בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדר הטיפולים

מאת המכשפה​(שולטת)     21 באפר 03 4187
הבטתי בשעוני,השעה הייתה 20:00 ואני הייתי לבד בחדרי בקומה ה – 22 של בניין המשרדים המפואר של חברת "ביוטי קליניק". רשת מרפאות שעוסקות בתחום האסטטיקה, אליהם הצטרפתי כמנהלת שיווק לאחר שהפכו לרשת מצליחה בעקבות מאות נשים שהגיעו אליהם לכל מני טיפולים אסתטיים.

הם רצו להרחיב את חוג הלקוחות שלהם והחליטו לשכור מנהלת שיווק שתסייע להם להביא לרשת המרפאות גם קהל של גברים. הייתי לבד בבניין, כל הרופאים האחיות והצוות עזבו מזמן את המקום ורק אני נשארתי לכתוב את הפרזנטציה שאציג מחר בפני מועצת המנהלים. עייפות קלה נפלה עלי והחלטתי להכין לעצמי קפה. קמתי ממקומי וצעדי לכיוון המטבחון בקצה המסדרון.

"סליחה גבירתי..." שמעתי קול מאחורי, הסתובבתי מיד וראיתי לפני בחור גבוה. "סליחה גבירתי" הוא המשיך... "קבעו לי תור לשעה שמונה אולם לפי כמות האנשים שכאן אני מבין שהכוונה הייתה לשמונה בבוקר ולא לשמונה בערב...". המשכתי להסתכל עליו, גבוה, חסון, בעל עיניים כחולות כבן 30 מדבר בקול רך ונעים ומשפיל מעט את מבטו כשהוא אומר את המילה "גבירתי". חלפו לי כמה רעיונות בראש באותם רגעים והעייפות שנפלה עלי פגה כהרף עיין. התעניינתי מדוע הוא הגיע לכאן והסתבר לי שהוא מעוניין להסיר נקודת חן מגבו. אמרתי לו שהצוות הרפואי כבר הלך אבל אני אשמח לבדוק אותו אם הוא מסכים. לשאלתי, עיניו נפקחו לרווחה והוא הסכים בהתלהבות יתרה.

הכנסתי אותו לחדר הטיפולים, לבשתי חלוק לבן וארוך שהתאים במיוחד לחליפת העסקים השחורה שלבשתי באותו יום. הוצאתי מהמגירה את הסטטוסקופ, שמתי אותו סביב צווארי והסתובבתי אל הבחור. הוא הביט בי בעיניו הכחולות והגדולות וזקפה מדהימה מילאה את מכנסי הג'ינס שלו. "תתפשט" פקדתי עליו והוא ציית הוריד את החולצה, המכנסיים, התחתונים, הנעליים, הגרביים ונשאר עירום לחלוטין. "שב על המיטה אמרתי בקול סמכותי" והוא ציית.

התקרבתי אליו והנחתי את הסטטוסקופ הקר על החזה החשוף שלו, הזקפה שלו בלטה עכשיו הרבה יותר ממקודם וגופו החלט לרעוד קצת. מיששתי את גופו, העברתי יד לאורך החזה, מהכתף ועד המותן, עצרתי לרגע ואז המשכתי לרדת עד שהגעתי לאשכים. ליבו הלם בעוצמה ושמעתי את הפעימות דרך מכשיר הסטטוסקופ. חפנתי את אשכיו ו"שקלתי" אותם בידי. המשכתי דקות ארוכות בבדיקה הזו תוך שאני מקפידה לבדוק בידי כל סנטימטר מגופו. גם אני התרגשתי מהבדיקה, הרגשתי רטיבות קלה בין רגלי ואגלי זיעה החלו להופיע על מצחי.

"שכב על המיטה פקדתי עליו", והוא נשכב על מיטת הטיפולים תוך שהוא אומר בקול שקט "כן גבירתי". פישקתי לו את הרגליים ובדקתי שוב את האשכים והפעם בשתי ידי, תוך שאני מהנהנת בראשי ואומרת מילים כמו "כן, אני רואה מה המצב כאן...".

ניגשתי אל שולחן הטיפולים, לקחתי שתי כפפות לייטקס שקופות וצנצנת וזלין. לבשתי את הכפפות ולקחתי כמות נדיבה של וזלין ביד ימין וביד שמאל פישקתי לו את הרגליים. דחפתי אצבע אחת לפי הטבעת שלו והוא החל להיאנח בקול.

"כואב לך"? שאלתי והוא אמר "לא גבירתי, נעים לי מאוד". המשכתי לדחוף את האצבע פנימה, הוספתי את האצבע השניה והתחלתי לחפור פנימה ולחפש את הערמונית. גם גופי שלי המשיך להתרגש מהבדיקה והנוזלים שהחלו לרדת במורד ירכי הזכירו לי שכבר כמה ימים לא חשתי באורגזמה. שלפתי את ידי מגופו, הסרתי את הכפפות, הורדתי במשיכה אחת את המכנסיים והתחתונים וטיפסתי על מיטת הטיפולים. התיישבתי על פניו, אחזתי באיברו המזדקר וצעקתי "לקק אותי עבד, לקק".

לשונו ליקקה את הכוס שלי במרץ וידי משכו קלות באיברו. התחלתי להזיז את אגני על פניו קדימה ואחורה, הוא התאים את קצב ליקוקיו לתנועת גופי וככה המשכנו במרץ דקות ארוכות. לשונו ליקקה היטב את הדגדגן שלי ואני התקרבתי בצעדי ענק אל האורגזמה המיוחלת. עוד כמה ליקוקים ותחושות עונג נפלאות מילאו את גופי, גמרתי באנחה גדולה ונשארתי לשבת על פניו. הוא ליקק בהנאה את הנוזלים שפרצו ממני ואני המשכתי לגעת קלות באיברו וסיננתי מבין שפתי "יש לך בדיוק דקה לגמור". הוא צעק לי מתחתי "כן גבירתי" ונוזל לבנבן השפריץ מאיברו. גם הוא גמר... השעה הייתה כמעט 22:00 אני ירדתי מעליו התלבשתי, הורתי לו להתלבש גם ויצאנו לשתות קפה ברחוב הסמוך.

אישה.
סיפור מגרה
למרות שאני נשלטת.....הסיפור גירה אותי מאוד. אין על חווית הרופא והחולה.
04/08/04 22:35
השפוט של דוויל
מעניין
אני גם צריך לבדוק נקודת חן... מעניין עם יש בכל מקום כזאת בחורה שתטפל בי ככה? הלוואי עליי...שפעם אחת יהיה לי מזל כזה!!!
19/09/04 23:19
דומית ואדון ה-שולטים​(שולטת)
אחלה
סיפור נהדר ומגרה
27/06/06 01:23
קטנטנה
ואו סיפור מגרה?
14/12/19 19:11