בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרסומים מאת נשלט במדיקל(נשלט)
7 תוצאות
1
אני מציע שאולי תנסה לפתוח ליין בקומדי כאמל קלאב...אתה טוב בזה...

מקווה שתתעלמו מהתגובה של זה שמעליי...אני הייתי רציני ואני מקווה שיהיו פה כאלה רציניים שיפנו אליי בצורה רצינית. ...
שלישי יול' 26, 2011 8:20 pm • 5 תגובות • 2419 צפיות
2
אני מציע שאולי תנסה לפתוח ליין בקומדי כאמל קלאב...אתה טוב בזה...

מקווה שתתעלמו מהתגובה של זה שמעליי...אני הייתי רציני ואני מקווה שיהיו פה כאלה רציניים שיפנו אליי בצורה רצינית. ...
שלישי יול' 26, 2011 8:18 pm • 5 תגובות • 2419 צפיות
3
שלום, אני מעוניין לעבור אקטים רפואיים שונים בניסויים, מחקרים או תרגולים אצל סטודנטיות לרפואה, חובשות אחיות , פרמדיקיות וכו'. אני מוכן ללכת רחוק מאוד עם זה. אם יש פה במקרה כאלה בעלות רקע רפואי שרוצות ל ...
שלישי יול' 26, 2011 5:21 pm • 5 תגובות • 2419 צפיות
4
אני אשמח לדבר עם סטודנטיות לרפואה או חובשות \ אחיות שרוצות לנסות אקטים רפואיים במדיקל. אני מוכן ללכת רחוק מאוד עם זה (בגבולות הבטיחות כמובן). אני חסר נסיון בתחום אבל יש לי רקע מסוים וגם סיפור כלשהו שש ...
שני יול' 18, 2011 1:27 am • 0 תגובות • 1172 צפיות
5
אני מתעניין בתחום המדיקל ומוכן לנסות כל מיני דברים שקשורים לרפואה..אני פתוח להרבה מאוד דברים (תוך שמירה על בטיחות כמובן..). אם יש פה מישהי שעוסקת בתחום ורוצה לנסות עליי אקטים רפואיים אני אשמח לדבר אית ...
שישי יול' 08, 2011 12:03 pm • 0 תגובות • 1109 צפיות
7
שלום! אני מחפש סטודנטית לרפואה \ חובשת\אחות שמתעניינת במדיקל פטיש ורוצה לנסות דברים על מישהו. אני פתוח להרבה מאוד סוגים של רעיונות והצעות ואשמח לקבל תגובות כאן או בפרטי!
למשל:
הזרקות (חומרים בטוחים ...
חמישי יול' 07, 2011 2:00 pm • 1 תגובות • 2723 צפיות