאומיות לגרונה וקילוח של זרע שנצבטר כל הלילה הציף את נפשה הצמאה.

"תודה! פאק! זה היה טוב", אמרה. טוב מה אומר, אין כמו זין של בוקר, שהרי אין כמו זקפת בוקר ועוד יותר אין כמו סשן של בוקר אשר מציף את כל היום הבא עלינו לטובה בניחוחות של תשוקה. הכל מתגמד הכל מקבל פרופורציה.

תהנו, תזדינו ותפיקו. תפיקו תשוקה חדשה כל יום!
שלכם , SEAMASTER .

* תודה לך יערה - המוזה והאוביקט למחשקי , מוקדש לך .

יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
מעולה !!!
כל הכבוד על רמות היצרתיות בכתיבתך, ועל הפן הרומנטי שהכנסת בסיפור. וכרגיל- אוף יקירי, אך בא לי...
11/11/03 16:36
אוכל בתחת נישלט​(נשלט)
אוכל בתחת לשרותך.
הרי אנחנו יודעים שאתה גדול.! ומסיפור לסיפור אנחנו יודעים עד כמה טוב אתה מטורף וקינקי. אכן אין כמו זיין של בוקר עם מנת זרע נילווית לכל היןם. ומי כמוני יכול להעיד? אני בהחלט מוכן להיתחלף עם כל האחת מן האובייקטיות ולהיות לעפר בין רגליך. אטתה גדול הגדול מכולם,המשך לענג אותנו("ושימותו הקנאים") לשרותך/האוכל בתחת.
11/11/03 17:37
אוכל בתחת נישלט​(נשלט)
אוכל בתחת לשרותך.
אני יושב וקורא את הסיפור פעם שנייה שחיוך מרוח על פני מצד אל צד. בליבי אני אומר כמה שהוא: מנייק,מיקצוען,סאדיסט,מאהב,פרוורט,קשוח,בדיוק כמו שאני אוהב. אין ספק בכל פעם אתה עושה לי את זה מחדש לחלוחית שעוברת לי בחור התחת שניפתח מעצמו,ידי מתחילות להיתעלל לעצמי בפיטמות,ופיתאום אני מוצא את עצמי יושב במישרד כשמיכנסי מופשלות,התחת פעור ואני דופק לעצמי את התחת בפראות,וקורא בשקיקה כל מילה מהסיפור,ומדמיין את עצמי בימקומה של הנקבה. אתה גדול,אתה טוב. ואתה יודע שאני מעריץ אותך. לשרותך/האוכל בתחת.
11/11/03 17:46
אני ומגפיים גבוהים
פשוט מקסים
ובכן בהחלט זהו אחד מהסיפורים הטובים ביותר שלך, אם לא הטוב ביותר אני וKISHKASHTAMA שמחים לשמש השראה לאחד האביזרים בסיפור(ותודה על האזכור הסיפרותי) KEEP UP THE GOOD WORK באהבה הדר נ.ב יערה יקירתי עכשיו את צריכה לפרסם סיפור חדש כדי שאוכל לכתוב גם לך תגובה :)
12/11/03 08:02
Mstr_M​(שולט)
שאפו
היכולת להעביר את הצורך והתמורה, את הכמיהה וגבהות הרוח, את ההבדל המהותי בינינו האדונים ואלה הסרות למרותנו ועומדות לשימושנו, לא הוצג מזמן בפני באופן מרתק שכזה. ממתין ליצירותיך הבאות, ושוב, הערכתי נתונה לך על חינוך ראוי כפי שבא לידי ביטוי בסיפורך.
12/11/03 13:07
דנה-1​(שולטת)
הערכתי נתונה לך ....
אני נדהמת כל פעם מחדש מכם...פשוט מדהיםםםםםםםםםםםםם. מחכה בקוצר רוח לסשן הבא.
12/11/03 22:49